Jump to content
Dogomania

KEJLA po długim wyczekiwaniu ma swój Dom. Najlepszy na świecie.


Anecik

Recommended Posts

Nie, nie, nie.  Za niecały rok przeprowadzam się do wielkiego miasta i znaleźć stancję z psem i kotem wielkości Kejli to już niemal cud, a co tu dopiero mówić o dwóch psach i kocie, wzięcia psa w tej chwili byłoby strasznie nieodpowiedzialne :p.

 

Wierzę, że Kejla długo czekać na dom nie będzie i będzie najlepszy z najlepszych - o taki domek dla niej proszę, innego nie bierzcie pod uwagę. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nawet możemy jej okularki zafundować

 

Nie, nie, nie.  Za niecały rok przeprowadzam się do wielkiego miasta i znaleźć stancję z psem i kotem wielkości Kejli to już niemal cud, a co tu dopiero mówić o dwóch psach i kocie, wzięcia psa w tej chwili byłoby strasznie nieodpowiedzialne :P.

 

Wierzę, że Kejla długo czekać na dom nie będzie i będzie najlepszy z najlepszych - o taki domek dla niej proszę, innego nie bierzcie pod uwagę. ;)

 

 

No cóż Pokerku nawet gratis nie pomógł :D

 

A na poważnie - innego domku niż najlepszy nie będziemy brać pod uwagę :)

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie, nie.  Za niecały rok przeprowadzam się do wielkiego miasta i znaleźć stancję z psem i kotem wielkości Kejli to już niemal cud, a co tu dopiero mówić o dwóch psach i kocie, wzięcia psa w tej chwili byłoby strasznie nieodpowiedzialne :P.

 

Wierzę, że Kejla długo czekać na dom nie będzie i będzie najlepszy z najlepszych - o taki domek dla niej proszę, innego nie bierzcie pod uwagę. ;)

A więc jesteś usprawiedliwiona ;)

Link to comment
Share on other sites

Tez jestem ciekawa jak mija drugi dzień Kejlusi u Murki. I czy imię zostaje.

Jo37, tak, wybieram się do Warszawy (tak jak w przeważającej większości moje tymczasy :p), choć waham się jeszcze nad Krakowem :)

Link to comment
Share on other sites

Kejla już wszystkie sprawy załatwia na spacerkach, nawet po nocy jest czyściutko. Na smyczy chodzi juz całkiem sprawnie, czasami się tylko zapiera i wyrywa jak się czegoś wystraszy lub się smyczka o coś zahaczy. 

 

Jaka prymuska :)

 

anecik - sprawdź rozliczenie ( minusy dodałaś do plusów )bo będziesz miała manko.

 

O!!!!!!!!!!!!! Pewnie dlatego że nie zapłaciłam :D  Dziękuję bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

W Zamościu wszystkie psy są kastrowane.

 

 

O ogłaszać to ja już nie umiem :(.

 

 

Ja mogę napisać tekścik, jeśli chcecie, ale może jeszcze poczekajmy na pełne dane? Jak np. stosunek do dzieci, psów, kotów? ;)

 

 

Można dać Murce :D parę dni na dokładne informacje i fajne foto

 

To fajnie, że już po sterylce :)

 

Tekst już by można powoli sklecić z tego co wiemy...a i tak będzie trzeba mieć kilka tekstów aby ogłaszać ja np w różnych miastach czy województwach :)

Wydaje mi się ,że im szybciej tym lepiej bo i Kejla może nam się zasiedzieć...a tam psiaczki kolejne czekają na wyciągnięcie. 

Pewnie i nowych przybyło :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...