Jump to content
Dogomania

Łatka i Scarlett - już w nowych domkach :-)


Kejciu

Recommended Posts

Cieszę się, że Łatka już ma dom i ciekawam nowego nabytku ;). Dziękuję też za podesłanego kociego "klienta" - może i mojej Krysi, ubędzie kotów? Oby......

Pamiętamy o Was cały czas, jak tylko jeszcze się ktoś zgłosi po młodziaka - damy znać :)

I trzymamy kciuki za "wieczorną" Panią, aby wizyta wypadła ok :)

Link to comment
Share on other sites

Pamiętamy o Was cały czas, jak tylko jeszcze się ktoś zgłosi po młodziaka - damy znać :)

I trzymamy kciuki za "wieczorną" Panią, aby wizyta wypadła ok :)

oo to jednak może coś będzie z poleceniakontaktu " po Łatce...? " :):):)

 

Wątek już powstał nowego nabytku ale w domu uzupełnię o zdjęcie i się pochwalimy :)

Link to comment
Share on other sites

A ja poluję na malutkiego whiskasa, ale nie pojawił się od dwóch godzin :( może jeszcze wróci, ale babcia bała się go zabrać do domu, bo nasz kocur gonie wszystkie inne koty :(

Pani Krysia by miała kolejnego :D jesli by się zgodziła oczywiście :)

Link to comment
Share on other sites

A ja poluję na malutkiego whiskasa, ale nie pojawił się od dwóch godzin :( może jeszcze wróci, ale babcia bała się go zabrać do domu, bo nasz kocur gonie wszystkie inne koty :(

Pani Krysia by miała kolejnego :D jesli by się zgodziła oczywiście :)

Poluj poluj - jedzenie wystaw może się zmrowi :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kejciu, jak będziesz rozmawiała z Panią Krysią, zapytaj delikatnie jak z karmą stoi, bo zamawiałyśmy 8 listopada (nie wiem czy kociaki już zjadły, czy nie, zupełnie się na tym nie wyznaję, nie wiem czy tą karmą Pani Krysia też karmi te "dochodzące koty dzikuski ?) a to zaraz miesiąc mija.

Link to comment
Share on other sites

Kejciu, jak będziesz rozmawiała z Panią Krysią, zapytaj delikatnie jak z karmą stoi, bo zamawiałyśmy 8 listopada (nie wiem czy kociaki już zjadły, czy nie, zupełnie się na tym nie wyznaję, nie wiem czy tą karmą Pani Krysia też karmi te "dochodzące koty dzikuski ?) a to zaraz miesiąc mija.

te saszetki które bvyły dla Scarlett to połowę zawiozłysmy z nią do DS a połowę miała dać dzikuskom  - Urinary pojedzie z Łatką w sobotę do DS ale już zamówiłam karmę dla nowej podopiecznej bo ja już wiem ze to dziewcina :)

Link to comment
Share on other sites

 

Łatka się pakuje a my mamy już kolejnego kociaka do wzięcia - znaczy się dorosłego osobnika :-)
ale nie ma nawet kiedy załozyć wątku...od soboty pod naszą opieką jest




Widzisz co robi przemęczenie z człowiekiem ?
już nie kumam.....
oczywiście że trzeba zamówić - zapytam czy woli karmę czy żwirek :)


a to nasza nowa jeszcze bezimienna podopieczna

d49bdedb2280263dmed.jpg

e7ce4bde2788da25med.jpg

f4463e186a2baddemed.jpg
Link to comment
Share on other sites

Otrzymałyśmy cudownego maila z domku Łatki :)

u nich wszystko wporządku i aż zazdroszczę że Łatka tak szybko zaklimatyzowała się i co najważniejsze dogała ze starszym od siebie braciszkiem - mamy superowe zdjęcia jak śpią razem wtuleni w siebie. Pani Magda napisała że to był strzał w dziesiątkę :)

 

Feliway nadal w kontakcie i preparat na stres również i napewno bardzo wiele pomógł ale tez dużą rolę odegrała sama Łatka bo dorosłe koty znała a jej braciszek nie - i to ona uczy go jak się bawić, skakać po meblach bo wcześniej tego nie robił :)

 

i ulubione zajęcie - siedzenie przed akwarium i obserwowanie rybek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...