Jump to content
Dogomania

Temat nieaktualny.


kinia098

Recommended Posts

Dziewczyny, dajcie spokój, szkoda Waszych nerwów :)

Nie ma się co wysilać i wdawać w niepotrzebne dyskusje, bo do niektórych nie dojdzie.

 

Zastanawia mnie tylko pewna sprawa; w jaki sposób Beti-Buba polepszyła psu obecne życie ?

Przecież:

1. jest odkarmiony, zadbany ( co z resztą Beti-Buba napisała jako opinia straży ). Kwestia tego CO je, pozostawia wiele do myślenia, ale przy sytuacji w jakiej jest karmiciel psa ( ma swojego dużego psa, kota i karmi kilkanaście bezdomnych kotów w Dąbkach plus oczywiście jeszcze nasz bohater Sam ) nie można się temu dziwić.

2. ma całkiem duży kojec, z którego był wypuszczany na noc już zanim Beti-Buba " interweniowała "

3. opiekę weterynaryjną ( krople na pchły i robaki ) ma od moich znajomych

4. koce też już miał zapewnione, ale karmiciel powiedział nam, że on już mu i tak nawrzucał ciepłych rzeczy do budy

5. budę w sumie wypadałoby zmienić, ale czy została zmieniona po interwencji ?

 

Więc ???????

 

 

Swoją drogą: pies raczej nie toleruje innych psów. Pogryzł psa karmiciela, kiedy wziął ich na spacer. W sumie ciężko mi powiedzieć, czy to na pewno Sam nie akceptuje psów, bo nie znam dokładnie sprawy. A pies karmiciela to labrador, samiec. Gdyby ktoś chciał wesprzeć pieska, to bardzo przyda się karma. Pan sam już powiedział, że nie daje rady finansowo i chyba trzeba będzie go oddać chociażby do schronu. Nie chcę pieniędzy, proszę o przesyłki z karmą, adres podam. Może być nawet Pedigree, czy Chappi.

Link to comment
Share on other sites

Dlatego Kinia nie odpuszczajmy i próbujmy mimo wszystko coś więcej dla niego zrobić.Bo kto mu pomoże?!Może zróbmy jakąś zrzutkę, a może bazarek na jedzenie dla niego?! Trzeba mu zrobić ogłoszenia, tylko jakies porządniejsze zdjęcia i tekst by się przydał.

Jest nas tu kilka osób,a może i Beti-buba się dorzuci bo przecież też chce na pewno dobrze.

Co myślicie??

Link to comment
Share on other sites

No to ruszcie się i działajcie-WRESZCIE!NA WAS KOLEJ.WRESZCIE was rozruszałam krytykanci! Od pisania tysięcznego postu i krytykowania-a na to was JEDYNIE stać do tej pory-NIESTETY- jeszcze nic się nigdy nie zmieniło!Ja pomogłam doraźnie bo nic w temacie psa się nie działo i NIKT z tego wątku nie miał pomysłu jak mu pomóc?I takie są fakty czy wam się to podoba czy nie. Teraz macie pole do popisu-czekam na informację KTO poprawi mu warunki i ZNAJDZIE dom- sposób JEDYNIE dla was słuszny i skuteczny.
Oczywiście do zrzuty na karmę chętnie się przyłączę :)Proszę o adres do pana karmiciela?
Jeśli ktoś jest z okolicy może również poprosić jakąś szkołę o zbiórkę karmy-wiem,że dzieciaki chętnie biorą udział w takich akcjach.

Link to comment
Share on other sites

No to ruszcie się i działajcie-WRESZCIE!NA WAS KOLEJ.WRESZCIE was rozruszałam krytykanci! Od pisania tysięcznego postu i krytykowania-a na to was JEDYNIE stać do tej pory-NIESTETY- jeszcze nic się nigdy nie zmieniło!Ja pomogłam doraźnie bo nic w temacie psa się nie działo i NIKT z tego wątku nie miał pomysłu jak mu pomóc?I takie są fakty czy wam się to podoba czy nie. Teraz macie pole do popisu-czekam na informację KTO poprawi mu warunki i ZNAJDZIE dom- sposób JEDYNIE dla was słuszny i skuteczny.
Oczywiście do zrzuty na karmę chętnie się przyłączę :)Proszę o adres do pana karmiciela?
Jeśli ktoś jest z okolicy może również poprosić jakąś szkołę o zbiórkę karmy-wiem,że dzieciaki chętnie biorą udział w takich akcjach.

 

Czy Ty kobieto nie powinnaś poszukać specjalisty?

Nie da się tych Twoich wrzasków czytać.

 

Zero myślenia.

Zero samokrytyki.

Somouwielbienie bucha każdym porem.

 

Twoje zachowanie jest żenujące.

A Twoje ego przerasta Czomolungmę ;)

 

Zamiast ładnie przeprosić za zamieszanie, ta dalej wrzeszczy.

Zgroza.

Link to comment
Share on other sites

Czy Ty kobieto nie powinnaś poszukać specjalisty?
Nie da się tych Twoich wrzasków czytać.
 
Zero myślenia.
Zero samokrytyki.
Somouwielbienie bucha każdym porem.
 
Twoje zachowanie jest żenujące.
A Twoje ego przerasta Czomolungmę ;)
 
Zamiast ładnie przeprosić za zamieszanie, ta dalej wrzeszczy.
Zgroza.

No odezwała się kolejna aktywna w.......głupim gadaniu!
Słucham co zrobiłaś dla tego psa?
I wiesz co-15tyś postów no cóż rada dla ciebie:Życie toczy się obok w realu-takie coś się leczy-smutne :(
Tyle czasu przed kompem? ZGROZA!Nie masz nic innego do roboty w życiu? Współczuję.
Trochę samokontroli i samokrytyki -polecam.
Link to comment
Share on other sites

Kończę swój udział w dyskusji-nie będę kopała się z koniem. Widzę, że jedyną opcją dla niektórych jest jedynie krytyka z jednoczesnym brakiem konkretnej pomocy z ich strony. Skoro wiecie lepiej to działajcie-byle skutecznie.
Kinia ty powiedziałaś "A" to powiedz "B"-doprowadz sprawę do końca. Jednocześnie skoro wypunktowałaś urzędowi ,że NIC nie robi to zadzwoń i im to powiedz-proste? Jesteś na miejscu-jeszcze jedna osoba z tego co wiem z tego wątku mieszka niedaleko -wiesz wszystko więc działajcie-tylko zapewniam cię,że sporadyczne pojawienie się tam na miejscu i podrzucenie kocyka i kropelek na pchły nie załatwia sprawy........To właściciel powinien dbać o psa a do egzekwowania tego obowiązku ustawowo wyznaczone są określone służby. Ty wiele sama nie poradzisz. A co będzie jak zachoruje pan karmiciel? Ty będziesz jeździła do psa z żarciem?
Najlepsza opcja ale prawie nierealna-sama to przyznałaś to dom- ale masz tutaj tylu chętnych do pomocy-próbujcie-powodzenia. Następna schronisko-szczególnie to w Koszalinie-tam miałby przynajmniej pełną michę ,opiekę weta i wolontariuszy. Tyle w temacie.

Oczywiście tak jak napisałam chętnie dorzucę się do karmy bądź ją kupię /chociaż uważam, że to rozwiąże sprawę tylko na jakiś czas/ proszę o info na priva co ,gdzie albo komu?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ty kobieto jestes nienormalna. Usilujesz mi wmowic od samego poczatku klotni cos czego nie powiedzialam. Ze niby ja uwazam ze urzad NIC nie zrobil. Przytocz mi prosze moja wypowiedz ktora to uzasadni, do jasnej cholery, bo mam juz tego dosc. Chcesz zeby ktos to przeczytal czy co? O co ci w tym chodzi? Ta awantura nigdy sie nie skonczy przez twoja glupote. Swoja droga juz dawno pisalas ze konczysz udzielanie sie w temacie wiec prosze nie udzielaj sie juz. Zajmij sie soba i zwierzetami dookola siebie dzielna bohaterko bo na pewno nie jeden jest w podobnej sytuacji jak Sam albo i gorszej. O losach Sama nie bede tutaj pisac, no nie czuje sie w obowiazku informowac kogos tak dziwnego i chetnego do awantur jak ty.

Link to comment
Share on other sites

Ty kobieto jestes nienormalna. Usilujesz mi wmowic od samego poczatku klotni cos czego nie powiedzialam. Ze niby ja uwazam ze urzad NIC nie zrobil. Przytocz mi prosze moja wypowiedz ktora to uzasadni, do jasnej cholery, bo mam juz tego dosc. Chcesz zeby ktos to przeczytal czy co? O co ci w tym chodzi? Ta awantura nigdy sie nie skonczy przez twoja glupote. Swoja droga juz dawno pisalas ze konczysz udzielanie sie w temacie wiec prosze nie udzielaj sie juz. Zajmij sie soba i zwierzetami dookola siebie dzielna bohaterko bo na pewno nie jeden jest w podobnej sytuacji jak Sam albo i gorszej. O losach Sama nie bede tutaj pisac, no nie czuje sie w obowiazku informowac kogos tak dziwnego i chetnego do awantur jak ty.

Hamuj trochę dobrze?Co prawda cię ubodła? Przeczytaj sobie CO wypisywałaś wcześniej i to ty zastanów się nad twoją normalnością i sensem tego co piszesz i co robisz! I to ty zakończyłaś pierwsza temat zmieniając na "TEMAT NIEAKTUALNY" więc po co nadal się pienisz???? Jakoś z mojej pomocy odnośnie karmy też nie chcesz skorzystać więc O CO CI chodzi? I wiesz co nie pisz już tylko działaj! Co innym NIC nie robiącym krytykontom też polecam!ŻEGNAM!
Link to comment
Share on other sites

No tak jak się wypociło 3tyś postów to może się nie ogarnia co i gdzie się pisze.
MĄDRY ZAWSZE ustępuje więc ustępuję JA ,TWOJEJ głupocie i zacietrzewieniu. Skoro tak ci "zależy" na pomocy i karmie dla psa że wolisz PYSKOWAĆ i nie raczyłaś zainteresować się moją ofertą dot. dosł. karmy to informuję cię, że 30 kg suszonego mięcha trafi do innego psiaka! SAM podziękuj swojej troskliwej opiekunce! GRATULACJE! Lepiej wypisywać bzdury niż odpowiedzieć na konkretną ofertę pomocy dla psiaka? Jesteś zadowolona?

Link to comment
Share on other sites

Beti buba może przysłałabyś karmę do mnie i kinia odebrałaby ją ode mnie co? Taka luźna propozycja... ;)

Niestety w związku z tym,że kinia nie raczyła odpowiedzieć na moją propozycję pomocy mięcho zostało przekazane jednej z fundacji. Widocznie kinia uznała,że żarcia dzięki jej staraniom Samowi nie zabraknie-czego mu z całego serca życzę.A kini i innym zaangażowanym w temat życzę udanych i KONKRETNYCH działań w podejmowanych akcjach pomocowych-mniej pyskówek i krytuki więcej konkretów dla dobra psiaków potrzebujących naszej pomocy!
Link to comment
Share on other sites

Niestety w związku z tym,że kinia nie raczyła odpowiedzieć na moją propozycję pomocy mięcho zostało przekazane jednej z fundacji. Widocznie kinia uznała,że żarcia dzięki jej staraniom Samowi nie zabraknie-czego mu z całego serca życzę.A kini i innym zaangażowanym w temat życzę udanych i KONKRETNYCH działań w podejmowanych akcjach pomocowych-mniej pyskówek i krytuki więcej konkretów dla dobra psiaków potrzebujących naszej pomocy!

Spoko ;)
Tylko nie zapomnij, że to Ty wpadłaś z krytyką na wątek, mogłaś zaproponować opłacenie hotelu lub znaleźć bdt.Zresztą nie ma sensu ciągnąć tej gadki.Mimo wszystko pozdrawiam...
Link to comment
Share on other sites

W niedzielę byłam u karmicieli Sama.

Zawiozłam prawie 10kg suchej karmy i dwie paczki przysmaków, które dostałam od dzieci z zerówki i szkoły podstawowej. Zawiozłam też preparat na pchły i kleszcze, ale.... po kolei.

 

Sam jest wyprowadzany raz dziennie na spacer przez sąsiadów karmicieli.

Raz w roku karmiciele na swój koszt wzywają do Sama weterynarza.

Na zimę Sam ma ocieplaną kocami i kołdrami budę (oczywiście gdyby ktoś był tak hojny, to nowa buda bardzo się przyda ).

Jest codziennie karmiony, ale karmy nigdy dość, więc gdyby ktoś chciał wesprzeć Sama karmą: mogę podać mój adres do wysyłki ( lub BorysBoxer, któa może ma więcej czasu żeby koordynować oferty wsparcia na wątku ? :) ). Nie chcemy pieniędzy, prosimy o przesyłanie karmy,

 

A Sam w rzeczywistości nazywa się Łatek.... ;)

Link to comment
Share on other sites

A, ktoś też kiedyś pytał o psiaka Toffiego z koszalińskiego schroniska, którego ogłaszałam na OLX.

 

Wiecie, że MA DOM !!!! Tak, ten stary, ślepy, trochę nieufny psiak ma dom !!!!!!!! :D

Nadzieje umiera ostatnia, trzeba zawsze wierzyć że może jednak coś się znajdzie !

Oczywiście to nie ja, tylko TOZ/Schron znalazł mu dom :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, czy ktoś chciałby zakupić karmę dla Sama ??Nie musi być to droga karma,marketowa też będzie ok.chodzi o to,że dobrze by było wspomóc ludzi, którzy go karmią.Ja ze swojej strony też karmy dokupię i wszystko przekażę Kini.Wiem, że jego sytuacja nie jest tragiczna i nie przyciąga ludzi, ale jakby kazdy tak po trochu...?!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...