Jump to content
Dogomania

Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in


Panula

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Megula']Zawsze pamietamy, tylko zawsze pancie uprzedzaja o urodzinkach swoich pociech :lol: A Ty nie zdazylas uprzedzic :eviltong:[/quote]

Jak maja czas to uprzedzaja:eviltong: Szczerze mowiac to napisalam tylko w naszej galerii, a o yorkach zapomnialam:lol:
Ale najwazniejsze, ze trzymacie glowe na karku i pamietacie

dziekuje wam jeszcze raz!!

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim "psim dzieciom" z okazji Dnia Dziecka
najlepsze życzonka - najlepszych smakołyków, najbardziej odlotowych zabawek, dużych łączek do biegania i najlepszych właścicieli pod słońcem...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Marca_Besi']Moja Besunia obchodzi dziś czwarte urodziny:multi: Wszystkiego Najlepszego moja Kochaniutka!!:loveu::BIG::new-bday:[/quote]

Marcelinko wszystkiego najlepszego dla Besi!!:multi::multi: Ale duza z niej dziewczynka:loveu: Moze wkleisz jakies zdjecia solenizantki?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkRed][B]:BIG: :new-bday: :BIG:
[/B][/COLOR]
Wszystkiego najlepszego Zuziu - żyj długo i bardzo szczęśliwie, żeby Cię wszelkie choróbska omijały szerokim łukiem, żebyś na swej drodze spotykała tylko przyjaźnie do Ciebie nastawione pieski i suczki, żebyś ..... po prostu była szczęśliwa.

[IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/213552.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

[I]Dzisiaj moja [B]Froteczka[/B] kończy [B]I rok[/B] życia:multi: [/I]
[I]Kochane maleństwo przez ten czas zawojowała wszystkie serca domowników i nie tylko.Jest śliczna i bardzo kochana....uwielbiamy naszą maleńką kruszynkę:new-bday: :BIG: [/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...