Jump to content
Dogomania

Piekna psia dusza odeszła w ramionach swojej Pani. Do zobaczenia Zorko!


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 788
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='jolek68']często te obawy są przez to że dorosły pies to już ukształtowany charakter który ciężko zmienić i dlatego wolą młodsze
[/quote]
z ktorego nie wiedza,co wyrosnie...
I tak zupełnie szczerze-ile ludzi ma pojęcie o wychowaniu psa? dla nich i dla psa lepiej,aby zdecydowali sie na dojrzalego,milego psa.Ludzie nie chca szkolic psow,nie chca biegac na dlugie spacery,meczyc umyslowo psa z temperamentem.Chca miec spokojnego towarzysza,przesypiajacego ich czas nieobecnosci w domu,psa,ktoremu wystarcza 3 spacerki naokolo bloku,gdy zmeczeni przyjda po pracy do domu.

Link to comment
Share on other sites

powiem Ci skromnie że ja osobiście wolę dorosłe psy ;) przerabiałam szczeniaki i chyba już nie chciałabym do tego wracać :shake: jak skończy się ten mój meksyk z rękami to jeśli finanse mi pozwolą to wezmę sobie psinę w potrzebie ale dorosłą :cool3:

Link to comment
Share on other sites

tak......zycie przerasta kabaret.
Kiedys przyszla baba,ktora chciala oddac psa,bo nie ma kto wychodzic na spacer,a ona by chciala,by mial wiecej ruchu.Animal planet sie naogladala..byla zdziwiona,gdy sie dowiedziala,ze na spacer nie wyjdzie pies juz nigdy,boks jest malenki i istnieje realne zagrozenie dla jej zycia,a pieski wcale nie chca sie z nia bawic,tylko chca ja zeżrec.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie,dopoty nie wejda na Dogo,nie wiedza czym jest schronisko.Mialam okazje porozmawac ostatnio z osobami spoza psiarskiego kregu.Byli zdziwieni,ze ci ludzie,co tam pracuja i za ciezka prace dostaja 900 zł,to nie sa behawiorystami i kynologami.Przeciez,gdy dzwoni pani o jack russel teriera,to powinni jej udzielic info o rasie i takiego znależć.

Za duoz animal planet,za mało polskiego programu o schroniskch,o bezdomnych psach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...