Jump to content
Dogomania

Piekna psia dusza odeszła w ramionach swojej Pani. Do zobaczenia Zorko!


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 788
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='basia0607']Przed chwilą przywiozlam psa po amputacji łapy. On płacze a ja z nim. Leży na kocu i wącha miejsce po swojej łapce.:placz:

Acha, ponoszę suczynkę.[/quote]

O Boże :-( Piesku trzymaj się dzielnie :-(

Piękna sunieczko w górę.

Link to comment
Share on other sites

jeżeli już to Jola ;)(ja baba przecież :evil_lol:)
[B]Tinka[/B] [B]Neli[/B][B] Suzi[/B] [B]Tifi [/B][B]Kitty [/B][B]Klarunia [/B][B]Fionka [/B][B]Lucynka[/B][B] Molli [/B][B]Musia [/B][B]Nicka[/B] [B]Szanel[/B][B] Fidusia [/B][B]Dafnee [/B][B]Tosienia [/B][B]Szilla...:crazyeye:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Akuszko,ten tekst i fotki przeszły???????[/quote]

Z tekstu usunęłam krytykę rodzaju ludzkiego :oops: - nie żeby nieprawdziwa była, ale ma się doświadczenie już.
Foty... dałam jedna, najmocniejszą - za kratami.

Przeszło! To resztę wkleiłam jak chciałam.

Ja proponuję Gaja - matka Ziemia. Sunia ma ukryty w ślepiach smutek całego świata.

Link to comment
Share on other sites

Miałam onkę Gaję- kwintesencja dobroci. To imię noszą wyjątkowe psy. Łapki mojego Kubunia nie dalo się uratować. Dzisiaj już jest dobrze. Podaje mu silne leki przciwbólowe.Kubuś właśnie zwiedza ogródek.
Jestem w szoku, wcale mu nie przeszkadza , że nie ma kończyny.
Przepaszam ,że zaśmiecilam nie swój wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolek68']Ślicznie ;) pięknie opisałaś te imię ;)[/QUOTE]

To nie ja, to mitologia grecka ;) Kocham to imię, podobnie jak Basia, tez miałam sukę o tym imieniu. Ono przynosi szczęście, bo była mądra, dobra i opiekuńcza - też onka. Zapalona żeglarka, ech...

Trzymam kciuki za Kubusia, niech uda mu się i znajdzie cudowny dom. Uda mu się tak, jak sopockiemu Kubusiowi!


Sunia potrzebuje nowego domu i radosnego imienia!!!!

Link to comment
Share on other sites

jest cudownym stowrzeniem.Moze nie wyglada zbyt ciekawie,coz.Bywaja ladniejsze pieski,ale chyba lepiej miec idealnego psa o sredniej aparycji,niz psa-debila o pieknym wygladzie,z ktorym nie mozna sie ludziom pokazac,ani pojsc na normalny spacer deptakiem.

Link to comment
Share on other sites

oj tak :shake: święta racja ;) mam taką sukę ON (9 lat) przygarnęliśmy ją jak już miała parę lat(była na łańcuchu :shake:) niestety nie udało nam się jej zmienić i teraz jest w kojcu bo gryzie wsio poza nami :crazyeye:
Ta sunia jest idealna jak dla osób ceniących spokój :loveu: też chciałabym by mój kolos taki był :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']zawsze z nadzieja patrze na licznik odwiedzajacych PwP,to nie tylko ludzie szukajacy domu dla psow,to także poszukujacy pieskow:) i czasem usiluje sobie wyobrazic siebie w takiej sytuacji,czym bym sie kierowala przy wyborze psa z Dogo.[/quote]

Ja zawsze biore tego najbiedniejszego lub tego, ktory na Ciebie spojrzy i już niczego nie widzisz poza jego oczyma. Tak było z Krzyczkowym Bobikiem. Powykrzywiany, cały w strupach a dla mnie najpiękniejszy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...