Jump to content
Dogomania

PROFORMANCE - karma, co o niej wiecie?


Kika

Recommended Posts

Nie widzę tego ,więc nie tak prosto ocenić ,ale wiem ,że podobnie wygląda jak pies jest uczulony na trawę i piasek.Postaraj się przez jakiś czas ograniczyc spacery po wysokiej trawie i po deszczu .Zobaczymy co będzie .Może natłuść jej te miejsca oliwką zmieszaną z wodą w areozolu (popryskaj suchy brzuch) ,możesz wykąpać ją w Nizoralu i zastosować psią odżywkę np. ISB do suchej skóry.
Czy ona nie ma fazy lnienia ?Jeśli tak ,to często psy w tych momentach mają przesuszoną skórę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Od lnienia sie chyba to wszystko zaczęło...miała to jakoś właśnie 1,5 miesiąca temu. No nic - serdecznie dziekuję. Zrobię chyba po prostu badania na alergię, bo faktycznie po myciu (czyli jak wetka moja mówiła - zmyciu ewentualnych alergenów) 1-2 dni jest spokój...

Link to comment
Share on other sites

Długo by pisać ,ale zobacz na GOOGLE pod hasłem Lamblia .Poczytaj ,bo mało się o tym słyszy ,a coraz powszechniej jest u psów i nie tylko. Generalnie są to pasożyty ,ale nie odrobaczysz tego zwykłymi srodkami ,lecz musi być specjalny tok leczenia.
Nie jest też proste badanie tego ,ale trzeba sprawdzić jak objawy są podobne.

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam na wystawie w opolu 3kg karmy pro power, niestety dopiero niedawno uswiadomiłam sobie, ze moja sucz jest świezo po cieczce i troche jej przybyło zbędnych kg. Czy taka karma w plasytkowym pojemniku (konkurencyjnej firmy hehe :)) moze wytzymac miesiąc ?
Jaką karem polecicie dla wybrednego beagle'a, który musi zrzucić conieco ;)

Link to comment
Share on other sites

Karma zamknięta w plastikowym pojemniku ,może być trzymana do daty wazności napisanej na opakowaniu z karmą. Co do kaloryczności ,ja u swoich suk ,jak nie chcę aby miały urojoną ciążę ,lub zbyt przytyły(raczej im to nie grozi) daję Low Fat ,abo Maintenance .Doskonale te formuły się sprawdziły ,a teraz dla oczyszczenia organizmu po zimowym wysokoenergetycznym jedzeniu dostają Low Fata ,tak przez miesiąc ,a potem albo Maintenance ,albo Adult.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']Low Fat jest w opakowaniach 3 kg ? :)
i jak z jego smakowitością[/quote]
Ja nie próbowałam, ale mój Oskar już od lutego je Low Fat i nie narzeka :evil_lol: Wcina karmę, ale nigdy nie zjada całej porcji, bo to jego dodatkowy posiłek na wieczór, w południe je gotowane :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja rónież karmie tą karmą i jestem bardzo zadowolona.Tak jak napisał mój poprzednik kupy małe ,jedzą chęytnie co przy moich niejadkach jest dużym atutem.Dodam że znam osobe która miała problemy ze starszym ON-em (biodra ) pies miał problemy z chodzeniem a po tej karmię bardzo mu sie poprawiło .I cena tez jest bardzo godziwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mati']Karmię tą karma od niedawna, ale bardzo sobie ją chwale. Kupy małe, co świadczy,że karma jest dobrze przyswajalna. Psy chętnie jedzą. Nic dodać ![/quote]
To znaczy, że jak na prawie każdym spacerze jest kupa, to karma jest źle przyswajana? Właśnie kupiłam Purinę Pro Plan i dziwnym zbiegiem okoliczności tak się dzieje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Karmie moja sucz PROF. Pro Power od 2 miesiecy i jestem bardzo zadowolona :multi: . Sucz w koncu wyglada jak bokser , a nie jak chart, kupki 2 razy dziennie, siersc piekna, no i sucza chetnie wcina te karme. Zastanawiam sie juz czy i Mlodszego nie przerzucic na ktoras z karm PROF. :razz:
Koszt karmy tez jest bardzo przystepny, co przy moich dwoch burkach ma tez znaczenie :) :evil_lol:
Dostepnosc kramy dosc latwa. Zamawiam przez internet i na drugi dzien mam kuriera z karma przed drzwiami. Koszt przesylki freeee :multi:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Właśnie coraz częściej widzę ,że zamawiacie przez internet .Jest to jednak bardzo wygodne i opłacalne rozwiązanie .
Cieszy mnie fakt ,że chwalicie PROFormance ,a pieski wyglądają na niej super .Często miałam taki zarzut ,że nie mogę się obiektywnie wypowiadać chwaląc karmę ,stosując ją tylko u swoich psów .Od początku jak PROF..jest na naszym rynku zbieram opinie i zdania właścicieli psów ,na temat tej karmy.Jestem naprawdę bardzo zadowolona z tak dobrej tolerancji i działania tej karmy ,na psy ,a popularnośc PROF...zawdzięcza ,nie reklamie ,a doskonałą jakością i tym jak po niej psy wyglądają ,oraz cieszą się zdrowiem.
Nowością są jakieś badania robione przez producenta PROFormance ,po to ,aby jeszcze była lepsza kontrola i pewność jakości.
Dziękuję za wszystkie opinie i proszę piszcie dalej .

Link to comment
Share on other sites

Mniej lub bardziej pod wpływem różnych opinii - także z forum zamówiłam karmę PROFormance dla swojego psiura.
Tu prośba głównie do SAWY - jeśli masz jakieś materiały dotyczące tej karmy - np. dokładna analiza składu, itp. to byłabym zainteresowana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...