Jump to content
Dogomania

LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!


dogeviper

Recommended Posts

[quote name='Energy']Ale cudne zdjęcia:loveu:gdzie chodzicie na te spacerki?[/QUOTE]
Jakie psio, takie zdjęcia :) A na spacerki chodzimy rzut beretem od domu, wystarczy przez ulicę przejść i już jesteśmy na terenach Szpuli i Walkera :)
[quote name='bico']"Łaaaa! Dropek, uważaj, tu na trawniku jest jakaś podejrzanie pachnąca mina!":evil_lol::D[/QUOTE]
W dodatku postawiona przez ducha :D

Link to comment
Share on other sites

Muzzy a ja na pewno wiem gdzie rzut beretem od Was są tereny Szpuli i Walkera:eviltong::evil_lol:

To ciekawe, że zawsze Ci sie trafiają takie cudne psiaki:loveu:, myślałam, że to troszkę też Twoja zasługa takie piękne zdjęcia:eviltong::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Muzzy a ja na pewno wiem gdzie rzut beretem od Was są tereny Szpuli i Walkera:eviltong::evil_lol:[/QUOTE]
to jest rzut beretem moherowym, bo taki właśnie Muzzy ma i ten beret ma to do siebie, że nie lata przy tym rzucie daleko:evil_lol::evil_lol::D:D
to była oczywiście taka mała podpowiedź, gdzie się znajdują tereny Szpuli i Walkera...no i Dropa tym samym:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Muzzy a ja na pewno wiem gdzie rzut beretem od Was są tereny Szpuli i Walkera:eviltong::evil_lol:[/QUOTE]
Myślałem, że pytając masz na myśli, czy gdzieś daleko musimy chodzić na spotkanie z maluchami. Konkretnie to spotykamy się na ul. Oratoryjnej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']to jest rzut beretem moherowym, bo taki właśnie Muzzy ma i ten beret ma to do siebie, że nie lata przy tym rzucie daleko:evil_lol::evil_lol::D:D
to była oczywiście taka mała podpowiedź, gdzie się znajdują tereny Szpuli i Walkera...no i Dropa tym samym:cool3:[/QUOTE]

No w zasadzie to juz ta podpowiedź powinna mi wystarczyć:evil_lol:

[quote name='muzzy']Myślałem, że pytając masz na myśli, czy gdzieś daleko musimy chodzić na spotkanie z maluchami. Konkretnie to spotykamy się na ul. Oratoryjnej.[/QUOTE]

Ale tu się upewniłam, czyli to pewnie wąwóz na Czechowie:multi:a to tak daleko ode mnie:placz:
Muszę kiedyś się w końcu tam wybrać, może Was spotkam:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']kurcze, to ja nawet nie byłam świadoma, że dziś jest Dzień Psa!:oops::crazyeye::evil_lol::D[/QUOTE]
A jednak :) Nawet w kalendarzu z Dropuchą, który kiedyś od Ciebie dostałem, 1 lipca jest zaznaczony psem :) A dla Dropka to jeszcze jedno święto: rocznica kastracji :) To właśnie okrągły rok temu przyjeżdżałaś do nas rozkoszować się kłuciem nas: Dropka w kark, a mnie w kolano :D

Link to comment
Share on other sites

Hau! Dawno w żadnym filmie nie grałem :) Właściwie to do tej pory tylko w jednym - tym, w którym muczał na mnie Opek :) A że wczoraj spotkaliśmy naszą dobrą znajomą Lusię, to była okazja do nakręcenia filmu :) Lusię znamy już od dawna, ale jakoś nigdy nie było okazji, żeby ją Wam przedstawić. Aż do dziś :) I w dodatku w towarzystwie Szpuli :) W filmiku szczególnej fabuły nie ma, zwrotów akcji też nie, dialogi również mało wciągające... Po prostu chciałem się pochwalić fajnymi koleżnkami :)

[CENTER] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=ye2CCQWKXCo"][video=youtube;ye2CCQWKXCo]http://www.youtube.com/watch?v=ye2CCQWKXCo[/video][/URL]
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=ye2CCQWKXCo"] [/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']A jednak :) Nawet w kalendarzu z Dropuchą, który kiedyś od Ciebie dostałem, 1 lipca jest zaznaczony psem :) A dla Dropka to jeszcze jedno święto: rocznica kastracji :) To właśnie okrągły rok temu przyjeżdżałaś do nas rozkoszować się kłuciem nas: Dropka w kark, a mnie w kolano :D[/QUOTE]

no ja Cię nie mogę!:lying:
Dropek miał kastrację w Dzień Psa:crazyeye::D To "se poświętowa"ł!:megagrin::roflt::roflt::evil_lol:

Zdecydowanie wolałam kłuć Cię Muzzy w kolano:laugh2_2::evil_lol:

Filmik z kitwaszeniem też fajny:cool3: Tylko Dropek na nim jakiś taki...duży:hmmmm::D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Tylko Dropek na nim jakiś taki...duży:hmmmm::D[/QUOTE]
Ale w sensie, że duży...:
a) na wysokość
b) na długość
c) na szerokość?
W ramach świętowania niedawnego Dnia Psa podpowiedź gratis: odpowiedź c jest na pewno błędna :)

Link to comment
Share on other sites

Hau! Wczoraj miałem baaardzo pracowity wieczór. Jak co dzień poszliśmy na spacerek do wąwozu. I już po drodze spotkaliśmy naszą dobrą kumpelę Atakamę, rasy nie znamy, ale już kilka razy się z nią bawiliśmy. Dawno się z nią nie widzieliśmy, okazało się, że przez ostatnie miesiące wychowywała swoje dzieciaki i wróciła dopiero przedwczoraj. I oczywiście była bardzo naenergetyzowana i chętna do zabawy. Więc ze 20 minut się ganialiśmy, a Atakama biegała tak samo szybko jak ja, a takie psiaki się rzadko zdarzają. Jak już się nieźle wyszaleliśmy z Atakamą, to przyszła Szpula. I oczywiście też była chętna do zabawy. W międzyczasie musieliśmy się z Atakamą pożegnać, bo zacząłem się do niej 'dobierać'. Kolejnych 20-30 minut ganialiśmy się ze Szpulą. I jak już byliśmy mocno wyganiani, to... przyszła Afera. Jak najbardziej chętna na zabawę :) A że ja propozycji zabawy nigdy nie odmawiam, to zacząłem trzecią rundę kitwaszenia :) W dodatku najcięższą, bo z Aferą nie przebieramy w środkach i "jedziemy na maxa" :) Ze Szpulą i z Atakamą, ze względu na to, że obie są ode mnie drobniejsze, to zabawa była delikatna. A z Aferą delikatności jak zwykle nie było zbyt wiele :) Ostatnio jak się bawiliśmy, to się nawet krew polała, ale nie wiadomo z kogo, po prostu w pewnej chwili okazało się, że byliśmy zakrwawieni, ale na nikim żadnych obrażeń nasze człowieki nie zaobserwowały. Wczoraj obyło się bez krwi, ale i tak się w zabawie nie oszczędzaliśmy. Jak wróciłem do domu po dobrej godzinie ciągłego biegania, to wypiłem całą miskę wody i padłem :) Ale, jak to już nie raz mówiłem, pies zmęczony to pies szczęśliwy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...