Jump to content
Dogomania

LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!


dogeviper

Recommended Posts

[quote name='Ajula']muzzy przykro mi, że straciłes wyrostki, ale nic na to nie poradzę, że bardzo mnie to śmieszy :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Mnie też:evil_lol:
A w ogóle to jak się pan bawi z psiaczkiem to musi uważać żeby mu krzywdy nie zrobić, dobrze, że Dropek nic sobie w łapki nie zrobil:eviltong::evil_lol:
Dropuś następnym razem musisz szybciej jeść sznurówki:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]Muzzy, Miłośniku kotów...[/B]
[SIZE=4][B]
"wspaniałe Gacie"[/B][/SIZE] - ja już z Wami ze śmiechu nie mogę!:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:

a w ogóle, to obu głodnym, w tym przypadku, chleb na myśli:eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cytat:
Napisał [B]Ajula[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/lublin-dropek-ma-domek-dropek-ma-domek-132491/index71.html#post12067168"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]muzzy przykro mi, że straciłes wyrostki, ale nic na to nie poradzę, że bardzo mnie to śmieszy :evil_lol::evil_lol:[/I]


[quote name='Milosnik kotow']Że tak powiem - to buty straciły wyrostki, nie Muzzy :p
Muzzy swojego chyba już nie ma :lol::lol::lol:
No i miał tylko jeden :eviltong:[/quote]

:hmmmm::hmmmm::hmmmm: yyyyyyy...że tak powiem - to, że Muzzy miał tylko jeden "wyrostek", to prawidłowo, ale to, że go stracił:crazyeye:, to tragedia:evil_lol::evil_lol:

:roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy'] A właśnie w tej chwili pan usłyszał, że coś dziamię w przedpokoju i nakrył mnie na obgryzieniu kolejnej sznurówki. Ehhh, jeszcze chwila i bym skończył tę sznurówkę, poszedł gdzieś indziej i nic by mi pan nie udowodnił. A tak znowu było 'FE!' :([/quote]

Biedny Dropuś:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico'][B]Muzzy, Miłośniku kotów...[/B]

[B][SIZE=4]"wspaniałe Gacie"[/SIZE][/B] - ja już z Wami ze śmiechu nie mogę!:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:

a w ogóle, to obu głodnym, w tym przypadku, chleb na myśli:eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol:[/quote]


Bico, czy Ty coś sugerujesz? :razz: Bo przynajmniej ja, ten, tego - mam na sobie wszystko co potrzeba :lol::lol::lol: Czy są wspaniałe - nad tym się nie zastanawiałam, ale grunt, że są :multi::megagrin::jumpie:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']A w ogóle to jak się pan bawi z psiaczkiem to musi uważać żeby mu krzywdy nie zrobić[/quote]
Dropek nawet nie zauważył, że coś się stało, po prostu ma o wiele mocniejsze pazurki niż pan przednie łapki :)
A [U]wyrostek robaczkowy[/U] panu wycięli jak miał jakieś 14 lat :)

Link to comment
Share on other sites

Cytat:
Napisał [B]Energy[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/lublin-dropek-ma-domek-dropek-ma-domek-132491-post12068904/#post12068904"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]No ciekawe skąd wiesz, że już nie ma:crazyeye:[/I]


[quote name='Ajula']może widziała bliznę po wycięciu wyrostka :eviltong:[/quote]
O! no proszę!:evil_lol: i tutaj już nic nie trzeba nawet "sugerować":evil_lol::eviltong:;)

Link to comment
Share on other sites

Hau! Musiał w końcu kiedyś nadejść taki dzień, że zainteresuję się stołem i tym co na stole :) I dzisiaj jak pan był w pracy, to sobie obadałem te rejony. Zrzuciłem worek z wafelkami (ale nie pachniał mięskiem, więc go nie rozpracowywałem), paczkę paluszków (które też mi nie smakują) i śmieci z popielniczki (porozrzucane po całym dywanie). Poza tym pan dzisiaj zakleił szafkę z butami. Ale tak zakleił, że taśma puściła i znowu się zająłem butami i klapkami :) Ale po południu coś tam tłukł młotkiem i majstrował, więc pewnie już więcej się nie dobiorę do butów :( A w małym pokoju nie podobały mi się zdjęcia na ścianie nad moim tapczanem, więc je pozrzucałem i trochę, choć niewiele, pogryzłem. Niech se pan nowe powiesi, bo te wyglądały na leciwe :) A, jeszcze był dzisiaj jakiś inny dwunóg, ponoć wodomierze wymienić. On się mnie trochę bał, za to ja go polubiłem i jak coś pisał przy stole, to mu się pod nogami położyłem - taki jestem towarzyski :) Acha, mam jeszcze jeden talent - jestem jasnowidzem :) Dowód? Następny post od Bico będzie dotyczył mojego dzisiejszego rozpracowania butów i stołu i będzie brzmiał mniej więcej tak: 'A nie mówiłam?' :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Hau! Musiał w końcu kiedyś nadejść taki dzień, że zainteresuję się stołem i tym co na stole :) I dzisiaj jak pan był w pracy, to sobie obadałem te rejony. Zrzuciłem worek z wafelkami (ale nie pachniał mięskiem, więc go nie rozpracowywałem), paczkę paluszków (które też mi nie smakują) i śmieci z popielniczki (porozrzucane po całym dywanie). Poza tym pan dzisiaj zakleił szafkę z butami. Ale tak zakleił, że taśma puściła i znowu się zająłem butami i klapkami :) Ale po południu coś tam tłukł młotkiem i majstrował, więc pewnie już więcej się nie dobiorę do butów :( A w małym pokoju nie podobały mi się zdjęcia na ścianie nad moim tapczanem, więc je pozrzucałem i trochę, choć niewiele, pogryzłem. Niech se pan nowe powiesi, bo te wyglądały na leciwe :) A, jeszcze był dzisiaj jakiś inny dwunóg, ponoć wodomierze wymienić. On się mnie trochę bał, za to ja go polubiłem i jak coś pisał przy stole, to mu się pod nogami położyłem - taki jestem towarzyski :) Acha, mam jeszcze jeden talent - jestem jasnowidzem :) Dowód? Następny post od Bico będzie dotyczył mojego dzisiejszego rozpracowania butów i stołu i będzie brzmiał mniej więcej tak: 'A nie mówiłam?' :D[/quote]


Na własne uszy dziś słyszałam jak Muzzy powiedział:
[CENTER][SIZE=5][B]Dropek jest najmądrzejszym [/B][/SIZE]
[SIZE=5][B]psem na świecie! [/B][/SIZE]:happy1:


:sweetCyb::klacz::klacz::klacz::sweetCyb:




[LEFT]PS. Zgadnijcie kto to: :painting: :lol::lol::lol:
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milosnik kotow'][SIZE=2][B]Dropek jest najmądrzejszym [/B][/SIZE][SIZE=5][B][SIZE=2]psem na świecie![/SIZE] [/B][/SIZE]:happy1:[/quote]
A nie jest? Może są równie mądre, ale mądrzejszego nie ma :) Choć czasem bywa mądry inaczej, tzw. Dropek Jełopek :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']A nie jest? Może są równie mądre, ale mądrzejszego nie ma :) Choć czasem bywa mądry inaczej, tzw. Dropek Jełopek :D[/quote]


[B][SIZE=4][COLOR=Red]Dropek Jełopek [/COLOR][/SIZE][/B]:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: [B]rotfl [/B]:roflt:


PS. Jest, jest! Pewnie, że jest :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']jak mnie korci, żeby czegoś nie napisać:evil_lol::eviltong::evil_lol:
ale się powstrzymam:evil_lol:[/quote]


Bico, no weź... Dropek w kompleksy wpadnie... Okaże się, że jego dar jasnowidztwa nie działa... :placz::placz::placz: A jak się tak strasznie pogrąży w rozpaczy, to dopiero dziś Muzzy'emu porządek zrobi... (coby mu farby z sufitu nie zdrapał, tłumacząc, że strarzyzną zalatuje) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']Dropek się nudzi jak zostaje w domu sam
przecież to młody psiak
muzzy, nie masz kogoś znajomego, kto wziąłby go na spacerek kiedy Ty jestes w pracy?[/quote]
Wiem, że się nudzi i w pełni to rozumiem, każdy by się nudził na miejscu Dropka :) Niestety w okolicy nie znam nikogo, kto by mógł mu trochę w tej nudzie poprzeszkadzać :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Wiem, że się nudzi i w pełni to rozumiem, każdy by się nudził na miejscu Dropka :) Niestety w okolicy nie znam nikogo, kto by mógł mu trochę w tej nudzie poprzeszkadzać :([/quote]

A ja myślę, że Dropek z tego wyrośnie szybciej niż się spodziewamy. W końcu to najmądrzejszy pies na świecie :multi: Mój dalmatino też początkowo porządkował mieszkanie pod naszą nieobecność, ale po jakimś czasie mu przeszło. Butami naszymi przestał się interesować gdy dostał jednego na wyłączną własność (baliśmy się, że jak dostanie jednego, to zechce więcej, ale nie chciał).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milosnik kotow']Butami naszymi przestał się interesować gdy dostał jednego na wyłączną własność (baliśmy się, że jak dostanie jednego, to zechce więcej, ale nie chciał).[/quote]
O, to może i Dropkowi przejdą buty, bo też dostał jednego klapka na własność i też się bałem, czy nie zechce ich więcej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...