Jump to content
Dogomania

Chrapie jak smok.....


Recommended Posts

Ojeku to normalne :lol: Emi chrapie na maxa ale przede wszystkim chrumcha, no i czasami coś jej się śni i piszczy (wtedy ją budzę, żeby przerwać koszmarny sen :wink: )

I czasami jej się zdarzyło wejśc do środka kołdry w rożek poszewki i ledwo oddychała, ale nie wyszła (potem tylko trudno ją wytrzepać ze środka kołdry )

Link to comment
Share on other sites

jednak czasem małe pieski maja katar i chrapią bo mają problemy z oddychaniem. mam nadzieję, że u Niej to tylko normalne chrapanie :D

:lol:

:o No teraz sie wystraszylem. Jakie są inne objawy kataru ??

P.S wiem ze powinienem to puścic na "weterynarii", ale skoro juz zaczelem tutaj to pociągne dalej.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

z tego co pamiętam Giha też straszliwie chrapała jak była mała, teraz juz nie ale za to Olsen jak zacznie chrapać to ja spać nie mogę.

proponuje zapodac jakas tablete nasenna :evilbat:

mnie tam nie rusza nawet jak Olsen spi blisko mojej glowy spie jak zabity :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Niedawno usłyszałem jak stafior zaczął piłować to wlazłem cicho do pokoju i zastałem psa w następującej pozycji:

Śpi na plecach. Uszy mu się podwinęły, przednie łapy trzyma podkurczone jak królik, a tylnie w niemal pełnym szpagacie :D I CHRRRRAPIE :)))

Link to comment
Share on other sites

Leon nie tylko chrapie, ale i śpi na nosie, nie mam pojęcia jak oddycha, :o

Obłęd to samo, przeważnie opiera sie podczas spania i chowa nos w najcieplejsze miejsce. Przed zasnieciem, zaczyna mlaskac :D - to sygnal, ze zaraz bedzie spal.

Co do chrapania, to chrapie tylko jak jest sucho w pokoju albo za gorąco, no i oczywiscie kiedy ma katar. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Niedawno usłyszałem jak stafior zaczął piłować to wlazłem cicho do pokoju i zastałem psa w następującej pozycji:

Śpi na plecach. Uszy mu się podwinęły, przednie łapy trzyma podkurczone jak królik, a tylnie w niemal pełnym szpagacie :D I CHRRRRAPIE :)))

zapomniałeś napisać o klejnotach którymi aż świeci z daleka... :lol:

podobno psy tak śpią jak czują się bezpiecznie, coś w tym może być, ale niekoniecznie

Link to comment
Share on other sites

.....

podobno psy tak śpią jak czują się bezpiecznie, coś w tym może być, ale niekoniecznie

Coś chyba jest z tym poczuciem bezpieczeństwa :D Ronka po przyjeździe ze schroniska spała na brzuchu, skulona i wcisnięat w kat, prawie z otwartymi oczkami. Teraz po 5 miesiącach potrafi wywalić się kołami do góry (tak jak dingo opisał) i nic nie jest jej w stanie ruszyć :D

A co do chrapania to wydaje wszelki mozliwe ogłosy, czasami to myslałm, że to mój TZ chrapie, a to Roneczka wtulona w pańcia "piłuje drwno na huculszczyźnie" :roll:

Link to comment
Share on other sites

NIE WOLNO budzić psa fizycznie gdy śpi. moża go zawołać, wziąć glośniej telewizor etc. Jeśli psu śni sie np. duży nieznajomy pies którego widział na spacerze i nagle poczuje cos na ciele, nie czuje ze człowiek chce go obudziić tylko to że ten wielki pies dziabnął go w tyłek......jak myślicie co teraz zrobi. Zanim wasz pupil sie obudzi , będziecie bez ręki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...