Jump to content
Dogomania

Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea


ab-agnieszka

Recommended Posts

  • Replies 773
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W sumie to na klacie, na dodatek ma zaropiałe oczy. Na zdjęciu ma już po oczyszczeniu, bo przed prawie miał zaklejone. Siedzi bidulek prawie cały czas w budzie, kompletnie wycofany. Ożywił się tylko jak przyniosłam mu piszczącą zabawkę... stąd te zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

1. czy istnieje możliwość pobrania zeskrobiny do badania ??? pójscia do veta ? bądź pobrania zeskrobiny przez veta schroniskowego ?
2. czy macie tam jakies labolatorium które moze zbadać zeskrobinę pod kątem nuzeńca i wykonać posiew na grzyby i bakterie. pytanie jaki to będzie koszt
3. w tej chwili steryd złagodził by świąd ale jeśli psiak ma grzybicę to podanie sterydu odpada

Jak dla mnie to psiak ma nużycę i powikłania w postaci grzybicy bądź bakterii (np. gronkowiec) sądzę tak po porównaniu wyglądu i jego i mojej Fionki
Jezeli udało by sie wykonać badania to pewnie jeżeli potwierdzi się nużeńca to potrzebna będzie ivermektyna, jeżeli grzybica to także ketokonazol no i oczywiscie antybiotyk.

Magda779 później napiszę do Ciebie na PW

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]psiaku, kto ci pomoże???
dwie osoby zaoferowały pomoc finansową w leczeniu ale trzeba hektora zabrać ze schroniska!
tylko gdzie go umieścić????[/B][/SIZE]:placz::placz::placz::placz:
[B][SIZE=7][COLOR=Red]POMOCY!!![/COLOR][/SIZE][/B]:placz::placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']Magda, czy on jest do psów agresywny?[/quote]
Nie był niestety sprawdzany, ale z moich obserwacji wynika, że kompletnie nie jest agresywny. Po schronisku chodzi luzem sporo psów, podchodzą do jego kojca i on wcale nie reaguje. Czasem nawet któryś wsadzi łeb przez kraty do środka i Hektor tylko przywita się nosem i zero agresji.
Mieliśmy suczkę amstafa, która nie tolerowała psów i jak któryś się do niej zbliżył to dostawała szału. Z Hektorem jest spokój...

Link to comment
Share on other sites

ja nie wiem co robić :placz:
pewna kobieta się nim zainteresowała i obiecała pomóc i nawet myślała żeby go do swojej znajomej na dt upchnąć ale się nie odzywa a czas leci i pies cierpi :placz::placz::placz:
już nie wiem kogo prosić o pomoc...normalnie nie mogę przestać myśleć o tym biedaku...
:wallbash:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']nie mam pomysłu do kogo zwrócić się o pomoc ... jedyna osoba o której pomyślałam - odmówiła :-(

a czy Kasia z AST wie o małym ?

może porozsyłamy wątek po cioteczkach - może ktoś coś wymyśli[/quote]


Fioneczka we wtorek Roki jedzie do domku moze uda nam sie na jego miejsce wcisnac Hektora. Jutro bede rozmawiala z panem Markiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']Fioneczka we wtorek Roki jedzie do domku moze uda nam sie na jego miejsce wcisnac Hektora. Jutro bede rozmawiala z panem Markiem[/quote]

czy Ty wiesz że ja Cię kocham :loveu::eviltong:

jeżeli Marek się zgodzi to Hektorek za niedługo będzie zdrowym, szczęśliwym psem ... ale zanim zacznę sie cieszyć zaczekam chwilkę

potrzeba by było kilku deklaracji choćby po 10 zł ... trzeba Cioteczki poprosić może wyskrobia jakieś grosiki

Boziu ...... proszę zeby sie udało :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...