Jump to content
Dogomania

Stara ON Tania biega bez bólu za TM


beka

Recommended Posts

[quote name='Isadora7'][B]Wybacz ale nie rozumiem o czym mówisz? Co ma piernik do wiatraka. Moim szefem jest facet i na pewno nie ma na imię Krystyna. [/B]




[B]Kluczowe pytanie, mam nadzieję że zostanie zauważone.[/B]



[B]cóż nic dodać nic ująć.[/B][/QUOTE]

Isadora na poczatkowych stronach napisalam ze nie bede zabierala glosu i walila w ewe bo sama mamsobie do zarzucenia sporo w tej sprawie wie wybacz ale nie mamzamiaru powtarzac - wroc do stron poczatkowych i poczytaj dokladnie

co do dzialania - gdzi ekucharek szesc nie ma co jesc
mam sie czym zajmowac i w tym celu cala chwale mogla zjesc majga - zajmowala sie tym od poczatku do konca wiec nie bylo powododu sie wtracac

ale rozumiem ze taraz mamy tu nowa winna CZARNA ANDA - i super i powiem ci jedno mam to gdzies

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malizna78']Nie moge! Nie wierzę w to co czytam! Po prostu nie wierzę![/QUOTE]

A wam się wydaje, że można wskrzesić 15-letniego owczarka ? Ze co niby tu jeszcze można wg was zrobic badaniami ?
Ona ma mieć spokój i łagodzenie bólu bo wyeliminować się go nie da - a jak nie da się bólu nawet ograniczać, to trzeba pozwolić jej godnie, spokojnie odejśc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda'](...) nie pisz slodko iwonko kiedy wbijasz mi igly bo to jest mdle[/QUOTE]
Przepraszam, może przeoczyłam spoufalanie się per Iwonko, sądziłam, że piszę Iwono ale OK, wróćmy do Czarnej Andy. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']no i co w zwiazku z tym co powiedziałaś wynika dla Tani ?[/QUOTE]
Co w zwiazku z tym wynika dla Tani? To wynika, ze dzięki temu została zabrana z kojca! Dzięki temu wynika to, ze wyszla prawda jaka jestes odpowiedzialna i ze nie wolno Ci dawać juz zadnego psa nigdy więcej. Wynika to, ze Tania, jeśli w ogole bedzie żyła, to w normalnych warunkach. Wynika tez to, ze dzieki tym zdjęciom- jesli Tania umrze, umrze otoczona miłością, głaskana i tulona. A ty zamiast przy niej siedzieć, ślesz kasę i wypisujesz bzdury, tlumaczac sie nie ze swojego niedbalstwa, tylko z braku czasu. Nawet pożegnac się z Tania nie mialaś czasu! Gdybys ją kochala, nigdy bys na to nie pozwolila.
Ale gdyby nie majqa i uporczywe dopytywanie sie, nigdy bysmy tego wszystkiego nie wiedzieli. Anda dalej bylaby w kontakcie telef z ewa i bylaby pewna ze jest wszystko dobrze. A Tania umieralaby w bólu, ciszy i samotności. Bez fryzjera w dodatku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Czarna Ando!
Smutno mi,że dziewczyny tak odbieraja teraz Ciebie,jakbyś była winna całej sytuacji!:shake:
Uważam,że skoro nie ma chętnych na wzięcie,leczenie lub nawet podjęcie decyzji o eutanazji - to żadna z nas nie ma prawa wypisywać słów,które Cię ranią,albo powodują Twoje emocje:shake:
Chyba,że nie doczytałam i są tacy odważni,którzy słowa chcą zamienić w czyn?[/QUOTE]

dzieki epe - ale powiem ci ze nie rania mnie slowa tych ktorzy tylko gadaja i gdakaja bo za jakis czas ta ich powierzchowna energia sie wykonczy

pole bitwu puste - czyny w slowa tylko sie zamieniaja i gladkie elekwentne dowalanie - ale mam to gdzies takze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']wiesz co ewa36 ty to masz tupet pisac nma tym watku,dałas psa panu stasiowi do kojca bo niechodziła po schodach,a kupiłas jej artrofhlex na stawy,probowałas?,moja 10letnia sunia to ma artrofhlex do karmy jej daje,dawałas jej karme na stawy?lepiej było do kojca wsadzic bo taniej,poco staremu psu artrofhlex za 160 zł kupowac,przeciez jest stary to zdechnie,ewa36 nie wypowiadaj sie na watku juz.[/QUOTE]

To ty się nie wypowiadaj na watku.
Kupowałam jej Chondrocan za 190 zł. i VMP za 130 i irenaka mi wygarnęła, że ja tylko o kasie gdakam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malizna78']Co w zwiazku z tym wynika dla Tani? To wynika, ze dzięki temu została zabrana z kojca! Dzięki temu wynika to, ze wyszla prawda jaka jestes odpowiedzialna i ze nie wolno Ci dawać juz zadnego psa nigdy więcej. Wynika to, ze Tania, jeśli w ogole bedzie żyła, to w normalnych warunkach. Wynika tez to, ze dzieki tym zdjęciom- jesli Tania umrze, umrze otoczona miłością, głaskana i tulona. A ty zamiast przy niej siedzieć, ślesz kasę i wypisujesz bzdury, tlumaczac sie nie ze swojego niedbalstwa, tylko z braku czasu. Nawet pożegnac się z Tania nie mialaś czasu! Gdybys ją kochala, nigdy bys na to nie pozwolila.
Ale gdyby nie majqa i uporczywe dopytywanie sie, nigdy bysmy tego wszystkiego nie wiedzieli. Anda dalej bylaby w kontakcie telef z ewa i bylaby pewna ze jest wszystko dobrze. A Tania umieralaby w bólu, ciszy i samotności. Bez fryzjera w dodatku.[/QUOTE]

najwazniejsze ze bez fryzjera!!! - jak stanelaby przed obliczem Pana taka nie uczesana - wstyd....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malizna78']Co w zwiazku z tym wynika dla Tani? To wynika, ze dzięki temu została zabrana z kojca! Dzięki temu wynika to, ze wyszla prawda jaka jestes odpowiedzialna i ze nie wolno Ci dawać juz zadnego psa nigdy więcej. Wynika to, ze Tania, jeśli w ogole bedzie żyła, to w normalnych warunkach. Wynika tez to, ze dzieki tym zdjęciom- jesli Tania umrze, umrze otoczona miłością, głaskana i tulona. A ty zamiast przy niej siedzieć, ślesz kasę i wypisujesz bzdury, tlumaczac sie nie ze swojego niedbalstwa, tylko z braku czasu. Nawet pożegnac się z Tania nie mialaś czasu! Gdybys ją kochala, nigdy bys na to nie pozwolila.
Ale gdyby nie majqa i uporczywe dopytywanie sie, nigdy bysmy tego wszystkiego nie wiedzieli. Anda dalej bylaby w kontakcie telef z ewa i bylaby pewna ze jest wszystko dobrze. A Tania umieralaby w bólu, ciszy i samotności. Bez fryzjera w dodatku.[/QUOTE]

to co, mam już nie słać tej kasy ?

Link to comment
Share on other sites

Podsumujmy:
Tania została zabrana ze schroniska ponieważ potrzebowała pomocy:

[IMG]http://images42.fotosik.pl/63/32e80c892c1388fdmed.jpg[/IMG]


W DT została otoczona doskonała opieką i przeszła metamorfozę:

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/280/f6297d80071b1de1.jpg[/IMG][/URL]

To teraz sie złóżmy i pokryjmy koszty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Promyczek']Podsumujmy:
Tania została zabrana ze schroniska ponieważ potrzebowała pomocy:

[IMG]http://images42.fotosik.pl/63/32e80c892c1388fdmed.jpg[/IMG]


W DT została otoczona doskonała opieką i przeszła metamorfozę:

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/280/f6297d80071b1de1.jpg[/IMG][/URL]

To teraz sie złóżmy i pokryjmy koszty.[/QUOTE]


powtarzasz - zapomnialas o zdjeciach u Gajowej i tanie od fryzjera -to juz wzsystko bylo przerabiane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Promyczek']ewo to właśnie Tania zawdzięcza tobie:

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/280/f6297d80071b1de1.jpg[/IMG][/URL]

I jednego nie rozumiem, anda umieściła psa u ciebie a teraz postanowiła Tanię odebrać. Dlaczego to irena ma pokrywać koszt transportu?[/QUOTE]
bo sama to zaproponowala -kolo strony 70 nie czytasz watku wopgole wiec poco tu jestes ?
Tanie postanowilam zabrac po zdjeciach i gadaniu wszystkich biedna Tania bo ni ebylo chetnych

Link to comment
Share on other sites

Promyczek,
Twoje podsumowanie, choc tragiczne, jest niewatpliwie akuratne.
Mnie to juz wlasciwie nie dziwi, ze prosty chlop karmi psa pomyjami i wali orczykiem, bo niby skad i jakie ma miec wzory do nasladowania?
Ciagle tylko szkoda tych biednych zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Czarna Ando!
Smutno mi,że dziewczyny tak odbieraja teraz Ciebie,jakbyś była winna całej sytuacji!:shake:
Uważam,że skoro nie ma chętnych na wzięcie,leczenie lub nawet podjęcie decyzji o eutanazji - to żadna z nas nie ma prawa wypisywać słów,które Cię ranią,albo powodują Twoje emocje:shake:
Chyba,że nie doczytałam i są tacy odważni,którzy słowa chcą zamienić w czyn?[/QUOTE]Nieprawda. Nikt nie wini andy za całła sytuację. Jasno tu było napisane ze 100razy ze winna calej sytuacji jest ewa36. Anda zachowala sie nieładnie i nic jej nie tłumaczy. Nie miała prawa atakować w niewybredny sposob nikogo a zwłaszcza ludzi, ktorzy starali sie pomóc. Irenaka włożyła dużo serca w pomoc dla Tani a została na watku potraktowana przez ande jak pospolity przestepca. O majku nie wspomne.Tak się nie robi nawet w najgorszym zdenerwowaniu.
Każdy kto miał cos wspólnego z Tanią ma pewnie sobie cos do zarzucenia, bo zaufali ewie i okazalo sie to najgorszym błędem. Ale nie mogę zrozumiec, jak można osłaniac ewe a zmieszać z błotem osoby, ktore starają się naparwdę pomóc? To jest niedopuszczalne!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda']uwazam ze przytaczanei fryzjera jako elementu wazkiego jest debilizmem[/QUOTE]

A teraz znajdź mi mój post w którym wspominam o fryzjerze. Innym zarzucasz, że przypisują Ci nie Twoje słowa, a to ty tak robisz. Odpowiadasz nie czytając?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malizna78']Nieprawda. Nikt nie wini andy za całła sytuację. Jasno tu było napisane ze 100razy ze winna calej sytuacji jest ewa36. Anda zachowala sie nieładnie i nic jej nie tłumaczy. Nie miała prawa atakować w niewybredny sposob nikogo a zwłaszcza ludzi, ktorzy starali sie pomóc. Irenaka włożyła dużo serca w pomoc dla Tani a została na watku potraktowana przez ande jak pospolity przestepca. O majku nie wspomne.Tak się nie robi nawet w najgorszym zdenerwowaniu.
Każdy kto miał cos wspólnego z Tanią ma pewnie sobie cos do zarzucenia, bo zaufali ewie i okazalo sie to najgorszym błędem. Ale nie mogę zrozumiec, jak można osłaniac ewe a zmieszać z błotem osoby, ktore starają się naparwdę pomóc? To jest niedopuszczalne![/QUOTE]

jak nie !!
nie oslaniam nikogo - swoje zdanie w sprawie wypowiedziam dobrych dziesiat postow temu
Kto chcial naprawde pomoc - irenak ktora si eobrazila bo mialam inne zdanie - nei czytasz watku !!
i spieranie sie o 500 zlotych za transport o ktore nik nie prosil to nazywasz pomoca ?Pomocn abyla mariam ijej brat Fipi ktorzy przyczynili sie do przyjazdu Tani do poznania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Promyczek']Podsumujmy:
Tania została zabrana ze schroniska ponieważ potrzebowała pomocy:

[IMG]http://images42.fotosik.pl/63/32e80c892c1388fdmed.jpg[/IMG]


W DT została otoczona doskonała opieką i przeszła metamorfozę:

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/280/f6297d80071b1de1.jpg[/IMG][/URL]

To teraz sie złóżmy i pokryjmy koszty.[/QUOTE]

I za przypomnienie o co chodzi w wątku sugerujesz mi debilizm?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda']uwazam ze przytaczanei fryzjera jako elementu wazkiego jest debilizmem[/QUOTE]
Ty chyba anda nie rozumiesz, ze przytaczanie fryzjera jest tu ironiczne? To ewa pisala, ze tylko fryzjer Tani jest potrzebny, nic więcej! To jest po prostu żenada! Przytaczamy fryzjera, zeby pokazac zakłamanie i brak rozeznania! Pies umierający a opiekunka- czuła i kochajaca pisze, ze jej tylko fryzjera potrzeba i bedzie gites!To nie dla nas jest ważki element- to byl ważki element dla ewy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Promyczek']A teraz znajdź mi mój post w którym wspominam o fryzjerze. Innym zarzucasz, że przypisują Ci nie Twoje słowa, a to ty tak robisz. Odpowiadasz nie czytając?[/QUOTE]

nie napisalam ze ty to powiedzialas - nie interpretuj
napisalam swoaj opinie nt kwesti fryzjera

Link to comment
Share on other sites

ja mam takie pytanie,zaproponowałem irenaka 500 zł ze stopniowo bede jej wpłacał,irenaka powiedziała mi ze masz 11 psów i niemasz nawet na bezyne,irenaka powiedziała ze niechce odemnie kasy zebym dał tobie,czemu jej napisałas ze masz jej kase w d..,dosyc ze chciała ci dac,(to nie był zwrok 500 za transport}tylko taka pomoc,bo jest cięzko teraz,jak mogłas?przeciez dziekowałas mi,wiesz ile tu jest ludzi potrzebujacych ktorzy kochają psy i sa kulturalni?jest ich multum,nawet mnie oplułas razem z irenaka,czeba było odrazu powiedziec ze dziekujesz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...