Jump to content
Dogomania

Wilno, 05-06.03.2005


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nitencja']Wiem co dostalo BOB w walijskich ;-) [/quote]No to, Nitencja, bardzo miło z Twojej strony, żeś się podzieliła tą informacją :evil: .

Ja lecę na zebranie oddziału, więc nawet jak czegoś się dowiem, to i tak nie będę mogła napisać...

Wczoraj spotkałam się z dziewczynami w Warszawie, żeby użyczyć im mi już nie potrzebnego planu Wilna :evil: i przekazać te nieszczęsne 95 euro do zapłacenia za mojego cieczkowca. Muszę powiedzieć, że widok był niesamowity. No bo niby cztery osoby i trzy psy, plus klatki, stoły i bagaż, to nie tak dużo w jednym samochodzie. Dopiero jak napiszę, że jednym z psów był wilczarz, to może obrazek nabierze odpowiednich proporcji... :wink: Trzeba było dopychać na siłe, żeby się drzwi domknęły.

Link to comment
Share on other sites

[b]Flaire napisała:[/b]
Dopiero jak napiszę, że jednym z psów był wilczarz, to może obrazek nabierze odpowiednich proporcji... Trzeba było dopychać na siłe, żeby się drzwi domknęły.

Koleżanka,której pies miał być konkurentem Maleństwa,powiedziała,że go nie było? :( Coś się stało?Jeżeli dobrze czytam to Carragan pojechała z nim...szkoda...,jeżeli tak było :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'] Koleżanka,której pies miał być konkurentem Maleństwa,powiedziała,że go nie było? :( Coś się stało?Jeżeli dobrze czytam to Carragan pojechała z nim...[/quote]Ja tylko wiem, że w Warszawie wsiedli do auta, któego celem było Wilno, i że udało się (z trudem :wink: ) domknąć drzwi. Co dalej - nie wiem :( .

Jak już o sukcesach mowa, to warto wspomnieć, że czapla z Niuńkiem wygrali CACIB i rasę pierwszego dnia! :D

Link to comment
Share on other sites

W Wilnie byly jaja:))))ale mialam KABARET szkoda,ze tylko taki drogi:))ale coz:))
Fuka widzialam w niedziele tego keraka , bo on chyba rase wygral!!!nawet i grupe!!!kurcze jaki kark z wlosa:))ale jak glowe schylil to dziury widac bylo takie wyrwy!!!
Carragan, Czapla i Fuka milo Cie bylo poznac!!!szkoda tylko leniwce,ze nie chcialyscie przyjsc na wieczorek zapoznawczy:))Fuka przyszla,a sie okazalo,ze u mnie juz wsie spali wiec tylko posiedzielim i juz , ale MAKARONIK jest THE BEST!!!
No Malenstwo tez slodkie,ale dla mnie za male:))))a Kerak tez sliczny,ale mnie przersaza ogrom roboty. Przy foxie tez kupa,ale tego az tak nie widac:)))
I wszyscy mieszkajacy w bursie przyznacie-w zyciu bym nie wpadla ,ze ulica moze sie tak wic:)))bo ona w pewnym momencie sie konczyla i sie jechalo 2 ma innymi ,zeby potem wjechac znowu w te sama ktora byla nijak polaczona z ta pierwsza czescia, a nawet rozdzielona byla inna ulica:))))jaja:)))najnormalniejsze jaja:)))

Link to comment
Share on other sites

@ Orsini -byłam cholera w bursie od piątku na 7 piętrze -jak to się stał ,że się nie spotkałam z Twoją ekipą -oślepłam czy jak :roll:
ale się pochwalę mój shar-pei NOBIS Jogi -pei pierwszego dnia Winner ,CACIB,a drugiego Winner,CACIB i BOB!!!!!jestem w ogromnej euforii -pięknie rozpoczęty championat Litwy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']@ Orsini -byłam cholera w bursie od piątku na 7 piętrze -jak to się stał ,że się nie spotkałam z Twoją ekipą -oślepłam czy jak :roll:
ale się pochwalę mój shar-pei NOBIS Jogi -pei pierwszego dnia Winner ,CACIB,a drugiego Winner,CACIB i BOB!!!!!jestem w ogromnej euforii -pięknie rozpoczęty championat Litwy :D[/quote]
eee to my na 9tym bylim:)))913,a Fuki ekipa 901.
Kroliku gratuluje!!!
jak mi poszlo?:)))ch***owo:))ale co tam:)))

Link to comment
Share on other sites

Dobra,ja tylko na moment bo nie dosc,ze siedze u Fuki to jeszcze jestem od ponad 24h na nogach.Totez potem powiem dlaczego zesmy sie na ringu nie pokazalismy,mimo ze siedzielismy w poblizu.Chcialam nawet podejsc i pogratulowac Bosforowi zwyciestwa,ale nie mialam gdzie zostawic Malenstwa.

Orsini mnie takze bylo milo poznac 8) Ja takze mysle,ze Malenstwo jest male,czyzby wiec wspolny punkt widzienia ? :hmmmm: :wink:

Notabene gratulujemy wszystkim :D

PS.Jak wiesc niesie Gorzala zabral 2 CACIBy 8) Aczkolwiek nie mial konkurencji wiec to sie nie liczy :wink: 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...