Jump to content
Dogomania

Wilno, 05-06.03.2005


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

[quote name='orsini']czemu???to Twoj numer???[/quote]orsini, 44 to numer FCI tej rasy (beauceronów) :wink: . (Każda rasa ma numer, tak że nawet jeśli nie wiesz, jak się w danym języku nazywa, to powinnaś móc ją znaleźć w katalogu po numerze).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='orsini']z przodu jest rozpiska wszystkich psow zgloszonych to moze wlasnie wg. tych numerkow?[/quote]Może, ale zgaduję, że nie. Zgaduję, że jest to według numerów z [url=http://www.kinologija.lt/dokumentai/laikai%201.pdf]tej[/url] ich strony. I tak jak ja czytam tę strone (której adres był już tu wielokrotnie podawany), to beauceronów dopatrzeć się nie mogę. Lara, czy zanim prosiłaś o stawkę sprawdziłaś ne tej stronie, czy tam w ogóle były jakieś beaucerony???

Link to comment
Share on other sites

Na sekunde wracam do tematu naszego nie wyjscia na ring.
Zlozylo sie na to sporo czynnikow,ale glownym powodem bylo pogryzienie Malenstwa,ktore to zadecydowalo o naszym niewychodzeniu na ring :roll: Bylo jeszcze kilka innych czynnikow,ale je udalo mi sie przeforsowac u skubanego i niestety dopiero nieprzyjemne spotkanie z owym psem (nawet juz nie pamietam rasy :-? )zadecydowalo o nie wychodzeniu na ring.Totez bron Boze niech nas ktos o tchorzostwo nie posadza i celowe oddanie walkowerem :wink:

Mam nadzieje,ze Malenstwo nie nabawi sie totalnego urazu do halowek (niestety,nigdy za halowkami nie przepadal,a po tym pogryzieniu spodziewam sie jak najgorszych efektow),no i innych psow bo to bedzie masakra (juz i tak po kilkakrotnych napasciach obcych psow,ktore na jego widok reaguja wyjatkowo nieprzychylnie,widac ze ma uraz psychiczny).Aczkolwiek jak narazie z psami Fuki dobrze sie dogaduje.

Link to comment
Share on other sites

Mi udało się wrócić koło drugiej, trochę przespać, pójść na zajęcia i wrócić, więc choć zmęczona mogę trochę napisać.
Widziałam co się działo na wystawie w czasie wystawiania sznaucerów ponieważ na wystawę jechałam z rodzinką i ich sznaucerką olbrzymką p&s.

Moja Vega pierwszego dnia dostała ładny opis, CAC i resCACIB mimo że Vega jej się nie podobała. Nie mam tego w karcie, ale dokładnie tak powiedziała do asystentki jako uzasadnienie werdyktu. Sędziowała finka i preferowała psy w typie skandynawskim.

Z drugiego dnia mamy resCACIB. Przegrałyśmy prezentacją. Konkurentka biegała skupiona na właścicielce, a Vega jak to Vega cały czas się rozglądała i czegoś szukała.

Ogólnie jestem raczej zadowolona. Policji nie udało się na złapać, spaliśmy kilkanaście kilometrów za Wilnem w domku w środku lasu. Jedynym problemem był stan dróg w czasie powrotu do domu ale i z tym sobie poradziliśmy

Link to comment
Share on other sites

[b]Carragan[/b],szkoda,współczuję bardzo :( Gadałam z Marzeną,wiem,że chciała Ci coś podpowiedzieć ,ale nie widziała Ciebie... :(
czy ktoś mógłby podać stawkę akit?Wiem ,kto dostał BOB-a,ale nie wiem kto tam jeszcze był? Bardzo proszęęęęęęęe :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][b]Carragan[/b],szkoda,współczuję bardzo :( Gadałam z Marzeną,wiem,że chciała Ci coś podpowiedzieć ,ale nie widziała Ciebie... :( [/quote]
Siedzielismy doslownie 1.5metra od wejscia na ring,tuz za osobami,ktore mialy greye i charciki wloskie,ale Malenstwo jest takie male ze sie w oczy nie rzuca :wink: :lol: .Ale przyznaje,ze specjalnie nawet oceny nie sledzilam bo jak widzialam jak sie zachowuje Cerry po tym pogryzieniu to tracilam chec na cokolwiek.Dobra,ale co bylo a nie jest,nie pisze sie w rejestr wiec koncze to biadolenie bo i tak nic to nie zmieni.Co sie stalo to sie nie odstanie,a teraz to ja mam chyba uraz do halowek :wink: :lol:

Na zakonczenie dodam,ze Malenstwo wlasnie spi odprezone i spokojne na swojej kolderce tuz kolo komputera i mam nadzieje,ze jego rewelacyjny charakter sie nie zmienil za grosz.O tym jak w namiastce wygladalo po pogryzieniu jego samopoczucie,moze swiadczyc fakt,ze nikomu niechcial sie dac poglaskac,a niektorzy moga poswiadczyc,ze przylep z niego straszny :wink:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla Dakra! :D

[quote]Lara, czy zanim prosiłaś o stawkę sprawdziłaś ne tej stronie, czy tam w ogóle były jakieś beaucerony???[/quote]

na TEJ stronie ja nic nie moge znalezc...ale moze to z powodu sniezycy :wink: [b][color=red]Orsini dzieki!!![/color] [/b]- mozliwe e beauceronow nie ma, to nic nienormalnego :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']
KaVanga pisala,ze Agatka o 10 tej byla w okolicach Czestochowy a wyjechala przed nami!!!czyli kolo 17-18 moze...szok!!!
my bylismy o 4tej rano, a to raptem 400km :evilbat: :evil: :evilbat: byly zaspy takie nawet i metrowe jak zwiewalo z pola!!!![/quote]

no w drodze bylismy jedyne 18 godz!!!
srednia szybkosci 47 km/g
kupe TIR-ow w rowach i wiele wypadkow

Link to comment
Share on other sites

Tanana a co by bylo gdyby przyszlo Wam dzis wracac? :roll:
Nie wiem jak w innych zakatkach kraju, ale u nas sa juz zaspy o wysokosci ponad 1 metra :o Psy na spacerach leja pod siebie :oops:

Czy moglabym prosic o stawke samoyedow? Ofca cos sie nie odzywa choc wiem ze byla :( Moze jeszcze jedzie... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Tak jak Flaire nie umiem sie dopatrzec zadnych beauceronow totez albo jestem slepa,albo ich nie bylo.....[/quote]

[b]carragan[/b] - dziekuje bardzo za pomoc, rzeczywiscie i ja znalezc nie moge, wiec nie bylo :( Choc byly tak niecodzienne rasy, ze az dziw, ze nikt tam nie ma owczarka francuskiego.... :-?

Link to comment
Share on other sites

Buldożki Francuskie

PSY
młodzież
ARMANI
SAINT MINION ASTON
pośrednia
AIRON
OTTO DE ELKA GYVYBES ZIME
otwarta
BENTON
PILULA'S PREMIERRIBLE BUFO-BUFO
RISHAR
championy
DIAMANT GREGO DE KATI
IMANT GOLD LION
OPIUMAS IS GRYCIOS(LKD)

SUKI
szczenięta
DASHIN DOM BARISHNIA-KRESTJANKA
pośrednia
DAISY BOHEMIA HAPET
HILLERI IZ PALEVYH BULDOGOV
KIWKA DE ELKA GYVYBES ZIME(LKD)
otwarta
ARTEMID" PAUKSCIU TAKAS
MEDGIK ANGEL MOULAIN ROUGE
championów
NEWDAISY IZ PALEVYH BULDOGOV
ORNELLA IS GRYCIOS(LKD)

Link to comment
Share on other sites

Tam to był pierwszy dzień BULDOŻKÓW, drugiego było troche inaczej

PSY
młodzież
ARMANI
SAINT MINION ASTON
pośrednia
AIRON
BENTOS
TIRAMUS MILETAS
otwarta
OMBANE DE ELKA GYVYBES ZIME
OTTO DE ELKA GYVYBES ZIME
PILULA'S PREMIERRIBLE BUFO-BUFO
RISHAR
championy
DIAMANT GREGO DE KATI
DOFBALI FABIAN
IMANT GOLD LION
OPIUMAS IS GRYCIOS(LKD)

SUKI
pośrednia
DAISY BOHEMIA HAPET
HILLERI IZ PALEVYH BULDOGOV
JENEVIEVA RENUAR IZ PALEVYH BULDOGOV
KIWKA DE ELKA GYVYBES ZIME(LKD)
otwarta
ARTEMID" PAUKSCIU TAKAS
MEDGIK ANGEL MOULAIN ROUGE
championów
NEWDAISY IZ PALEVYH BULDOGOV
ORNELLA IS GRYCIOS(LKD)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...