Jump to content
Dogomania

Dalet BOKSER przywiązany sznurkiem w lesie W-wa


paros

Recommended Posts

W dniu 11-go lutego w lesie koło Zielonki [B]znaleziono starszego boksera przywiązanego sznurkiem do drzewa.[/B] :mad: Pies został porzucony :-( i szuka nowego domu. Dostał imię Dalet.
[COLOR="Purple"][B]Piesek jest starszy ale radosny i dobrze ułożony. Taki super pies[/B][/COLOR].

[B]Kontakt:
tel. 609 776 794 lub 507 132 363
Mail: [email][email protected][/email][/B]

[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5286/7070gg2.jpg[/IMG]

[URL=http://img255.imageshack.us/img255/50/7068ms2.jpg][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/50/7068ms2.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img4.imageshack.us/img4/1265/7066wz5.jpg][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1265/7066wz5.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,przepraszam ze zasmiece watek:oops:..Moze ktos z Was wie czy ktoras z dziewczat z Fundacji SOS bokserom udziela sie na dogo?? Chodzi o adopcje psa,ktory w chwili obecnej przebywa w hoteliku w Krakowie i jest pod opieka w/w fundacji.Bylabym wdzieczna za pomoc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gerta']Ja jestem z SOS Bokserom :)

Jeśli chodzi o Dalet - potrzebujemy więcej informacji. Bardzo proszę o maila na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], z informacjami o wieku, miejscu pobytu, zdrowiu i zachowaniu Daleta. Zobaczymy, co da się dla niego zrobić.[/QUOTE]

Dalet jest zdrowy, dziarski i bardzo kocha ludzi.
Jego wiek oszacowano na ok. 7 lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Germaine']Co z Daletem? Czy znalazł juz DS? Fundacja SOS bokserom proponowała DT, ale nikt do nas nie oddzwonił w tej sprawie.[/QUOTE]

Przekazałam tel. do Gerty osobom opiekującym się Daletem i mówiły mnie, że skontaktują się :roll:

Dalet nie ma ani domu DS ani DT i na dniach kończy mu się pobyt w obecnym miejscu :-(

Link to comment
Share on other sites

Wg moich informacji:
wstępna rozmowa była wcześniej (podawałam tel. do Pani Joanny), a rozmowa z ewentualnym DT odbyła się wczoraj lub przedwczoraj...

Co do końcowego rezultatu - nie mam jeszcze wiadomości.
Był uzależniony od tolerancji w stosunku do Daleta suczki przebywającej w możliwym DT.

Wiem na dzień dzisiejszy, że Dalet musi jak najszybciej (na wczoraj) opuścić dotychczasowe miejsce pobytu.

Link to comment
Share on other sites

Super gdyby Dalet trafił od razu do DS :p
DT z Fundacji SOS bokserom był u Daleta z wizytą, mieli przyjechać ze swoja suczka ale przyjechali bez niej i pies im sie bardzo spodobał i byli gotowi go zabrac od razu i w domu pracowac z psami stosujac sie do wskazówek naszego behawiorysty, żeby sie dogadały. Tak czy inaczej musimy czekać, zostalismy poinformowani, że Dalet musi byc jeszcze przebadany przez lekarza i wykastrowany zanim gdziekolwiek trafi a to pewnie jeszcze chwilkę potrwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia303']Wiem, ze Dalet bedzie mial jutro (5 marca) zabieg, a pozniej badania. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i szybko dojdzie do siebie po narkozie. Czekam na wiadomosci o jego stanie zdrowia,
kasia
Bielsko-Biala[/quote]

Witam Katarzyno.
Miałam niewątpliwą przyjemność rozmawiać z Tobą wstępnie o Dalecie.
Od Joanny wiem, że wszystko na dobrej drodze.
Jak zrozumiałam informacje masz przekazywane na bieżąco.

Czyli wszyscy czekamy na wyniki zabiegu i badań.

Link to comment
Share on other sites

Już po wizycie u Katarzyny -[B] _bubu_ [/B]- bardzo dziękujemy !!!
Wygląda bardzo obiecująco...

Co dalej - czas pokaże.

Dalecik ma w planie jeszcze jeden zabieg.
Na szczęście problem jest mniej skomplikowany, niż się wydawał.
To za sprawą uszkodzonej kaletki powstał guzek na łapie - jest do usunięcia. Powikłań lekarze nie przewidują.

Link to comment
Share on other sites

Dalet przyjechał dzis do domu tymczasowego Fundacji SOS Bokserom, na szczęście dogadał sie z suczką rezydentką bokserka Korą :p
Świetny pies, mimo swojego wieku aktywny, bardzo wesoły i pozytywnie nastawiony do całego świata. Ogon merdał cały czas, mordka się cieszyła, rozdawał wszystkim całusy, pchał się na kolana. Przesympatyczny bokser :loveu:

Link to comment
Share on other sites

To tak bardzo oficjalnie (z mojej strony...)

[SIZE=3][B]Jesteśmy wdzięczni ogromnie Fundacji SOS Bokserom za pomoc ![/B][/SIZE]
Moim marzeniem jest, by zawsze deklarujący pomoc konkretnej rasie byli tak przedsiębiorczy, chętni do wsparcia i bez uprzedzeń jak ta Fundacja !
Zgodnie z moją wiedzą to nie jest normą... Niestety...

Faktycznie - Dalecik fajny ! Widziałam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...