Jump to content
Dogomania

Źle się dzieje


717Magda

Recommended Posts

Źle się dzieje. Nestor w weekend zaczął dużo pić. Zrobił mu sie wielki brzuch. W poniedziałek wet powiedział że ma tam wodę. Zrobiliśmy badania krwi i wskazują na chorą wątrobę. Wet ma nas umówić na wizytę u specjalisty (podobno w Gdańsku jest taki tylko jeden) i na badani ultrasonograficzne. Teraz Nestor dostaje leki moczopędne i na wątrobe, ale brzuch mu sie wcale nie zmniejsza. Jestem przerażona. Wet powiedział że pierwszy raz zetknął się z czymś takim u młodego psa (2,5 roku) dotychczas Nestor nie miał żadnych problemów ze zdrowiem. Czy ktoś może wie coś na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

Wet Dał mu najpierw leki moczopędne. W Brzuchu ma ewidentnie dużą ilość płynu i nie wymiotowałwięc nie wygląda to na problemy z żołądkiem czy połknięciem. Wet chce najpierw aby zadziałały leki moczopędne no i ma się dowiedzieć gdzie mogą mu zrobić badania ultrasonograficzne bez dawania głupiego jasia.

Link to comment
Share on other sites

Przestała funkcjonować wątroba. Zapadł w śpiączke i umarł. To wszystko stało się tak szybko że jeszcze w to nie wierze. Nigdy nie chorował. Jeszcze w sobote wszystko było w porządku bawiłąm sie z nim a on szalał na śniegu. Wet mówił że nie miałby szans nawet gdybyśmy coś wcześniej wykryli to najwyżej pożył by parę tygodni dłużej. Nie mogę się pozbierać

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Bardzo współczuję ,wiem że niema takich słów które mogły by pocieszyć,ale jestem z Tobą ,mój piesek też był bardzo chory i wiem ile mnie to kosztowało nerwów i wylanych łez.Ale jedno wiem napewno,dobrze że zasnął i tak spokojnie odszedł,jak by miało to być póżniej ale w cierpieniach.:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...