Jump to content
Dogomania

Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!


Zofia.Sasza

Recommended Posts

[quote name='sleepingbyday']ale tu nie ma nadpobudliwości. zreszta zobaczymy, mamy pewien chytry plan, ale tfu tfu, zobaczymy...[/QUOTE]

Chytry plan... no to TFU, zeby sie powiodl :)
Poprawiajac nastroje wtorkowe - Quennie dzis znowu ze mna w pracy. Musialam isc na poczte, wiec przyczepilam ja smycza do nogi od biurka... jak wrocilam to cala redakcja gapila sie na mojego psa, ktory doszusowal biurkiem do drzwi i tam czekal, przylepiony do szyby.... :):):) /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Tak się prezentuje NUKA z Boguszyc, która na zawsze została u łodzian3333


[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_Av2UhXTFzUo/TJEJayalipI/AAAAAAAAAeU/tn7hzACHv-g/s576/I%20026.jpg[/IMG]


[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_Av2UhXTFzUo/TJEJjNRJk_I/AAAAAAAAAe8/gkCN1uMFvlY/s800/I%20246.jpg[/IMG]

Wątek nowej podopiecznej Ani
[url]http://www.dogomania.pl/threads/192866-Szanta-DON-ka-z-%C5%82%C3%B3dzkiego-schroniska?p=16276846#post16276846[/url]

Link to comment
Share on other sites

Boguszycka Nuka :multi: Juz drukuje i w sobotę P. Józefowi pokażę , On ma łzy w oczach jak ogląda zdjęcia swoich podopiecznych w nowych domkach.
Łodzian3333- dziękujemy i pozdrawiamy :lol:.
Mamy, mamy ( tak niesmialo o tym ) ...Vegę no troszkę do poukładania a raczej zbudowania pewnie na nowo zaufania do ludzia, to chodzący smutek, rezygnacja. Maja, Osa, Felicja, Kamusia lepiej dają sobie radę szczyt marzen - domki dla tych wszystkich onkowatych pań. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Czy ktoś oglądał wczoraj CELOWNIK na I TVP ? w nawiązaniu do masowego usypiania psów w Starachowicach, to dzięki "genialnym " urzędnikom i ich zarządzeniu :angryy: Aleale kto tam m.in wystąpił ? Sama Pani Marzena Krzętowska,:crazyeye: chce ratować starachowickie psy... :crazyeye::shake: tak jak... w Boguszycach ? Ewa[/QUOTE]
Chryste Panie! Lece z tym na wąt Starachowic...

Link to comment
Share on other sites

Aniu dziękuję za wstawianie linka , dla mnie taka operacja to jak skoki na linie . A o MK słuchy do nas docierają, no mamy szpiegów.
Byliśmy dzisiaj w Boguszycach, w nocy podczas wichury całkowicie zawaliła się stodoła :shake: Stanowiła część ogrodzenia . Pracownicy uwijali się jak mrówki , na szczeście mieliśmy dwa rulony nowej siatki i troszkę słupków i w mig staneło ogrodzenie. Uff szczęście w nieszczęściu że zadziało się to w nocy ...
SBD , Hipolit odsuwa swoim cielskiem ode mnie wszystkie psy ! Tylko ja i ja ! Co za samolub:evil_lol: Psy po Mk -wiele stało sie fajnymi, ciekawskimi i chętnymi do kontaktu z ludziem, niestety jest kilkanaście , zbijają się w grupki ; nie dotykaj, stój daleko i nie patrz :-( Jakie one mają szanse na adopcje ? Wiele z nich to jak nic rodzeństwo, są bardzo do siebie podobne i z postury i z umaszczenia i rodzaju sierści.
A my dzisiaj wespoł zespól z naszym wetem odwaliliśmy niezły numer wracajac ze schroniska. Niechcący byśmy zabrali psa sasiadów uznając go za wyrzuconego z samochodu. Biegł za nim, środkiem drogi, dla nas rozpaczliwie. młodziutki foxterier szorstkowłosy. Gonimy samochód czy łapiemy psa ? Łapiemy psa. Psina bez obroży. Nasz kierownik natychmiast go rozpoznał , czyj on jest. Niezły miał z nas ubaw. A my już prawie sąd nad tym co go tak okrutnie porzucił...a swoją drogą to kompletna beztroska. Ktoś inny będzie jechał szybciej i nieszczęście gotowe. Ewa

Link to comment
Share on other sites

hipek ma prawo, bo dośc długo nie wiedział, ze z człwoieka mozna mile korzystac, to teraz nadrabia i egoizm go sparł....

co do podpisywania zeznań w prokuraturze - wszystko zalezy od tego, czym quennie była do tej szyby przyklejana. jak kroleką, to nie popuszczę!

co z maxi, dziewczyny, jak tam rozmowy??


bardzo jestem ciekawa, z czym kojarzy sie sbd????

Link to comment
Share on other sites

Ha, dzisiaj Dzidzius reprezentowal zwierzyniec boguszycki na goscinnych wystepach w szkole amerykanskiej (kto kojarzy sprawe Korabiewic i Amer-schule, to wie o co chodzi). Pan dyrektor postanowil zaufac schronisku i ma nadzieje, ze nie spozytkujemy pomocy od dzieci na kangura tudziez zyrafe :) Opowiedzielismy o schronisku, Dzidzius dawal sie glaskac, dzieci zadawaly pytania i w marcu jestesmy zaproszeni ponownie, a w maju rewizyta w Boguszycach :) Wkrotce na stronie w nowym dziale beda zdjecia ze spotkania, na razie mozna nas obejrzec na facebooku :):):) /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Ha, dzisiaj Dzidzius reprezentowal zwierzyniec boguszycki na goscinnych wystepach w szkole amerykanskiej (kto kojarzy sprawe Korabiewic i Amer-schule, to wie o co chodzi). Pan dyrektor postanowil zaufac schronisku i ma nadzieje, ze nie spozytkujemy pomocy od dzieci na kangura tudziez zyrafe :) Opowiedzielismy o schronisku, Dzidzius dawal sie glaskac, dzieci zadawaly pytania i w marcu jestesmy zaproszeni ponownie, a w maju rewizyta w Boguszycach :) Wkrotce na stronie w nowym dziale beda zdjecia ze spotkania, na razie mozna nas obejrzec na facebooku :):):) /Agnieszka[/QUOTE]

Takie wieści cieszą --- NIESAMOWICIE :-)!!!
Wspaniale, że tyle się dzieje wokół boguszyckich biedaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Ha, dzisiaj Dzidzius reprezentowal zwierzyniec boguszycki na goscinnych wystepach w szkole amerykanskiej (kto kojarzy sprawe Korabiewic i Amer-schule, to wie o co chodzi). Pan dyrektor postanowil zaufac schronisku i ma nadzieje, ze nie spozytkujemy pomocy od dzieci na kangura tudziez zyrafe :) Opowiedzielismy o schronisku, Dzidzius dawal sie glaskac, dzieci zadawaly pytania i w marcu jestesmy zaproszeni ponownie, a w maju rewizyta w Boguszycach :) Wkrotce na stronie w nowym dziale beda zdjecia ze spotkania, na razie mozna nas obejrzec na facebooku :):):) /Agnieszka[/QUOTE]
No ja nie wiem... Pamiętam, że bardzo byłaś tym kangurem zainteresowana ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']No ja nie wiem... Pamiętam, że bardzo byłaś tym kangurem zainteresowana ;)[/QUOTE]

Zainteresowana nadal jestem, ale nie na tyle, aby biedne zwierze do schroniska przytaszczyc :) Zreszta Hipolitowi taki nadmiar ekscytacji moglby zaszkodzic, w jego wieku nie powinno sie ogladac defilujacych kangurow po podworku... /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Zainteresowana nadal jestem, ale nie na tyle, aby biedne zwierze do schroniska przytaszczyc :) Zreszta Hipolitowi taki nadmiar ekscytacji moglby zaszkodzic, w jego wieku nie powinno sie ogladac defilujacych kangurow po podworku... /Agnieszka[/QUOTE]
Możesz do domu. W końcu MS też kupę zwierza w domu trzyma ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...