Jump to content
Dogomania

Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!


Zofia.Sasza

Recommended Posts

[B]Marzeno Krzętowska (bardzo proszę "kabla" o niezwłoczny - i koniecznie dokładny - donosik!) jesteś najgłupszą babą, jaką w życiu widziałam. Krzywdzisz zwierzęta. Mam nadzieję, że spotka cię za to surowa kara - po tej lub tamtej stronie!!!
Bez najmniejszego szacunku - Zofia Teresa Domaniewska[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia gdzie to, ale w najgorszym przypadku moge pomóc transportowo. Z tym ze jestem spoza Warszawy i dotarcie do Wilanowa może zająć mi nawet 40 minut, w zależności od natężenia ruchu. Zaraz zmykam z netu więc kontakt na telefon.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza'][B]Marzeno Krzętowska (bardzo proszę "kabla" o niezwłoczny - i koniecznie dokładny - donosik!) jesteś najgłupszą babą, jaką w życiu widziałam. Krzywdzisz zwierzęta. Mam nadzieję, że spotka cię za to surowa kara - po tej lub tamtej stronie!!!
Bez najmniejszego szacunku - Zofia Teresa Domaniewska[/B][/quote]



Brawo Zofia . Podpisuje się pod tym

Link to comment
Share on other sites

Ech..
Szkoda slow.
Maly za chwile bedzie na Kosiarzy, wszystko wskazuje na to, ze to grzeczna cicha psina. Pisnal tylko raz w czasie wymiotowania w samochodzie ;-)
Musimy znalezc mu blyskawicznie dt w Warszawie, w okolicach lub Lodzi.
Mam nadzieje, ze oczko szybko sie wyleczy. Ale co dalej? Odwiezc malucha z powrotem? no nigdy w zyciu.

Te dwie ciezarne suki mam nadzieje, ze dorwiemy jeszcze w stanie blogoslawionym w sobote...

12 szczeniakow, ktore zostalo trzeba rozdac po dt. Nie wiem jak..pojecia zielonego nie mam.
Ratunku..

Acha, koszt doby malucha na Kosiarzy to 25 zł. Nie wiem jak leczenie itd. Moze juz dzis zobaczy go okulista. Mam nadzieje, ze to nic powaznego i w normalnych warunkach szybko sie zaleczy.
Ze zbiorki na Miau pokryjemy czesc kosztow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']a co z innymi baaardzo chorymi psami? ajaks ma sponsora, inne nie mają. nie możnaby tej akcji zrobić dla wszystkich? a moze isadora zrobi jeszcze jedną ? selenga też robi, ale - potrzeby są ogromne.......[/quote]

[B]a[/B]ttention, [B]i[/B]nterest, [B]d[/B]esire, [B]a[/B]ction;
zwrócić uwagę > zainteresować > wzbudzić pożądanie > pobudzić do działania

A Aida to nie tylko piekna opera ale i metoda reklamy. A aukcja cegiełkowa (i adopcyjna również) to nic innego jak swoisty rodzaj reklamy. I najskuteczniejsza jest mająca brand. W tym przypadku trzeba było "zrobić" taki symbol, brand. Zdecydowanie na ludzi lepiej zadziała (potwierdzenie w ficusach) "twarz" jednego psiaka niż kolejna już informacja, zę jakaś ....... osoba stworzyła piekło na ziemii dla czterołaków. Ajaks to taki headline,a własciwie bardziej claime. On sam w sobie, swoją godnością, spojrzeniem zaweira w sobie to wszystko co chcemy przekazać. Wokół tego będzie tworzona reszta.

Dlaczego Ajax? No włąsnie bo skoro działą nawet na ludzi obeznanych z mechanizmami działania reklamy, mediów [SIZE=1](patrz np.: Zofia i Sasza)[/SIZE] to na przeciętnego odbiorce zadziała jeszcze bardziej. Kupując czekoladę czy piwo nie kupujemy po prostu czekolady, czy piwa, patrzymy na markę. I tu zataczamy kółeczko - te aukcje to swoisty rodzaj reklamy. Proste ja budowa cepa.

Na wątku Ajaksa napisałam że Ajaks to symbol. Wiadomo, że pieniadze będą kierowane w napotrzebniejszą stronę.

Doskonale to ujął Nanhoo

[quote name='Nanhoo']Sorry, ale wydaje mi sie ze stala deklaracja 500 zl od "bananowej krolewny" nie pokryje calego kosztu opieki nad Ajaxem. Daje jednak wolna reke osobie ktora to koordynuje wydawac moja skromna wplate na jakiekolwiek potrzebujace psy pod warunkiem, ze wystarczy srodkow na Ajaxa :roll:. I nie bede kontrolowac czy z wplaconych przezemnie monet zakupiono psie chrupki i wszystkie te chrupki zjadl Ajax. Po prostu deklaruje pomoc przedewszystkim dla niego, jesli on bedzie mial nadmiar niech idzie kazda zlotowka z moim blogoslawienstwem na kazdego innego psiaka, kota, szczura lub lemura w potrzebie ;). Zgodnie z PW czekam na podanie konta przez Zosie :lol: i niech ona sama lub gremialnie z innymi dziewczynami pomagajacymi tym psiakom decyduje ktoremu pomoc, nie bede sie bawic w Pana Boga z odleglosci 550 km i na podstawie zdjec, ufam tym ktorzy biora na siebie obowiazek i trud pomagania na miejscu. Taki drobny dowod podziwu i zaufania :loveu:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza'][B]Marzeno Krzętowska (bardzo proszę "kabla" o niezwłoczny - i koniecznie dokładny - donosik!) jesteś najgłupszą babą, jaką w życiu widziałam. Krzywdzisz zwierzęta. Mam nadzieję, że spotka cię za to surowa kara - po tej lub tamtej stronie!!![/B]
[B]Bez najmniejszego szacunku - Zofia Teresa Domaniewska[/B][/quote]

Czy to to Krzetowska pracuje w OS ? Dlaczego ona jeszcze tam jest ? Kto pozwala jej opiekowac sie psami ??????

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dotarłam do domu z pracy.
Wiem o operacji maluszka i dobrych wynikach badania krwi Ajaksa - to ostatnie powoduje, że wstąpił we mnie optymizm.
Zupka (kurczak z warzywami) ugotowany, jutro po pracy,czyli po 16tej jadę do niego.
Mam nadzieję, że będzie pochmurno i nie będziemy musieli chować się pod drzewami w czasie spacerku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teapot']Isadora zrobiła [URL="http://www.allegro.pl/item639844413_ajaks_waleczny_szukam_miejsca_na_smierc.html"]aukcję cegiełkową dla Ajaksa (klik)[/URL] :loveu:[/quote]

Witajcie - WSPANIALE, że jest aukcja, ale mam na teraz i na przyszłość małą sugestię - może dobrze by w tytule znalazło się słowo pies/ psa. Wtedy informacja docierałaby do osób które mają "zaprenumerowane" takie aukcje lub szukają czegoś w tym temacie, czyli zainteresowane psami.

Mało prawdopodobne, by osoby nie znające sprawy z dogomanii wpisały w wyszukiwarce którekolwiek ze słów zawartych w tytule aukcji dla Ajaksa.

Link to comment
Share on other sites

Isadora, to, co pisze nanhoo, to co innego, niż ty piszesz. ty piszesz o symbolu, a nanhoo - o przeznaczeniu dla ajaxa, nadmiar - dla kolejnych potrzebujących.

ale to tylko na marginesie. na marginesie, ale dla mnie akurat bardzo waznym jest natomiast, że jeśli robimy aukcję na ajaksa, to to jest aukcja dla ajaksa, o ile w treści cegły nie wspomni sie tez o innych bardzo chorych psach, chocby drobnym druczkiem. wtedy tak, wtedy pieniądze mogą być rozdysponowane odpowiednio na najpilniejsze bieżące leczenie, np- operację okulistyczną.
natromiast jeśli cegła jest li i jedynie na ajaksa, to jak możemy zakładać z góry, ze cały dochód jest na wszystkie psy?

troche jestem zgubiona w tym wszystkim i zdezorientowana. bo tak naprawdę - musimy się zastanowic, skąd wziąć napawdę dużą kasę. hotelikowane leczneie tylu złych przypadków - kurczę, cegłami ne nastraczymy, to jasne....

Link to comment
Share on other sites

Bez komentarza:
[IMG]http://img199.imageshack.us/img199/6559/img8052.jpg[/IMG]

[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/8002/img8065.jpg[/IMG]

[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1400/img8066.jpg[/IMG]

[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/2158/img8071.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...