Jump to content
Dogomania

Skandale sędziowskie


nice_girl

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]orsini[/b] za pół roku zarobić 300 zł netto, to żyjesz jak pączek w maśle! Popatrz, co piszesz, a czasami cały dzień nie jesz, bo nie ma kiedy! Patrzysz tylko ze swojego punktu widzenia, popatrz szerzej.

Link to comment
Share on other sites

No jak dla Was [b]130 zl za 1 dzien [/b]to malo to ile Wy zarabiacie??????????????????????????
bo ja za 1 dzien dostaje polowe tego!!!!!!!!!!i jakos zyje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a z sedziowania zaden sedzia nie zyje tylko traktuje to jako hobby-spedzanie milego czasu, poznawanie ludzi zwiedzanie swiata....
ja za to samo place grube pieniadze jezdzac na wystawki, wiec nie mowcie ze sedziowie sa az tacy biedni!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

no na pewno sie nie da za to wyrzyc..jeszcze rozumie jak ktos ma mały zołądek to moze i tak.Alei za kazdy dzien sedziowania, nierktórzy przeciez sa co tydzien na wystawie i pomyslmy to wychodzi tak..max.6 sedziowan na miesiac (chyba ze co tydzien na innej miedzynardowce i sedziuje w oba dni)..no to taka stawka pielegniarska wychodzi...niektorzy sie za to utrzymuja..ba nawet siebie i cała rodzine;]
a mi sie marzy zeby na naszych wystawach za bis był samochód....gdzies tak keidys było we Francji Renault zasponsorował:p Szkoda ze nam tak nie chce sponsorowac..ale tak bogu dzięki za to co mamy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']no na pewno sie nie da za to wyrzyc..jeszcze rozumie jak ktos ma mały zołądek to moze i tak.Alei za kazdy dzien sedziowania, nierktórzy przeciez sa co tydzien na wystawie i pomyslmy to wychodzi tak..max.6 sedziowan na miesiac (chyba ze co tydzien na innej miedzynardowce i sedziuje w oba dni)..no to taka stawka pielegniarska wychodzi...niektorzy sie za to utrzymuja..ba nawet siebie i cała rodzine;]
a mi sie marzy zeby na naszych wystawach za bis był samochód....gdzies tak keidys było we Francji Renault zasponsorował:p Szkoda ze nam tak nie chce sponsorowac..ale tak bogu dzięki za to co mamy![/quote]


Lepiej żeby nie było żadnych wartosciowych nagród. Wtedy to by się działo! Wolę nie mysleć jakiej kategorii układy i niezdrowa konkurencja by była... Ostatnio czytałem, że ktoś kogos pobił na wystawie za wyrażenie opinii o psie czy hodowli... Jak byłby samochód do wygrania, to chyba niektórzy by z kałachami przyjeżdżali...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']No jak dla Was [b]130 zl za 1 dzien [/b]to malo to ile Wy zarabiacie??????????????????????????
bo ja za 1 dzien dostaje polowe tego!!!!!!!!!!i jakos zyje!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]orsini, no to ciach-prach, rób te uprawnienia i też będziesz mogła Rolls Roycem jeździć, tak jak przeciętny sędzia. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wy nic nie rozumiecie, robicie z sedziow biedaczyny , a prawda jest taka jak ktos juz to wczesniej napisal: nie my jestesmy dla sedziego, a sedzia dla nas!!!wlasnie dlatego, ze to nie jest praca charytatywna i dostaja za nia wynagrodzenie!!!Czy male to wlasnie kwestia do dyskusji-ja uwazam, ze jak na nasze polskie warunki to wcale nie jest tak malo, a Wy, ze malo , bo w USA...ale nie zyjemy w USA!!!obudzcie sie!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Flair mam lepsze pomysly na zarabianie pieniedzy:)))
ale uwazam, ze jak za ta prace to wcale malo nie zarabiaja, bo do tego dolicz i hotel i zarelko i zabawe...weekend sponsorowany:))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='orsini']No jak dla Was [b]130 zl za 1 dzien [/b]to malo to ile Wy zarabiacie??????????????????????????
bo ja za 1 dzien dostaje polowe tego!!!!!!!!!!i jakos zyje!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]orsini, no to ciach-prach, rób te uprawnienia i też będziesz mogła Rolls Roycem jeździć, tak jak przeciętny sędzia. :wink:[/quote]
a gdzie ja napisalam, ze sedziowie jezdza niewiadomo jakimi furami???????????????????????
napisalam, ze 130zl to wcale malo pieniedzy nie jest!!!
dla zdecydowanej czesci polskiego spoleczenstwa!!!
jak dla Was to malo to zazdroszcze!znajdujecie sie w mniejszosci, bo jakos wsrod moich znajomych to malo kto ma 130zl dniowki :lol: :lol: :lol:
ale ja mieszkam w Polsce B, z bezrobociem prawie 30% moze dlatego!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']
ale uwazam, ze jak za ta prace to wcale malo nie zarabiaja, bo do tego dolicz i hotel i zarelko i zabawe...weekend sponsorowany:))))))[/quote]

Bo patrzysz tylko na swoj czubek nosa i koniec ogona swojego psa. Radze zrob asystenture i sedziego , potem pisz.
Poza tym jesli ktos nie ma pojecia o czym mowi to tak pisze. Szkoda ciagnac ten temat z kims kto nigdy tego nie robil.
Dolicz jeszcze do tego weekendu czasem nieprzyjemnych wystawcow, ktorzy zawsze maja racje i maja najpiekniejsze psy :o

Link to comment
Share on other sites

a dzisiaj bylam na kontroli w gospodarstwie, wiem, ze nie na temat, ale...
wysypalo sie chyba z 6 dzieci, w tym dziewczyna juz pelnoletnia ledwo co z malenstwem na rekach...ojca niet poszedl w diably, a mama w pracy...na wysypisku....
ciekawe ile ona na tym wysypisku jest w stanie nazbierac skarbow???
I zaloze sie , ze dla niej 130zl na dzien to wielkie pieniadze-prawie jak wygrana w totka.
A dla kogos innego ta kasa to tyle co nic-jalmuzna wprost...
wiec mozna by do konca dyskutowac czy to duzo czy malo....

Link to comment
Share on other sites

nie mylmy tu dwoch spraw. Nie kazdy musi wystawiac. W koncu kazdy zdaje sobie z tego sprawe ze to drogie hobby. Wiesz, nauczyciel stazysta tez ma malo a dzieci zwlaszcza w gimnazjum + rodzice to myslisz ze milaczki :evilbat:
Poza tym tu znow chodzi o pasje i szacunek obu stron. Oj dlugo w szpitalach lezalam to wiem ze sa pielegniarki i PILEGNIARKi..... itd itp.....
Ale to juz daleko schodzimy od tematu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja'][Poza tym jesli ktos nie ma pojecia o czym mowi to tak pisze. Szkoda ciagnac ten temat z kims kto nigdy tego nie robil.
o[/quote]
BO TO WY NADINTERPRETUJECIE moje slowa!!!
ja tylko uwazam, ze 130zl na dzien to nie sa male pieniadze!!!
i ze ja bym byla w 7 niebie majac taka dniowke!i sadze, ze nie tylko ja.
Oczywiscie jak ktos zarabia konkretne pieniadze to 130zl to jest nic!w sklepie sie idzie po loda i sie wiecej wydaje!
ale ja mowie ogolnie w skali kraju!!!a w skali kraju NASZEGO kraju to nie sa male pieniadze!
niestety!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']nie mylmy tu dwoch spraw. Nie kazdy musi wystawiac. W koncu kazdy zdaje sobie z tego sprawe ze to drogie hobby. Wiesz, nauczyciel stazysta tez ma malo a dzieci zwlaszcza w gimnazjum + rodzice to myslisz ze milaczki :evilbat:[/quote]
widze, ze upal Ci chyba szkodzi?????o co Ci chodzi?????nie bardzo rozumiem!!!
no jak dla Ciebie 130zl to zadne pieniazki to tylko pozazdroscic i tyle!!!
ale wierz mi dla zdecydowanej wiekszosci spoleczenstwa zyjacego na kredyt to sa konkretne pieniadze!TYLE!!!
a Wy mi wmawiacie nie wiem co, ze uwazam, ze sedziowie to kokosy zbijaja na wystawkach????
NIE tak nie uwazam i tak nie napisalam!!!
tylko tyle, ze to nie jest praca charytatywna i tez bym chciala miec dniowke 130zl!!!Widocznie Wy macie taka dniowke albo i lepiej!ZAZDROSZCZE :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Orsini....... tylko te 130 << a raczej 90PLN lub i mniej ;-) kilka razy na rok..... na przyklad 3 lub 4 .........[/quote]
tak jak slaby sedzia albo nielubiany to tylko 3-4 razy do roku:)))
albo jak dobry lub lubiany to i 6 razy w miesiacu tak jak flaszi napisala:)))
ale co za roznica ile razy????czy ja napisalam, z eoni zarabiaja Bog jeden wie ile?????????????????????tylko to co wczesniej napisalam :lol: :lol: :lol: :lol:
i nie zmienie zdania, bo zyje w takim a nie innym rejonie, gdzie ludzie pracuja...na wysypiskach wygrzebujac co sie da, zeby PRZEZYC tylko tyle, wegetacja, bo inaczej tego sie nazwac nie da.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][i nie zmienie zdania, bo zyje w takim a nie innym rejonie, gdzie ludzie pracuja...na wysypiskach wygrzebujac co sie da, zeby PRZEZYC tylko tyle, wegetacja, bo inaczej tego sie nazwac nie da.[/quote]

No to nie czujesz sie winna ze masz psy i na wystawy jezdzisz....... ?? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mi się wydaje że kwesta kwoty nie ma tu najmniejszego znaczenia. Jeżeli dostałby za tę funkcję z 50 zł to znaczy że może być mniej uprzejmy niż by dostał 200 zł :o Sędzia nie jest na ringu za karę ani z przymusu. Jest tam z własnej i nieprzymuszonej woli :-? i musi się liczyć z tym że można trafić na różnych wystawców tych miłych i aroganckich. Jeżeli pies na ringu na niego warknie to co ? da mu klapsa? z takim samym stoickim spokojem powinien podchodzić do właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']a dzisiaj bylam na kontroli w gospodarstwie, wiem, ze nie na temat, ale...
wysypalo sie chyba z 6 dzieci, w tym dziewczyna juz pelnoletnia ledwo co z malenstwem na rekach...ojca niet poszedl w diably, a mama w pracy...na wysypisku....
ciekawe ile ona na tym wysypisku jest w stanie nazbierac skarbow???
I zaloze sie , ze dla niej 130zl na dzien to wielkie pieniadze-prawie jak wygrana w totka.
A dla kogos innego ta kasa to tyle co nic-jalmuzna wprost...
wiec mozna by do konca dyskutowac czy to duzo czy malo....[/quote]


Trochę się pogubiłem... To znaczy, że jak ktoś się wykształcił ( nie chodzi mi tutaj o szkołę ) w danej specjalizacji np: jakiś wybitny informatyk, to ma się wstydzić że zarabia np. 20000$ na miesiąć? On jest specjalistą i wycenia swoją pracę. Tak samo z sędzią kynologicznym. Powiem szczerze, że to wcale nie dużo - wg. mnie oczywiście - co dostaje sędzia za cały dzień wysiłku intelektualnego, fizycznego - a co najgorzsze w kazdym wypadku skazany jest na krytykę...
Nie jest moja winą, że ktoś musi zbierać coś po wysypiskach. Że komuś ojciec dziecka zwiał. Oczywiście jest mi bardzo przykro, naprawdę. Ja też jestem specjalistą w pewnej dziedzinie i zarabiam kilkakrotnie więcej niż srednia krajowa - mam się wstydzić? To są lata praktyki i otwarta głowa...

Ok, kończąc temat: Przestańmy być frustratami, że ktos zarabia a my nie...Mamy ręce, głowy i jakąś wiedzę. Ktoś zarabia za mało - może można wymyśleć sobie coś co pozwoli na dodatkowe pieniążki...?

Co komu przeszkadza, że ten sedzia zarobi trzy razy na miesiąc na rękę 86 PLN?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...