Jump to content
Dogomania

Adresówka


coztego

Recommended Posts

[quote name='w deszczu rosnę']A, chciałam jeszcze zapytać, czy ktoś z Was posiada może dwustronny laminowany ID z allegro - myślałam o białym piesku z czarnym napisem i czerwonym hydrancie z białym napisem. Nie wiem, czy to będzie dobrze wyglądało.[/QUOTE]

Jeśli mówimy o tym samym użytkowniku, to ja mam, tylko jednostronny. I niedawno zamówiłam kolejny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='w deszczu rosnę']Artmagic od 2 tygodni nie potrafi odpowiedzieć mi na mojego maila ws. projektu graweru, nic poza wiadomością z autorespondera nie dostałam. Jak dla mnie kontakt z klientem fatalny. Kwotę zamówienia oczywiście przelałam.[/QUOTE]

a na jaka odpowiedz czekasz? Pytalas ich o cos? Czy zamowilas, zaplacilas i czekajsz na odp? Bo jak ta ostatnia wersja to o ile pamietam nie pisza nic, do momentu az nie zrobia i nie wysla - wtedy Cie informuja o tym fakcie. Zamawialam 2 razy i wszystko poszlo sprawnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']a na jaka odpowiedz czekasz? Pytalas ich o cos? Czy zamowilas, zaplacilas i czekajsz na odp? Bo jak ta ostatnia wersja to o ile pamietam nie pisza nic, do momentu az nie zrobia i nie wysla - wtedy Cie informuja o tym fakcie. Zamawialam 2 razy i wszystko poszlo sprawnie[/QUOTE]

Agnes, gdybym o nic nie pytała, to nie czekałabym na odpowiedź. Zapytałam o możliwość przesłania projektu do akceptacji. Widać klient za 11 PLN to nie klient.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Voute']Obecnie czarno-białą kość, a w drodze zieloną koniczynę chyba :D

Ja zamówiłam w środę albo w czwartek, w piątek dostałam e-mail, że zostały wysłane[/QUOTE]

Pokażesz tę koniczynkę?
U mnie ta allegrowa transakcja też była błyskawiczna, wysłali chyba w dzień złożenia zamówienia, od razu po moim przelewie. Wszystko razem z komentarzem do transakcji zabrało dwa dni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='w deszczu rosnę']Pokażesz tę koniczynkę?
U mnie ta allegrowa transakcja też była błyskawiczna, wysłali chyba w dzień złożenia zamówienia, od razu po moim przelewie. Wszystko razem z komentarzem do transakcji zabrało dwa dni :)[/QUOTE]

Jak tylko do mnie dojdzie, to pokażę :) Bo na razie jest w drodze, wysłali w piątek, więc mam nadzieję, że po niedzieli powinna przyjść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']i tego się obawiam... niewiem czy tyle czekać :-( tam gdzie zawsze zamawiałam czekałam kilka dni[/QUOTE]

a co sie stanie jak poczekasz troche dluzej? jak pisalam zamawialam dwa razy nie bylo problemu. A jak ktos czeka ponad 14 dni, to nie lepiej zadzwonic? I zapytac co sie dzieje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']dziewczyny a długo się czeka na adresówki z artmagik? chciałabym zamówić jakieś kolorowe tym razem :-)[/QUOTE]
Ja zamawiałam już 2 razy, teraz czekam na trzecie zamówienie. Adresówki zawsze przychodziły w ciągu 2-3 dni. Teraz zamawiałam w środę, zostaly wysłane w czwartek, więc zapewne jutro przyjdą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']a co sie stanie jak poczekasz troche dluzej? jak pisalam zamawialam dwa razy nie bylo problemu. A jak ktos czeka ponad 14 dni, to nie lepiej zadzwonic? I zapytac co sie dzieje[/QUOTE]

nic się nie stanie ... pies ma adresówki więc nie jest to kwesta "życia i śmierci" .... może jestem trochę niecierpliwa ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']nic się nie stanie ... pies ma adresówki więc nie jest to kwesta "życia i śmierci" .... może jestem trochę niecierpliwa ;-)[/QUOTE]

troszke:evil_lol: zamow artmagic i poczekaj, z tego co tutaj dziewczyny pisza nie ma wiekszych problemow z zamowieniem. Ja zamowilam przez stronke www, przy zamowieniu w uwagach napisalam co chce miec i w jakiej formie, przelew zrobilam od razu po zakupie i poszlo sprawnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']troszke:evil_lol: zamow artmagic i poczekaj, z tego co tutaj dziewczyny pisza nie ma wiekszych problemow z zamowieniem. Ja zamowilam przez stronke www, przy zamowieniu w uwagach napisalam co chce miec i w jakiej formie, przelew zrobilam od razu po zakupie i poszlo sprawnie.[/QUOTE]

zrobiłam taki jak ty, zamówiłam, opisałam, kasa już przelana ... no to teraz czekam :-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Bedziesz zadowolona:) Ja bardzo lubie ich ID, jeszcze kiedys dokupie zeby wszystkie miec od nich. Ale poczekam z tym bo planuje zmiane tel za rok i potem bede musiala wszystko zmieniac ;)[/QUOTE]

ja zawsze zamawiałam zwykłe stalowe, mam do nich zaufanie, nie ścierają się, nie wyginają, ale te kolorowe sa ładniejsze.... obadamy, jak się sprawdzą to za jakiś czas może podmienie stalowe na kolorki :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...