Jump to content
Dogomania

Jamniczos Kajos ['] & Uszatos Masajos


anetta

Recommended Posts

  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[img]http://emoty.blox.pl/resource/th_laie_59.gif[/img]
:evil_lol::siara::evil_lol:

Pociesze was że wafelki nie są dobre :shake::lol: Powinnym być świeżutkie i mięciutkie....a takie ne są :nonono2:

Cały sekret tkwi w tej puszcze :evil_lol:
[img]http://img522.imageshack.us/img522/2299/dscf8465gm9.jpg[/img]

I na koniec, rzecz najważniejsza :lol::lol: Wszystko musi być dobrze ściśnięte :evil_lol:
[img]http://img522.imageshack.us/img522/1320/dscf8478ax3.jpg[/img]

[img]http://img522.imageshack.us/img522/9682/dscf8474ck7.jpg[/img]

[img]http://emoty.blox.pl/resource/slini_sie.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']A cóż takiego kryje się w tej puszeczce? :cool3:[/QUOTE]
To zagęszczone słodzone mleko (na focie jest po 3 h gotowania, już skarmelizowane) :cool3: Ja uwielbiam pić niesłodzone, prosto z puchy :p

[quote name='agaciaaa']Ja tu chyba więcej nie wchodze....... :shake:[/QUOTE]
:placz:

[quote name='furciaczek']Nie masz serca kobieto:shake:[/QUOTE]
Już nie będę :evil_lol:

[quote name='Bzikowa']KAJMAK! :loveu: Z zapuszkowanego mleka! :loveu: Kocham :loveu:[/QUOTE]
Kajmak? Nawet nie wiedziałam że to się tak nazywa ;)

[quote name='Dobcia']Wafelki karmelowe.... mniam:loveu:
Masaj tak dzielnie ich pilnuje, to na pewno coś mu się dostanie:cool3:[/QUOTE]
:lol: On czekał aż coś spadnie :evil_lol::evil_lol:
A co jest najśmieszniejsze :lol: Gdy coś spadnie na podłoge i on to zauważy to podejdzie i zje, ale później już nie spojrzy w góre i nie będzie wyczekiwać następnego spadającego "czegoś" tylko patrzy w tą podłoge :megagrin: i czeka aż mu to coś wyrośnie :lol::lol::lol: Komicznie to wygląda :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Dogociółki, zapraszam, jeszcze duuużo zostało :bigok: Ale już nie będę pokazywać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA']Aaaaaaa moje ulubione wafelki. Z mlekiem z puszeczki :diabloti: Próbowałam sobie odmawiać słodyczy, próbowałam......ale się nie da :evil_lol:[/quote]
Borcia pamiętaj, co mówiłaś, że będziecie się z Torcią wspierały w odchudzaniu. :evil_lol: ;)

[quote name='anetta']To zagęszczone słodzone mleko (na focie jest po 3 h gotowania, już skarmelizowane) :cool3: Ja uwielbiam pić niesłodzone, prosto z puchy :p[/quote]
Ale pychota. :sabber: A ja uwielbiam mleczko słodzone. :facelick:

[quote name='anetta']A co jest najśmieszniejsze :lol: Gdy coś spadnie na podłoge i on to zauważy to podejdzie i zje, ale później już nie spojrzy w góre i nie będzie wyczekiwać następnego spadającego "czegoś" tylko patrzy w tą podłoge :megagrin: i czeka aż mu to coś wyrośnie :lol::lol::lol: Komicznie to wygląda :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
:turn-l: Gingerka robi dokładnie tak samo. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Bzikowa, nie :evil_lol:
Asia, mówisz zapewne o tym w tubce. Jak byłam mała/młodsza to mogłam je jeść tubkami :lol::lol: Oprócz zwykłego lubiłam jeszcze karmelowe :evil_lol: Te zagęszczone słodzone w puszcze to jest w sumie to samo co w tubce. Tylko jest tego pare razy więcej :evil_lol:

Hhahahahah serio?? Myślałam że tylko on tak robi :megagrin::megagrin: Goopie psy :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Bzikowa, nie :evil_lol:
Asia, mówisz zapewne o tym w tubce. Jak byłam mała/młodsza to mogłam je jeść tubkami :lol::lol: Oprócz zwykłego lubiłam jeszcze karmelowe :evil_lol: Te zagęszczone słodzone w puszcze to jest w sumie to samo co w tubce. Tylko jest tego pare razy więcej :evil_lol:

Hhahahahah serio?? Myślałam że tylko on tak robi :megagrin::megagrin: Goopie psy :evil_lol::evil_lol:[/quote]
Uwielbiam mleczko zagęszczone zwykłe i karmelowe. :loveu:
Właśnie sobie leży w lodówce taka jedna tubeczka karmelowa i się chłodzi. :eviltong:
Ale czasami kupuję puszkę coby się nie rozdrabniać. :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']
A co jest najśmieszniejsze :lol: Gdy coś spadnie na podłoge i on to zauważy to podejdzie i zje, ale później już nie spojrzy w góre i nie będzie wyczekiwać następnego spadającego "czegoś" tylko patrzy w tą podłoge :megagrin: i czeka aż mu to coś wyrośnie :lol::lol::lol: Komicznie to wygląda :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/QUOTE]
I co, wyrasta? :diabloti:

Przez Ciebie muszę wafle kupić :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote]I co, wyrasta?[/quote]
Kurcze, no, jakoś nie chce :knuje:

[quote]Przez Ciebie muszę wafle kupić[/quote]
:siara:

[quote]I zjadłaś całego pana wafelka?[/quote]
No coś Ty :lol::lol: Toż to takie słodkie ;)

Dobcia :lol:


Mam foty :multi: Wystarczyło dać dzieciakom gryzaka (tego co dostałam zamiast 2 kg brita gratis :diabloti:) i od razu jest materiał do blożka :lol::lol:
Musze je jeszcze wrzucić. Więc niedługo będą :cool3:
Nienawidze robić zdjęć w domu, nie nie nie!!! No ale bym musiała czekać do wiosny :siara:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...