Jump to content
Dogomania

Czym Karmicie Swoje Yorki?


iWoNai

Którą z wymiennionych karm polecicie ?  

76 members have voted

  1. 1. Którą z wymiennionych karm polecicie ?



Recommended Posts

[quote name='Aya']dzis juz mi przyszla paczka, niezle a wczoraj po 16 zamowilam:)))

zamierzam zaczac od pon jej podawac ta karme i zobaczymy jak to bedzie

tutaj jest ten sklepik, jest tanio i bardzo czesto promocje, ja kupilam 2opakowania w cenie jednego:DDD

[URL]http://www.sklep.kar-ma.pl/product_info.php?products_id=1298[/URL][/quote]
no to super:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aya']od wczoraj zaczelam malej podawac ta nowa karme, i jadla az jej sie uszy trzesly,jak juz zjadla dawke to drapala w dno miski o jeszcze:)) Kupki ma mniej smierdzace:P Zobaczymy jak bedzie po tygodniu podawania:)[/quote]
tak trzymac;)

Link to comment
Share on other sites

Shaggy nawet nie wąchnie jej, nie mówiąc już o zjedzeniu! Słyszałam, że straszne śmieci w niej są, ale nie wczytywałam się w skład. Reklamy mają niezłe, ale to nie swiadczy o jakości... Gdzies na forum czytalam o tej karmie. Poszukaj, napewno coś tu znajdziesz na ten temat...

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio kupuję Ramzesikowi takie puszeczki:
[IMG]http://www.zoomania.pl/images/shinydog_tunczyk_kurczak.jpg?osCsid=39c4c3a8b161c18eb3801d673631881f[/IMG]
To są 2 maleńkie puszki- na 2 porcje- po 85 g. (Ramzio dostaje na raz pół ;) )
Smaki są takie:
Tuńczyk+kurczak
Tuńczyk+wołowina
Kurczak
Kurczak+wołowina

Pierwszy raz kupiłam tuńczyka + kurczak (nie wiedziałam że psy mogą jeść tuńczyka!:-o )

Nie mogłam się powstrzymać kiedy zobaczyłam normalne kawałeczki rozdrobnionego mięska w galaretce- nie jak w zwyuczajnych puszkach pół galaretki i pół czegoś- tu samo mięsko, spróbowałam, no bo w końcu trzeba wiedzieć co dajemy swoim psiakom ;)
I wyobraźcie sobie że poczułam przepyszniutkiego tuńczyka... :evil_lol:
Nie trzeba pisać jak zareagował Ramzes kiedy dostał papu :diabloti:
Łyknął prawie w całośći!

Bardzo polecam!! Co prawda trochę osztują ale Ramzio je uwieeelbiaaaaa....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikusia']Ostatnio kupuję Ramzesikowi takie puszeczki:
[IMG]http://www.zoomania.pl/images/shinydog_tunczyk_kurczak.jpg?osCsid=39c4c3a8b161c18eb3801d673631881f[/IMG]
To są 2 maleńkie puszki- na 2 porcje- po 85 g. (Ramzio dostaje na raz pół ;) )
Smaki są takie:
Tuńczyk+kurczak
Tuńczyk+wołowina
Kurczak
Kurczak+wołowina

Pierwszy raz kupiłam tuńczyka + kurczak (nie wiedziałam że psy mogą jeść tuńczyka!:-o )

Nie mogłam się powstrzymać kiedy zobaczyłam normalne kawałeczki rozdrobnionego mięska w galaretce- nie jak w zwyuczajnych puszkach pół galaretki i pół czegoś- tu samo mięsko, spróbowałam, no bo w końcu trzeba wiedzieć co dajemy swoim psiakom ;)
I wyobraźcie sobie że poczułam przepyszniutkiego tuńczyka... :evil_lol:
Nie trzeba pisać jak zareagował Ramzes kiedy dostał papu :diabloti:
Łyknął prawie w całośći!

Bardzo polecam!! Co prawda trochę osztują ale Ramzio je uwieeelbiaaaaa....[/quote]

bardzo fajne tez polecam
i z l carnitynka w dodatku
podobnej jakosci sa saszetki rinti i tez jest wersja z tunczykiem
mniamusne! (nie zebym sama jadla ale tak mi to wyglada)

Link to comment
Share on other sites

Moje psy jedzą wyłącznie eukanubę, na razie dla szczeniąt. Ale od niedawna podaję im od czasu do czasu eukanubę w puszce (też dla szczeniąt). Wygląda obrzydliwie, jak taki rozbebłany pasztet, pachnie też nieciekawie, ale psiaki za tym przepadają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='owczarnia']W temacie puszek, to doskonałej jakości są puchy Animondy. Kupuję co prawda tylko te dla kotów, dla mojego Praliny, [B]ale wiem że te psie są również doskonałe[/B].[/quote]

Owszem sa bardzo dobre. Jydyna wada to cena... u nas za puszeczke (wystarcza na 1,5 raza) trzeba zaplacic ok.4,80zl. Sa dla szczeniat i dla doroslych psow w 2 smakach (o ile dobrze pamietam:roll:). Konsystencja galaretowata, ale ladnie pachnie i jest sycaca:cool3:
[IMG]http://animonda.pl/img/pies_22.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No tanie nie są, fakt. Aczkolwiek są [URL="http://www.krakvet.pl/index.php?cPath=23_25_137"]różne pojemności[/URL], co pozwala troszkę zaoszczędzić. Zresztą ja traktuję te puszki raczej jako przysmak, mój kot dostaje jedną raz na jakiś czas (powiedzmy raz w tygodniu), normalnie jest na suchym.

Link to comment
Share on other sites

Powiem Wam, ze bez wzgledu na firme nie ufam zarciu w puszkach ... Jesli nie chce mi sie rozmrozic gotowanego jedzonka dla Majki, kupuje jednego Gerberka. Mam wtedy pewnosc, ze mieso tam zawarte jest MIESEM, warzywa sa WARZYWAMI, nie ma sztucznych konserwantow, barwnikow itp. itd. Do tego dodaje 1/2 tabletki witamin z glukozamina i jest super :-)

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='owczarnia']No tanie nie są, fakt. Aczkolwiek są [URL="http://www.krakvet.pl/index.php?cPath=23_25_137"]różne pojemności[/URL], co pozwala troszkę zaoszczędzić. Zresztą ja traktuję te puszki raczej jako przysmak, mój kot dostaje jedną raz na jakiś czas (powiedzmy raz w tygodniu), normalnie jest na suchym.[/quote]

Ja tez nie kupuje ich codziennie. Srednio 2-3 razy w miesiacu, bo wole dawac gotowane (oczywiscie suche tez jest podawane).

Co do Gerberkow to ja rowniez je kupowalam, ale jak Miki byl szczenieciem. Teraz to od czasu do czasu wysmaruje suche jakims pasztecikiem, albo wkroje troche mieska i tez zje;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Wind[/B]
Tam, bez konserwantów. Tych nieprzepisowych nie zawiera, ale inne, te których nie trzeba umieszczać na opakowaniu, to i owszem (mam ciotkę, która pracuje w instytucie badania żywności)...

No i pozostaje kwestia doboru składników oraz nieśmiertelnego bilansu - Gerberki to posiłki przyrządzane dla ludzkich dzieci, nie psich... Zaszkodzić na pewno takim Gerberkiem na krótką metę nie zaszkodzisz, ale ile z niego tak na prawdę dla psa pożytku?

Link to comment
Share on other sites

[B]owczarnio,[/B]

Nie chce demonizowac, ale sadze ze nie chcialabys wiedziec co w takich puszeczkach z zarciem dla psow sie znajduje ... Z drugiej strony wiem, ze jestes rozsadna osobka i nie spodziewasz sie tam mieska dobrej jakosci, takich samych warzywek i najwyzszej jakosci suplementow ...

no i ten niesmiertelny bilans :cool3: Coz bez niego zrobilyby te nasze psiaki :evil_lol:

W.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...