Jump to content
Dogomania

Tulln - Europejska


Lara

Recommended Posts

[quote name='króliczek']Nawet nie wiecie jak teraz bardzo żałuję ,że nie zgłosiłam do Tulln swojego sharpka.Z tego co wieśc wśród moich znajomych niesie ,z Polski nikogo nie będzie ,a z osciennych krajów też nie będzie cud piękności.....No cóż gapowe się płaci :wink: boję się ,że moje wkurzenie osiągnie maxa ,gdy po Waszym powrocie podacie mi stawki z katalogu :motz:[/quote]
A dlaczego nie zgłosiłaś? Miałaś zaplanowaną jakąś inną wystawę w tym terminie?
A pojechać naprawdę warto, nawet towarzysko.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]A dlaczego nie zgłosiłaś? Miałaś zaplanowaną jakąś inną wystawę w tym terminie? [/quote]
No własnie Joasiu nie miałam innej wystawy zaplanowanej :x Posłuchałam się jedynie pewnego znajomego ,który stwierdził ,ze za droga to przyjemność robić tło innym.Niewiele myśląc nad sensem tych słów zrezygnowałam z wystawy i zapomniałam o sprawie.Aż do pownego momentu ,kiedy dyskusja DGM zawrzała i przypomniała mi o Tulln.Tylko ,że ta ilość sharpków...116 trochę utwierdza mnie w tym ,że chyba jednak niezbyt wielkie mieliśmy szanse.Obejrzę konkurencję jedynie na zdjęciach (mam to obiecane) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Moze Wy mi cos poradzicie, bo do Austrii niestety nie udalo mi sie dodzwonic- caly czas zajete a pracuja tylko 3 godziny dziennie :o

Zglaszajac psa zaznaczylam, zeby oplate wystawowa sciagneli mi z konta, ale nie zrobili tego do tej pory, chociaz dzwonilam i rozmawialam z nimi o tym kilka razy, oczywiscie mowili ze sciagna lada dzien :-? Co mi radzicie robic przelew na wariata teraz czy oplacac wystawe na miejscu? Czy w ogole mozna placic na miejscu a jak tak to jaka to jest kwota? A moze wiecie ile kosztuja bilety wstepu dla dorosyych i parkingi? Z gory dziekuje za odpowiedz.
Malgosia

Link to comment
Share on other sites

Yoshoko dzieki za odpowiedz, a czy moze wiesz czy na wystawie placi sie wiecej- zwykle tak jest, ale organizator umieszcza na ten temat jakas informacje, a w tym przypadku wydaje mi sie ze nic nie napisali. :-? czy oplata jest uzalezniona od terminu zgloszebia psa?

Link to comment
Share on other sites

Prozak, tez mialam podobny problem jak Ty, ale udalo mi sie do nich dodzwonic. Powiedzieli, ze jak oni nie sciagneli to, zeby na wystawie placic, powiedzieli rowniez, ze mozna bedzie zaplacic karta na miejscu. No i oplata ta sama co sie zglaszalo, tzn ja w ostatnim terminie zglaszalam wiec u mnie oplata jak za ostatni termin :D .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PROZAK']Zglaszajac psa zaznaczylam, zeby oplate wystawowa sciagneli mi z konta, ale nie zrobili tego do tej pory, chociaz dzwonilam i rozmawialam z nimi o tym kilka razy, oczywiscie mowili ze sciagna lada dzien Co mi radzicie robic przelew na wariata teraz czy oplacac wystawe na miejscu? Czy w ogole mozna placic na miejscu a jak tak to jaka to jest kwota? A moze wiecie ile kosztuja bilety wstepu dla dorosyych i parkingi? Z gory dziekuje za odpowiedz.
[/quote]

Miałam podobną sytuację jak zgłaszałam psy na Europejską w Bratysławie. Też na zgłoszeniu zaznaczyłam, że mają ściągnąć z konta i ściągneli ale tylko za parking i jednego psa (szczeniaka) a za drugiego dorosłego już nie. Pojechałam na wystawę i wystawiłam oba psy bez dodatkowych opłat i już się ucieszyłam, że będzie to bardzo tania wystawa :D Ale moja radość była przedwczesna - opłata za drugiego psa zeszła z mojego konta ok 2 miesiące po wystawie !

Link to comment
Share on other sites

Dotarły już do nas pierwsze dobre wieści :) w chartach polskich NSwR i BOB dla SMUGI SOLI Ksenas, NPwR URAL Resurgam a res.Cacib dla BORUTY Arcturus, który tym samym kończy interchampionat, bo Ural już od dawna posiada ten tytuł :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...