Jump to content
Dogomania

oboz szkoleniowy IPO Łodź


dorplant

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorplant']w tym roku nie :-(:-( i jestem niepocieszona .


cos wam skopiuje z innego forum, bo mnie to zdanie strasznie rozbawilo :diabloti::diabloti::diabloti:


"pozorant-szkoleniowiec -zawodnik i we wszystkim tak samo dobry ,hmmm, chcialabym takiego spotkac":evil_lol::evil_lol:

znacie moze takich ? ;):razz:[/quote]

ehe... E.S :cool3:

Link to comment
Share on other sites

:diabloti:
dr.H.R.:loveu:
ale rzeczywiscie trudno znalezc taka osobe ktora w trech tych "fachach"bylaby wybitna.:cool1:
to chyba niemozliwe.jak sie prowadzi treningi to juz trudno pozorowac,jak sie pozoruje ciezko znalezc czas na treningi,jak sie trenuje to juz wogole kicha...
co nie jest ujma.chyba najwazniejsze to nie byc mistrzem we wszystkim tylko zachowac do siebie dystans.;).

Link to comment
Share on other sites

moja lista tez sie tak zaczyna
E S:loveu::loveu:
dr H R :loveu:
ale to nie koniec znam wielu pozorantow -szkoleniowcow- zawodnikow w jednym
ayshe nie chodzi o wybitnosc bo wybitnych osob wogole jest niewiele
tylko o to (moim zdaniem) ze najlepszy szkoleniowiec to praktyk
tzn sam szkoli swoje psy, (nie tylko cudze) , startuje, no i pozoruje .
wogole to generalizuje oczywiscie, to tylko w odniesieniu do tego zdania ze nie ma takich ludzi laczacych to w jednym .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']w tym roku nie :-(:-( i jestem niepocieszona .


cos wam skopiuje z innego forum, bo mnie to zdanie strasznie rozbawilo :diabloti::diabloti::diabloti:


"pozorant-szkoleniowiec -zawodnik i we wszystkim tak samo dobry ,hmmm, chcialabym takiego spotkac" :evil_lol::evil_lol:

znacie moze takich ? ;):razz:[/quote]

jako ze ja nie znam osobiscie , osmielilam sie to napisac :evil_lol: ,wyjasnisz mi w czym problem ?? ze co ? ze nie bazuję na przesadnej czyjejs auroreklamie i lanserce ? i nie przytakuje bo akurat to jest dobrze widziane ??? wyjasnij mi bardzo prosze co takiego w tym smiesznego .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']moja lista tez sie tak zaczyna
E S:loveu::loveu:
dr H R :loveu:
ale to nie koniec znam wielu pozorantow -szkoleniowcow- zawodnikow w jednym
ayshe nie chodzi o wybitnosc bo wybitnych osob wogole jest niewiele
tylko o to (moim zdaniem) ze najlepszy szkoleniowiec to praktyk
tzn sam szkoli swoje psy, (nie tylko cudze) , startuje, no i pozoruje .
wogole to generalizuje oczywiscie, to tylko w odniesieniu do tego zdania ze nie ma takich ludzi laczacych to w jednym .[/quote]

TO ZDANIE BRZMIAŁO ,,CHCIAŁABYM TAKIEGO SPOTKAC" ,A NIE ZE TAKICH NIE MA . BARDZO PROSZE NIE DOKLADAC INTERPREATCJI PASUJĄCEJ CI AKURAT DZIS I TERAZ ! PRZEKŁAMUJESZ MOJĄ WYPOWIEDŹ ! TAK SIE NIE ROBI !
ps a moze w wolnej chwili zamieszcze tu swoją interpretacje skąd taka zlosliwosc ? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

po pierwsze nie zacytowalam personalnie, tylko samo stwierdzenie ktore mnie ubawilo bo ja akurat znam osobiscie wiele takich osob
po drugie przenosze odpowiedz na priv bo widze ze zaczynaja sie ataki personalne a mysle ze nikt nie bedzie mial ochoty tego czytac
po trzecie co cie tak urazilo tego nie rozumiem ??
ja mam [B]swoj[/B] poglad na sprawe i tyle a kazdy moze miec swoje ([B]inne[/B]) zdanie
zapraszam na priv :p

Link to comment
Share on other sites

dorplant napisala : ,, po pierwsze nie zacytowalam personalnie, tylko samo stwierdzenie ktore mnie ubawilo bo ja akurat znam osobiscie wiele takich osob
po drugie przenosze odpowiedz na priv bo widze ze zaczynaja sie ataki personalne a mysle ze nikt nie bedzie mial ochoty tego czytac
po trzecie co cie tak urazilo tego nie rozumiem ??
ja mam [B]swoj[/B] poglad na sprawe i tyle a kazdy moze miec swoje ([B]inne[/B]) zdanie
zapraszam na priv :p "

gdybys napisala ,, szkoda ze nie znasz , bo ja tak" to bylaby inna bajka . a ty po prostu napisalas ze moja wypowiedź cię smieszy . no i nie napisalas tego do mnie na priv , baaa nawet nie w wątku w którym padła , tylko wyrwalas z kontekstu calej dyskusji ,zacytowas gdzie indziej i dopiero tu zaczela cię smieszyc . nie wyrazilas opini odmiennej do mojej ,nie napisalas ,jestem innego zdania ,nie napisalas ja uwazam ze są to : ...... , napisalas ze moja wypowiedź cie smieszy .
nie moge posadzac o złe intencje , zamiar moze mialas inny ,ale w takim razie zwroc prosze uwage na dobierane słownictwo w kolejnych ,,smiesznych" dyskusjach . tak pejoratywne zabarwienie twej oceny tego jednego zdania błahego mego ,hmmm tylko patrzec jak wszyscy którzy osmielili sie nie krytycznie odezwac w temacie obozu ipowskiego kolo kozienic tez bedą znajdowac takie smaczki , i wiadomo nie na owczarku , tylko gdzies indziej ,bo smiejszniej ,wiekszy ubaw. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie obozu, tego weekednu w maju. Rozumiem, że cena jest tylko za samo szkolenie, a noclegi i reszta we własnym zakresie? I jak będą wyglądać zajęcia ile mniej więcej czasu będzie to trwało? Czy np. jeśli przyjade sama z 3 psami to sobie poradzę, czy mogę wziść tylko jednego psa? Nie wiem czy dobrze zadałam to pytanie... chodzi mi o same zajęcia, czy to będzie tak, że będzie jedna grupa i godzina, czy półtorej ćwiczeń, czy to będzie trwało cały dzień, kilka różnych grup, przerwy dalsze ćwiczenia? Dla początkujących tzn. na poziomie PT, czy w ogóle nic nie umiejących?

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dorplant.strefa.pl/oboz/planweekend.html"]PLAN ZAJEC WEEKENDOWEGO SZKOLENIA[/URL]
to jest plan
psy beda wchodzic pokolei na posluszenstwo i obrone chyba ze zaistnieje taka potrzeba zeby (w obronie) bylo wiecej niz jeden pies na placu.
osoba z trzema psami da sobie spokojnie rade (pod warunkiem ze nad nimi panuje )poniewaz ustawimy tak grafik zeby wchodzila z kazdym psem po przerwie(tzn po innym psie ), pytanie co chce z tymi psami wypracowac ? czy ma rozne problemy, ,albo te psy sa bardzo rozne pod wzgledem charakteru. wtedy jest sens przyjechac z trzema.
co do zaawansowania to osoby poczatkujace dopiero sie ucza i przyjmijmy, PT i IPO1 (egzamin oddzialowy) to srednio-zaawansowane.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby ktoś chciał miec ubezpieczenie OC na wypadek burkowych głupich pomyslów, to jest taka (moim zdaniem korzystna) opcja dla posiadaczy konta Inteligo.
To jest OC dla członków rodziny obejmujace psy a cena jest taka sama niezaleznie od ilosci posiadanych burków. Mam ta polise trzeci rok - mam nadzieje ze nie bede musiała z niej korzystac bo burków pilnuje jak oka w głowie ale komfort psychiczny jest wart tych paru złotych rocznie. Zwłaszcza ze duzo podrózujemy komunikacja publiczna i zdarza nam sie nocowac w hotelach..

[url=http://www.inteligo.pl/infosite/oferta_dla_ciebie_oc.htm]Oferta dla Ciebie - Inteligo[/url]

(Mozliwe ze PZU ma tę oferte bez transakcji wiązanej ale ja nie znalazłam)

Link to comment
Share on other sites

dorplant-napewno najlpeij jak sie pracuje z ludzmi i ich psami,pracuje tez "wlasnorecznie"z roznymi psami,startuje ze swoimi i rrobi je,pozoruje...bo to daje wielorakie doswiadczenia.
ale jestem zdania ze niestety nie mozna wszystkiego robic tak samo dobrze.ze wzgledu na priorytety chociazby.
np treningi z wlasnym psem/psami,to setki km przejechanych do roznych pozorantow,szkoleniowcow,na starty...
to utrudnia poswiecanie czasu na prowadzenie cudzych psow.co z kolei utrudnia pozorowanie na placach tylko chociazby[juz nie mowie o zawodach].pod takim katem na to patrzylam.
po prostu sa priorytety.
zeby czlowiek niewiadomo jak sie gimnastykowal to cos MUSI postawic na drugim czy trzecim miejscu.
skoro tak to rowniez lepiej robi jedno a nieco gorzej[co nie znaczy zle]drugie.chocby i tylko z tego powodu ze czas nie jest z gumy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
zeby czlowiek niewiadomo jak sie gimnastykowal to cos MUSI postawic na drugim czy trzecim miejscu.
skoro tak to rowniez lepiej robi jedno a nieco gorzej[co nie znaczy zle]drugie.chocby i tylko z tego powodu ze czas nie jest z gumy.[/quote]
no dokladnie ! ja to wiem i nie chodzilo mi bynajmniej o to zeby [B]rownoczesnie [/B]robic wszystko i byc the best , chodzi mi raczej o to zeby wszystko to [B]znac z autopsji[/B] a nie z tv.
ja akurat dokladnie rozumiem ze czas nie jset z gumy i trzeba cos wybrac na pierwszy plan a cos schodzi na drugi albo jest odkladane w czasie! to tak jak z psami z jednym pracyjesz intensywnie majac w planie zawody z innym pomalutku nie spieszac sie

Link to comment
Share on other sites

:oops:jej dziewczyny...milo mi za zaproszenie ale my teraz wykorzystujemy snieg do przeszukiwania za "zaginionymi'...
szczerze mowiac ostatnio przebakiwalismy w gsd zeby zrobic nalot dorplant i rewirowi jak sie odsniezy wiosennie i wyschnie nieco.
tylko my jestesmy troszku rabnieci wiec nie wiem czy mozna taki nalot zrobic kiedys?:cool3::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'] przebakiwalismy w gsd zebyzerze mow zrobic nalot dorplant i rewirowi jak sie odsniezy wiosennie i wyschnie nieco.
tylko my jestesmy troszku rabnieci wiec nie wiem czy mozna taki nalot zrobic kiedys?:cool3::diabloti:[/quote]
mozna ,mozna:lol:
oj tam poprostu bedzie wiecej rabnietych na placu :evil_lol::evil_lol:
jak te cholerne sniegi zejda to spoko, umawiamy sie i do roboty :multi:
lisica tez z lisem, mala wolf-gangowna i mlotkiem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jedno jest pewne... na pewno żaden jednorazowy obóz [nawet z mistrzem świata gdyby byl] nie zrobi z naszych psów i ich przewodników od zaraz czołowych zawodników.Bycie czołowym zawodnikiem to długa,zmudna praca.Ale idąc wspomnianą,długą,zmudną drogą można nieodpowiednimi metodami również iść do tyłu.Tak bywa często, że ludzie pracują latami,nigdy na arenie zawodów nie występując.Potem następuje zmiana psa i tak dalej i tak dalej... .Nasz obóz w założeniu ma nauczyć przewodników kontaktu z psem,odpowiedniego motywowania dobranego do psa[nie odwrotnie[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley2.gif[/IMG]] i wykorzystania motywacji w szkoleniu zarówno konkurencj "A","B" jak i "C".
Nasz obóz ma na celu przekazanie wszelkiej wiedzy szkoleniowo-zawodniczej.My wiemy na co musimy uważać aby sędzia na zawodach nie wychwycił naszego potknięcia aby sędzia na zawodach nie wychwycił naszej dostrzegalnej tylko dla psa[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley2.gif[/IMG] pomocy [tzw jezyk ciała].
Szkoleniowcy z zagranicy przyjeżdzają i odjeżdzają.W razie pojawienia sie jakiegoś problemu szkoleniowego u naszego psa musimy wtedy liczyć tylko na siebie albo jechać do nich wiele kilometrów .My natomiast zawsze jesteśmy na miejscu i słuzymy radą uczestnikom naszych szkoleń.

Link to comment
Share on other sites

uczyc sie od szkoleniowcow zpoza polski ale czas chyba na tworzenei wlasnej kadry i korzystanie z tej ktora jest i chce cos robic.
w wiekszosci przypadkow neistety ciesze sie ze nie jestem polskim zawodnikiem.:cool1:
jak sobie poczytam to oddycham z ulga ze to nei moj swiat na szczescie.
naskakiwanie nasiebie w tak malusim swiatku jak polskie ipo to naprawde zenujace jest.
pieciu zawodnikow na krzyz i wiecej nei bedzie jak ludize poczytaja co sie dizeje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...