Jump to content
Dogomania

Royal mnie ostatnio wkurzył


Huskuś

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kotki']na DFA jest podany RC weterinary który tez się mieści w 1 i 2 gwiazdkach ;o a sadziłam ze ten weterynaryjny jest o NIEBO lepszy od sklepowego.W sumie ceną go przebija o głowę.RC bardzo dobrze zmanipulował weterynarzy,a weterynarze zaś klientów.W sklepach zoologicznych można czasami aż wyjść fluoryzując od ich reklam...Kiedyś pewna kobieta mi powiedziała ze przez 8 lat karmiła kota RC i sie okazało ze kotka miała tak wyniszczoną wątrobe tą karmą,że trzeba było ją uspić.Weterynarz do kobiety ze pewnie karmiła kitekatem albo whiskasem,jak mu pwoiedziała,że tyle lat leciała na RC dla kastratów to zrobił oczy jak 5 zł.No cóż zbijają kasę bardzo dobrą...gdyby DFA miało jakis dostęp do pieniedzy i tak jak mówisz chefrenek ktos by za tym stał,myslę ze pierwszy byłby Royal,by sowicie zapłacił za 6 gwiazdek.Ale tak nie jest.Jest na dnie.[/QUOTE]
Dokładnie tak to wygląda, bez względu na to czy to karma zwykła, czy weterynaryjna, jeden czort, pompują to zbożami, pulpą buraczaną i Bóg wie czym jeszcze. No ale marketing działa cuda :) A najlepsze z tego jest to, że u nas te karmy są niewyobrażalnie drogie w stosunku do swojej zawartości :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

A ja właśnie jestem tą karmą zachwycona (no, może nie bezpośrednio :D)
Zamówiłam darmowe próbki. Przyszły po kilku dniach. W paczce były poradnik dla właścicieli psów, list i dwie małe paczuszki karmy, a dzisiaj dostałam jeszcze zaproszenie na ''Dzień Psów Ras Małych''. Gdzie mogłabym wejść, dostać próbki innych karm, gazetę "oto pies'' i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. A to wszystko za darmo- ale nie pojadę, bo to w Lublinie. Ehhh...
Co do samej karmy, to prawdę mówiąc jak obaczyłam te 'krokiety' to była rozczarowana. Moje psy- wielkie żarłoki nie chciały tego ruszyć, a po chwili wszystko wcinały i chciały jeszcze zjeść paczkę. Skład nie jest jakiś genialny, bo wszędzie przewijają się jakieś zboża, ale też nie jest taka najgorsza.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A ja jestem głęboka zaniepokojona royalem. Kupowałam weterynaryjną junior over 2 months pies jadł bezproblemowo, 3 dni temu otwieram worek inny zapach inna konsystencja. [B]PIES WYMIOTUJE[/B] dalej niż widzi... Odstawiłam ta karmę i kupiliśmy co innego i problem zniknął. Ciekawe co jest z ta karmą ? Miał ktoś podobny przypadek ?

Edited by kiwiadams
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwiadams']A ja jestem głęboka zaniepokojona royalem. Kupowałam weterynaryjną junior over 2 months pies jadł bezproblemowo, 3 dni temu otwieram worek inny zapach inna konsystencja. PIES WYMIOTUJE dalej niż widzi... Odstawiłam ta karmę i kupiliśmy co innego i problem zniknął. Ciekawe co jest z ta karmą ? Miał ktoś podobny przypadek ?[/QUOTE]
ja miałam teraz dieta z royala intestinal i cardiac....intestinal inny zapach a cardiac bardziej tłusty po czy pies wymiotuje zółcią .... zmieniłam na zwykłego RC mature i jest ok

Link to comment
Share on other sites

cholera wygląda to tak jakby jakiś syf (jakieś płyny procesowe np. olej hydrauliczny) dostawał się na procesie produkcji... Nic to napisz kiedy kupiłaś karmę i o ile masz jeszcze worek spisz z niego numery i napisz w tym wątku. Ja swojego przypadku nie zostawię od tak.

BTW. Ma ktoś może dostęp do spekrometru lub chromatografu ?

Edited by kiwiadams
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...