Jump to content
Dogomania

kiwiadams

Members
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

About kiwiadams

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  wawa
 1. Pragniemy podnieść kolejny problem - są nimi ekrany akustyczne przy drogach. bezdomny pies/ wiejski pies gdy trafi pomiędzy te budowle ląduje w prawdziwej matni. Nie wie jak się wydostać i biega po jezdni nie mając szans na ucieczkę do czasu aż nie zostanie rozjechany.:shake: Taki ekran bez wyjscia ciągnie sie setki metrów tworząc klatkę smierci dla psiaka. Prawdziwy dramat rozgrywa się dzień w dzień na trasie S8 Piotrków -Warszawa gdzie dziesiątki psów leżą na poboczach właśnie w okolicach ekranów. Coś z tym trzeba zrobić bo niezabezpieczona siatką trasa z ekranami w okolicach miasteczek i wsi to prawdziwa pułapka na psy. tym gorsza że pies złapany w "ekrany" przebiega przez jezdnię do skutku, aż nie zostanie potrącony. spotykaliśmy wiele psów przy drogach w Polsce ale takiego pogromu i takiej skali jak przy ekranach na s8 to dawno nie widzieliśmy.
 2. chociażby po to aby nie brać urlopu na bieganie po sądach i kancelariach, nawet jeśli ma się rację. Zresztą twoja sprawa.
 3. usuń nazwisko ze screenu i zamaluj zdjęcia
 4. ale można być członkiem organizacji w innym kraju gdzie nie mają zastosowania przepisy zkwp.
 5. Może ma ale w innej organizacji/stowarzyszeniu :)
 6. [quote name='Vectra']. Inna kwestia to taka , że jeśli pies ma robale , to szczepionka na rymplał się zda .... Więc jeśli pies nie jest odrobaczany regularnie, to szkoda kasy na szczepienie. [/QUOTE] Skuteczność szczepienia p/k wściekliźnie nie ma nic wspólnego z regularnym odrobaczaniem. Nawet jak pies będzie miał robale to i tak zostanie uodporniony.
 7. kiwiadams

  Bestialskie postrzelenie berneńczyka

  za piłka i aportem na 15m lince ??? to gdzie twój pies może się wybiegać ?
 8. kiwiadams

  Bestialskie postrzelenie berneńczyka

  Czyli nigdy nie spuszczasz swojego psa ze smyczy ? tak mamy to rozumieć ?
 9. kiwiadams

  Bestialskie postrzelenie berneńczyka

  dzikie zwierzęta na terenie zabudowanym... ciekawe,ciekawe... nic nie usprawiedliwia tego draństwa szczególnie był to postrzał na terenie zabudowanym (tak napisano)
 10. kiwiadams

  Bestialskie postrzelenie berneńczyka

  wysyłaj do pzł [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ponadto do ambasady szwajcarii, [email][email protected][/email] (im więcej mejli tym lepiej). [B]Warto by było aby ktoś przetłumaczył tekst z pierwszego postu na niemiecki i wysłał z linkami do albumu na facebook'u do szwajcarskich gazet i telewizji, szczególnie brukowców typu bild (oni się karmią takimi newsami).[/B]
 11. kiwiadams

  Bestialskie postrzelenie berneńczyka

  koniecznie załączajcie link do zdjęcia, to zdjęcie porusza.
 12. Ponieważ naszych psiaków jest coraz więcej i potrzebujemy pomocy pozwoliłam

  sobie założyć wątek zbiorczy na który serdecznie zapraszam.

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/227845-W%C4%85tek-POMOCOWY-psiak%C3%B3w-pod-opiek%C4%85-%C5%81TOnZ-PROSIMY-O-POMOC-W-OG%C5%81ASZANIU!

  Ostatnie interwencje naszej organizacji okazały się być bardzo

  poważne. Obecnie posiadamy 14 psów oraz 16 kotów zabranych

  w strasznym stanie, wymagających leczenia, w części specjalnej karmy, oczywiście ogłoszeń do szukania nowych domów.

  Niestety takie nawarstwienie wymaga ogromnych nakładów

  finansowych, którym trudno sprostać.

 13. kiwiadams

  Bestialskie postrzelenie berneńczyka

  piszcie też do ambasady skoro to obywatel szwajcarii [url]http://www.eda.admin.ch/eda/pl/home/reps/eur/vpol/embwar.html[/url]
×