Jump to content
Dogomania

kiwiadams

Members
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About kiwiadams

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  wawa
 1. Pragniemy podnieść kolejny problem - są nimi ekrany akustyczne przy drogach. bezdomny pies/ wiejski pies gdy trafi pomiędzy te budowle ląduje w prawdziwej matni. Nie wie jak się wydostać i biega po jezdni nie mając szans na ucieczkę do czasu aż nie zostanie rozjechany.:shake: Taki ekran bez wyjscia ciągnie sie setki metrów tworząc klatkę smierci dla psiaka. Prawdziwy dramat rozgrywa się dzień w dzień na trasie S8 Piotrków -Warszawa gdzie dziesiątki psów leżą na poboczach właśnie w okolicach ekranów. Coś z tym trzeba zrobić bo niezabezpieczona siatką trasa z ekranami w okolicach miasteczek i wsi to prawdziwa pułapka na psy. tym gorsza że pies złapany w "ekrany" przebiega przez jezdnię do skutku, aż nie zostanie potrącony. spotykaliśmy wiele psów przy drogach w Polsce ale takiego pogromu i takiej skali jak przy ekranach na s8 to dawno nie widzieliśmy.
 2. chociażby po to aby nie brać urlopu na bieganie po sądach i kancelariach, nawet jeśli ma się rację. Zresztą twoja sprawa.
 3. usuń nazwisko ze screenu i zamaluj zdjęcia
 4. ale można być członkiem organizacji w innym kraju gdzie nie mają zastosowania przepisy zkwp.
 5. Może ma ale w innej organizacji/stowarzyszeniu :)
 6. [quote name='Vectra']. Inna kwestia to taka , że jeśli pies ma robale , to szczepionka na rymplał się zda .... Więc jeśli pies nie jest odrobaczany regularnie, to szkoda kasy na szczepienie. [/QUOTE] Skuteczność szczepienia p/k wściekliźnie nie ma nic wspólnego z regularnym odrobaczaniem. Nawet jak pies będzie miał robale to i tak zostanie uodporniony.
 7. za piłka i aportem na 15m lince ??? to gdzie twój pies może się wybiegać ?
 8. Czyli nigdy nie spuszczasz swojego psa ze smyczy ? tak mamy to rozumieć ?
 9. dzikie zwierzęta na terenie zabudowanym... ciekawe,ciekawe... nic nie usprawiedliwia tego draństwa szczególnie był to postrzał na terenie zabudowanym (tak napisano)
 10. wysyłaj do pzł [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ponadto do ambasady szwajcarii, [email][email protected][/email] (im więcej mejli tym lepiej). [B]Warto by było aby ktoś przetłumaczył tekst z pierwszego postu na niemiecki i wysłał z linkami do albumu na facebook'u do szwajcarskich gazet i telewizji, szczególnie brukowców typu bild (oni się karmią takimi newsami).[/B]
 11. koniecznie załączajcie link do zdjęcia, to zdjęcie porusza.
 12. Ponieważ naszych psiaków jest coraz więcej i potrzebujemy pomocy pozwoliłam

  sobie założyć wątek zbiorczy na który serdecznie zapraszam.

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/227845-W%C4%85tek-POMOCOWY-psiak%C3%B3w-pod-opiek%C4%85-%C5%81TOnZ-PROSIMY-O-POMOC-W-OG%C5%81ASZANIU!

  Ostatnie interwencje naszej organizacji okazały się być bardzo

  poważne. Obecnie posiadamy 14 psów oraz 16 kotów zabranych

  w strasznym stanie, wymagających leczenia, w części specjalnej karmy, oczywiście ogłoszeń do szukania nowych domów.

  Niestety takie nawarstwienie wymaga ogromnych nakładów

  finansowych, którym trudno sprostać.

 13. piszcie też do ambasady skoro to obywatel szwajcarii [url]http://www.eda.admin.ch/eda/pl/home/reps/eur/vpol/embwar.html[/url]
×
×
 • Create New...