Jump to content
Dogomania

MASA SZCZENIĄT - 9-osobowa kolorowa rodzinka + 4 - DZIECI W DOMACH - jeszcze MAMA!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zainteresowala sie szczeniaczkiem z tego watku
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dwa-szczeniaczki-w-krakowie-glodne-zmarzniete-skazane-na-koszmarna-smierc-132847/index9.html[/URL]

jego ogloszenie tez dalam na gumtree jej zalezy na malym piesku musiala pomylic sobie numery ...... i caly czas do nich dzwoni a te szczeniaczki od nich moga byc duze przydaloby sie ja nakierowac zadzwonie jutro do niej i sie zapytam poprostu

Link to comment
Share on other sites

skontaktuje, skontaktuje bo mnie już od 2 dni męczy ;)
radził się które wziąć, czy te miśkowe czy te z reklamówki znalezione w wieliczce.... poradziłam miśkowe... mam nadzieje, że mnie nasze dziołchy nie zabiją, ale wiem,że misiek ma 27 psów aktualnie :shake: a gość chciał wziąć takiego, który jest w większej potrzebie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Olaboga, ale stado... a ja tylko 2 sunie u niej poznałam :oops: aa i kota :cool1:
dziwne, że te rottkowe cuda jeszcze domków nie mają :roll:
a z 8 ile zostało?[/quote]

"rottkowe" nie mają bo chorowały, chłopaczek dalej nie do końca zdrów, a z 8 zostały 4 - 3 dziewczynki i chłopak łaciaty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lencia88jaw']Mam osobe zaintersowaną czarną sunia podałam numer moze zadzwoni... :)[/quote]

owszem zadzwonila, ale nie widzi sensu kastrowania suczki
wytlumaczylam ze nie dam jesli sie nie zgadza i opowiedzialam dlaczego wazna jest kastracja
powiedziala ze sie zastanowi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']noo to macie koleny domek odemnie.. znaczy odemnie gość będzie się kontaktował z Wami ;)
znaczy z misieek ;)
chce chłopaczka[/quote]
a czy wiesz skad jest?
bo przed 8 rano dzisial dzwonil do mnie gosc z Łodzi
pytal gdzie te szczeniaki sa

Link to comment
Share on other sites

No tak o sterylizacji akurat z nia nie rozmawialam no zobaczymy.... ludzie nie widzą powagi sytuacji i niestety nie zdaja sobie sprawy z konsekfencji tak jak ja kiedys i teraz mam 9-letnia suczke nie wysterylizowaną ktorą trzeba bardzo pilnowac a sterylizacje odradzilo mi kilku weteryniarzy ze wzgledu na jej stan zdrowia eh szkoda ze nie bylam starsza jak ją dostalam mialam zaledwie 13 lat a moji rodzice pojecia nie mieli a teraz trzeba sie meczyc z ''adoratorami......'' :oops:

Link to comment
Share on other sites

wysłałam dziś zdjęcia szczeniaków znajomym, bo mówili mi, że chcą adoptować suczkę-szczeniaka. jeszcze nie dostałam odpowiedzi, ale jak tylko dostanę to dam znać. jakby się zdecydowali to super, bo domek mi znajomy i zaufany, także gwarantować mogę ;)

Link to comment
Share on other sites

dziołszki
napiszcie mi które szczeniaki mają dom....
[url=http://www.allegro.pl/item578588813_8_malenkich_kruszynek_z_mordowni_w_olkuszu.html]@@@ 8 MALEŃKICH KRUSZYNEK Z MORDOWNI W OLKUSZU@@@ (578588813) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

bo skończyła się aukcja i chciałam wystawić nową zaktualizowaną????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']dziołszki
napiszcie mi które szczeniaki mają dom....
[URL="http://www.allegro.pl/item578588813_8_malenkich_kruszynek_z_mordowni_w_olkuszu.html"]@@@ 8 MALEŃKICH KRUSZYNEK Z MORDOWNI W OLKUSZU@@@ (578588813) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

bo skończyła się aukcja i chciałam wystawić nową zaktualizowaną????[/quote]

domki mają - dwa czekoladowe chłopaki a'la pitbule red nose:diabloti:, chłopak a'la husky :evil_lol: i dziewczynka biszkoptowa a'la labek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...