Jump to content
Dogomania

SZKIELET Amstaffa.. NEO za TM. Niech jego właściciele smażą się w piekle.


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Saint']Do końca tygodnia Neonek może być u mnie ;)
[SIZE=1](po cichu liczę, że da się ten termin wydłużyć..)
[/SIZE]

Justa - ja go wcale nie podtuczyłem.. on sam się tak jakoś :eviltong:[/QUOTE]

Twoja mama to wyjątkowo cierpliwa kobieta - tyle lat z Tobą wytrzymała :cool1: Pozatym pozwala Ci po Polsce gdzieś jeździć do internetowych zboczeńców..
Także jeden mały piesek :loveu:

Współczuję Twojej przyszłej żonie i dzieciom :evil_lol: Jak włączysz proces tuczenia.. :shake::lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziś byliśmy z Linką na spacerze, razem z Neo i jednym z moich psów ;)
Na początku było trochę niepewnie - mimo, że Jack merdał ogonkiem, Neo jedynie stał i patrzył - ale po chwili zaczął już mu ogonek latać, obwąchały się i pochodziliśmy trochę po parku :)
Neo nie był w ogóle agresywny, żadnych pomrukiwań nawet ;)
Raczej było mu to obojętne, czy idzie sam, czy obok idzie jeszcze jeden pies :eviltong:
Może jakby były puszczone luzem, to wykazałby więcej chęci do zabaw, pogoni i pościgów :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saint']Dziś byliśmy z Linką na spacerze, razem z Neo i jednym z moich psów ;)
Na początku było trochę niepewnie - mimo, że Jack merdał ogonkiem, Neo jedynie stał i patrzył - ale po chwili zaczął już mu ogonek latać, obwąchały się i pochodziliśmy trochę po parku :)
Neo nie był w ogóle agresywny, żadnych pomrukiwań nawet ;)
Raczej było mu to obojętne, czy idzie sam, czy obok idzie jeszcze jeden pies :eviltong:
Może jakby były puszczone luzem, to wykazałby więcej chęci do zabaw, pogoni i pościgów :eviltong:[/quote]

No to wspaniałe wieści!!
Już myślałam, ze będzie problem w kontaktach z innymi zwierzakami.

[B]To teraz musimy się wspólnymi siłami zastanowić, co będzie najlepsze dla Neo.[/B]
Zainteresowały się nim 2 domy. Koleżanka mrófffci oraz Pani mieszkająca koło Poznania. Pani jednak ma dziecko- Saint, czy myślisz, że to dobry pomysł konfrontować Neo z ok 10 letnim dzieckiem?

mrófffcia, Twoja koleżanka miała dzwonić do Sainta.. Czy są już po rozmowie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaNDM']
Moja siostrzenica ma 11 lat a nawet próbuje szkolic moje psy z PT [/quote]

Ja bym za to ukatrupił :eviltong::eviltong:

W każdym bądź razie:
[B]mrófffcia [/B]- znaczy się jutro mam się spodziewać telefonu? ;) bo tak czekam, czekam, czekam, a telefon wciąż milczy i zacząłem się zastanawiać, czy to nadal aktualna oferta ze strony Twojej koleżanki :razz:

a póki co, jeszcze przed tą rozmową - co mi możesz powiedzieć o Twojej koleżance? :eviltong:


Pozdrawiam
Saint.

Link to comment
Share on other sites

Saint za co byś ukatrupił??
Film sprzed 1,5 roku czyli 10 letnia Klaudia i Demon cwiczący wtedy kilka razy... Proszę nie patrzec na pomyłki bo to ich początki. W tym roku zdecydowanie lepiej ale nie mam niestety filmu
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=Bn9jXIz8wOg"]YouTube - Demon ćwiczy posłuszeństwo z Klaudią :) (Wilga)[/URL]
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=GbPLy-QCsAM"]YouTube - Demon ćwiczy posłuszeństwo z Klaudią :) (Wilga)[/URL]

Link to comment
Share on other sites

kasia - kamień spadł mi z serca po obejrzeniu filmików :eviltong:
w pierwszej chwili, po przeczytaniu Twojego posta wyobraziłem sobie dziecko, które samo bierze się za szkolenie psa, bez żadnego nadzoru :eviltong:

a Demon?
cóż..
piękna bestia :evil_lol: :diabloti:


Neo w górę!

Link to comment
Share on other sites

nie nie Saint ;) Wszystko z głową :)
Chociaż wszystkie 3 uliczne kundelki Klaudii które przyniosła z ulicy całkiem nieźle zrobią PT bo sama je uczy ;)
NA prawdę proszę nie patrzec na błędy bo jak pisałam to ich początki (w ogóle nie powinnam tego wstawiac) a w tym roku robią praktycznie wszystko bez błędów ale chodziło mi o sam fakt ;)
no już nie offtopuje :P

Link to comment
Share on other sites

Wywołany do odpowiedzi, odpowiadam ;)

Pani z którą miałem przyjemność rozmawiać to z pewnością osoba o wielkim sercu, bardzo sympatyczna, ale..
patrząc na charakter i zachowanie Neo, póki co będzie jeszcze u mnie - dopóki Rodzicielka ma nie karze mi zamieszkać razem z nim pod mostem :eviltong:

Pozdrawiam
Saint.

Link to comment
Share on other sites

[quote] a moze Saint nic nie pisze...bo nie chce go oddać:eviltong:[/quote]

:evil_lol:


Ostatnio mało piszę, bo mam problemy z dogo i nieraz przez cały dzień nie chce się włączyć :mad:

Na szybko co tam u Neo..
1. Nabrał masy, a co za tym idzie siły i energii ;)
2. Okazuje się, że nadal jest dość lękliwy i strachliwy - cały czas jest socjalizowany, ale nadal łatwo go przez przypadek wystraszyć czymś z pozoru błahym.. I wszystko trzeba zaczynać prawie od początku.. Zatem taka kompletna socjalizacja będzie niemałym wyzwaniem.. Mimo paru problemów nie poddajemy się i od jutra (właściwie od dziś) do metod stosowanych do tej pory dołączone zostanie intensywne kontrwarunkowanie zachowań negatywnych, które się u niego do tej pory wykształciły + tak jak do tej pory pozytywne wzmacnianie.


Weryfikuje też stosunek Neo do zwierząt - jeśli pies/ suka będzie przyjaźnie nastawiona - Neo nie wykazuje agresji, jeśli natomiast pies/ suka zacznie szczekać - Neo nie pozostaje dłużny ;)

Pozdrawiamy
Saint & Neo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...