Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kuchnia jest umyta już swiątecznie jeno kafle musza i fugi wypucowac na glans:)
a reszta jeszcze czas bo do świąt sie umarasi..chociaz pod tymi łóżkami to bych juz mogla powycierac..no moze w poniedzialek..
dzis mialam gosci i nie dawno poszli i teraz ogarnelach kuchnia i sie siadlach bo plecy mnie bola..

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy śnieg taki powazniejszy z mrozem i przysnila mi się Soma a 2 lata temu na drugi dzien po odejsciu Somy spadlo mnostwo sniegu... ciekawe co chciala przez to mi powiedziec chyba to, ze tez nie lubi tego sniegu..ehhh ja od tego czasu tez go mniej lubie bo wlasnie mi sie kojarzy z smiercia Somy..:(
wyjatkowo dzis jestem padnieta..w nocy spacerowalam z Soma i jeszcze z psem szwagierki dogiem ktora tez odeszla..
to rano ledwo oczy otworzylam;) a potem codzienne sprawy do pozalatwiania..

Link to comment
Share on other sites

Witajcie zimowo:)
ja oczywiscie juz zaziebiona moze ktos chetny na katarek?;)
psy z sniegu srednio zadowolone:roll: Pipi opatulona w kurtke toczy sie w niej jak pilka:lol: Livka mimo ze ubrana nadal sie trzesie..
zamowilam na alegro sweterki i dostalam nerwa:angryy: jak przyszlo i zobaczylam ze sweterek ktory wybralam dla Pipi jest chyba na psa szczeniaka i odsylam je spowrotem bo nawet dla Livki nie pasuje..nie moge pojac ze ktos zanim spakuje te ubranko nie zadal sobie trudu by sprawdzic wymiar ale po co wrzucic pierwsze lepsze moze sie uda i bedzie pasowac..wrr

Link to comment
Share on other sites

A bo zamiast kupic u tej samej co ostatnio kurtki kupilam i bylo wsio oki to mnie pokusilo na sweterki.. i teraz mam :roll:
ten katar az nie jest taki upierdliwy bo on nie leci non stop tylko sie nazbiera i wtedy sie go pozbywam;) ale przez niego zumba i silownia poszla w odstawke a tak se chcialam pocwiczyc ..
lenia mam i musze go z siebie wyrzucic bo nic nie posprzatane od rana:roll:

Link to comment
Share on other sites

Z tym katarem też tak mam,nie cały czas tylko co jakiś czas musze sie oczyścić...a teraz te choroby jakieś dziwne,zmutowane,nie idzie sie wyleczyć...
mi te allegro obrzydło,wczoraj se kupiłam galoty w sklepie i od razu mi lepiej,wszystko pasuje i dokładnie takie jak chciałam...teraz czekam na prezenty dla dzieci i sie zastanawiam czy dojdą bo ostatnio długo wszystko idzie...

Link to comment
Share on other sites

Z kataru zrobił się kaszel pol nocy nie spalam bo kaszlalam teraz mnie juz i gardlo boli czuje sie beznadziejnie a na jutro mam fryzjera i kolede i nie wiem czy nie odmowic fryzjera ale juz drugi raz bym odmawiala az mi glupio pierwszy raz nie wypalil bo M moj samochod potrzebowal a teraz choroba..:roll: a koleda tez mi akurat jest tak potrzebna wrr

Link to comment
Share on other sites

Ula a mnie teraz męczy kaszel mokry no i sobie czasem pluje w kolorze trawy:roll: fuuu
a gardlo to mnie boli jak mam atak kaszlu..
noo byla i juz mam po.. zas byl ksiadz ktorego nie trawie nawet moj atak kaszlu go nie przerazil niby sie odsuwal na bok ale siedzial i siedzial..
wlosy zapuszczam i juz nigdy nie zetne bo jednak przy krotkich wlosach jest wiecej roboty w sensie lazenia do fryzjera regularnie by utrzymac ta fryzure a dlugie zepniesz w koka i je przetrzymiesz dluzej.. a co do obciecia to ja tylko gore wystopniowac i kolor nadac inny a tu jeszcze nie wiem jaki pasemek narazie nie chce poki co mi sie znudzily juz jasne wlosy choc wiem ze calkiem ciemne mi tez nie pasuja choc ja ciemna z natury ale sie odzwyczailam od takiego koloru;)
Asia sie dobrze zastanow bo ja zaluje ze scielam teraz bo mi strasznie pomalu rosna te wlosy..

Link to comment
Share on other sites

No i tak nie bede mieć odwagi ściąć,ja zaś nie lubie w rozpuszczonych chodzić,wole kucyk,kok,no ale dziennie musze bombke robić bo mam płaską głowe z tyłu jakby mi ktoś deklem przywalił:eviltong:

Moja Martyśka mi ciagle kaszle,musze iść ją na testy zapisać żeby sie na wiosne załapała,boje sie że na zwierzyne może być uczulona...ostatnio tak stwierdziliśmy że odkąd mamy królika nie umiem ją z kaszlu wyleczyć,teraz jeszcze świnki...

Link to comment
Share on other sites

Oj to niedobrze żeby była na futerka uczulona:roll: oby nie..
a ja linka zarzucę by ktoś mógł kliknąc i udostępnic na fb i wystarczy kliknac :lubię to..w ten sposob zbieramy glosy na nasza swinke prosimy o wsparcie glosowanie trwa tylko do dzis do godz 20:00
[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=380422678708527&set=a.380422602041868.92395.367641903319938&type=3&theater[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja sobie zamowie od kobiety ktora mi juz szyla kurtki dla dziewczyn narazie czekam na zwrot kasy za sweterek..
kupilam dziewczynom szampon ktory juz kiedys mialam i wiecie co tyle szamponow co juz wyprobowalam stwierdzilam ze najlepsze sa all system i vulpes i innych juz kupowac nie bede;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...