Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A mój był dobry nawet choc daleko mu do tego pączka z nadzieniem malibu którego nie mogłam kupic bo cala Ruda poszla tam pączki kupic wrrr
Ula ja Ci współczuję.. tez bym tego nie chciala widziec..:roll:

moje dziecko się na bal wybralo szkolny:cool1:..poszla w ruch lokówka.. musialam jej koka ładnego spiąc.. potem użyczyla się mojego fluidu pudru tuszu i błyszczyka.:cool1:. swoje zalozyla branzoletki, kolczyki, naszyjnik i sukienka a najwazniejsze byly buty na obcasie a jak..:cool3: specjalnie nowe kupione pewnie przyjdzie z odciskami na piętach choc zapobiegawczo dalam jej plastry:evil_lol: jeszcze jutro i mamy ferie wyczekane bo i wyjazd będzie krótki ale się ciesze bo odpocznę od problemów;)

Link to comment
Share on other sites

Mówisz? Nie wiem czy tak łatwo zrzucę ;)

Bal.. ah jakie to były beztroskie czasy :) to mówisz, że zrobiłaś córę na bóstwo :) bardzo dobrze niech się dziewczyna pokaże :)

Wyjazd - zazdroszczę ! Gdzie się wybieracie? Problemy... matko ja to ostatnio już z nimi za pan brat, bo opuścić mnie nie chcą..

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny;)
ja zjadłam jednego bo ostatnio wydałam dużo kasy na lekarzy i w czwartek już byłam fest przed wypłatą i styklo mi tylko na 4 pączki dla każdego po 1 :evil_lol:
Moje też miały bal,Martyna 2 jeden w szkole była aniołkiem a drugi z "dzieci Mari" i była diabłem :diabloti: dopiero jak je zawoziłam to mnie olśniło że diabeł na na dzieciach Mari...

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy niedaleko Szklarskiej..
mam fotki dziewczyn z wyjazdu i świn..;)
póki co na razie kudłate będą potem my..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/157_zps2d2df519.jpg[/IMG]

[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/161_zps0bd0cb31.jpg[/IMG]

[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/155_zps620481ec.jpg[/IMG]

[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/144_zps6fa617cd.jpg[/IMG]

[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/146_zpsa975f07b.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Super fotki:)dziewczyny śliczne i świnkopanowie też;)
już Was widze jak sie pakujecie z tym całym stadem :D
My wczoraj dzwoniliśmy o wczasy pytać i babka nie bardzo na psy...a fajny pensjonat,ceny ok...a koleżanka co miała moje świnie w zeszłym roku też jedzie w tym samym czasie co my i dopa blada:(

Link to comment
Share on other sites

My też z jednym ,ale troche babka burczała,że pod ścisłym rygorem...chociaż nie wiem co to ten rygor bo ja wszędzie gdzie jesteśmy to wychodze z psem poza ośrodek a i tak nawet w lesie kupy zbieram....jeszcze dzisiaj bedziemy dzwonić jak to z tym psem jest końcu bo mój M niema daru przekonywania...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Rami:)
a odpoczelam Ula odpoczelam..jesli chodzi o pensjonat to jest ciezko gdzie chca przyjac predzej na domek..

ja w tym roku na razie nic nie planuje, nie wiem normalnie nie mam ochoty nawet na wakacje..a raczej na zmudne poszukiwania kwatery..bo albo zajete albo za drogie albo psow nie przyjmuja a potem sie dziwic ze tyle bidokow w lesie porzuconych jak zamiast wyjsc tym ludziom naprzeciw i nie robic przeszkod to potem takie ludzie ktorzy skrupolow nie maja psa wyrzucaja jadac na wakacje..
ja jadac na wakacje nawet ludziom nie mowie ze biore swinie dowiaduja sie po czasie albo wogle hehe
teraz jak bylam w Szklarskiej to placilam 10 zl za obie dziewczyny..

Link to comment
Share on other sites

No dokładnie Daria,nam ta babka powiedziała że 2 dzieci i pies to będzie głośno...a sie reklamują że zapraszają na rodzinne wczasy...i że mamy dzwonić po świętach jak ktoś jeszcze będzie chciał z psem to sie zgodzi,ale mi już sie odechciało...przeszukałam wczoraj pół neta i w jednym było nawet 75zł za dobe za psa,ciekawe czy z posiłkami i wygodną kanapą...obłęd jakiś

Link to comment
Share on other sites

To masz te same odczucia co i ja..sie wkurze to pojade na swoja dzialke i tam mi nikt ciszy nie zakłoci(w sensie wczasowicze balujący)psy beda szcześliwe, wybiegane, urlop darmowy i gdzie mi bedzie lepiej? hehe
myslelismy nawet o Chorwacji zeby jechac autem z zwierzyncem ale jak czytam o tych domkach typu ze balkon łaczy Ci się z nastepna rodziną lub korzystacie ze wspolnej kuchni to tez mi sie odechciewa bo nie wiesz na kogo trafisz..co innego jak jedziesz na wakacje z grupa znajomych i razem bedziecie domek wynajmowac a co innego z obcymi;)
ja na razie dalam sobie spokoj albo nam cos wpadnie w oko i pojedziemy albo i nie i bedzie wersja dzialkowa..;)

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam powiedziec że odszedł Kajtuś niecałe 2 godziny temu..ratowałam go do końca..zszedł na sali zabiegowej..:placz:
moj biedny nawet nie zdażyłam się z nim pozegnac czego zaluje, nie zdazyłam mu powiedziec jak bardzo był mi bliski:placz:
ale mysle ze wie ze bylam z nim do konca..ze chcialam zeby zyl..trzy razy juz mial zycie ratowane 4 raz juz się nie udało...
spij moje kudlate sloneczko..
[*] juz Cie nic nie boli..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/sesja003.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Aśka gdzie Ty byłas no gdzie ?ze ja Cie nie widziałam buuu miałas zagadac...!!!
byłam w palmiarni na wystawie świnek rodowodowych..ale nic nie wybralam..
tzn cos chcemy kupic ale cena zaporowa jest..a z tych nizszych tez byla ale nie bylam zdecydowana na tą rasę..tzn rasa jak rasa ale kolorek świnki nie bardzo mi odpowiadal..

Damian dzięki..ale nic nie kupiliśmy..

Ula jak widzisz Aska gdzie nas widziała zamiast zagadac jak czlowiek to mnie ominęła buuuu

Link to comment
Share on other sites

Miałam do Twojego Mężusia zagadać:cool3:a potem dostałabym w zęby :eviltong:
przechodziłam akurat tam gdzie siedzieli ci sędziowie,i zauważyłam Twoją córke,no i sie rozglądałam widziałam Twojego małżonka ale Ciebie nie:(no szkoda,widzisz tak blisko mieszkamy,nawet sie mijałyśmy pewnie i dooopa blada....
ale wiosna idzie,może sie w końcu umówimy na jaką kawe albo cuś;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...