Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kasia witaj:)tak malo teraz tu jestes..a szkoda..
Filipek z Kajtkiem hmm ta para raczej nie jest dobrana i takie gadki ze swinki powinny byc razem bo to sa stadne zwierzeta hmm dla mnie to bajka jak jeden tak i drugi moglyby mieszkac osobno a ze mieszkaja razem to sie nieraz bija..z tej walki Kajtek wychodzi zwyciesko a Filip pogryziony..ale to Filip sam prowokuje bo ciagle chodzi nabzdyczony jak indor po klatce..sa klotnie o jedzenie, o tunelik..zadnej milosci braterskiej tu nie widze..nie tak to sobie wyobrazalam..raczej widzialam ich razem wtulonych w swoje futerka..;) kupilam im ostatnio trociny o zapachu zielonego jablka i przez kilka dni byl ten zapach czuc..sa 2 razy drozsze od tych zwyklych ale wydajniesze no i z zapachem wiec teraz bedziemy ich uzywac:) fotki hmm cos tam chyba mam na laptopie..poszukam dla Ciebie:)

Ania a ja dawno takiego obiadu nie mialam gdyz nie mam zwyczaju miec co niedziela ten sam obiad..;)

Oo Ramona to Ty jestes gimnastyczka hihi mnie by z rana nikt nie wywlokl na taki trening hihi
a ja tez bardzo lubie takie odludzia..zreszta wiesz jak chce mi sie mieszkac na wsi lub w samym lesie hehe:loveu:
no ba wpadnij moze cos zostanie jesio dla Ciebie:)

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha widzę, że ta moja gimnastyka to ciekawy temat...:diabloti:

Kurcze widzisz, a ja już w domciu:evil_lol: nie zdążyłam na obiadek..;)

A ja świnki w życiu nie miałam, więc nie wiem czy są stadne, ale od mojej koleżanki musiały mieszkać osobno, bo była wojna...:roll:

Odludzia to ja uwielbiam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

tylko ze ja nie mam wyboru z obiadem ;) musze zrobic taki jaki sobie klient zamowi wiec jak mi przypadlo dzien w dzien imprezy przez pol roku to juz patrzec nie moglam na to ,a co dopiero do ust wlozyc:D
na sam widok jedzenia juz bylam pelna:roll:
chwytalam sie jedzenia "lepszej klasy"bo standardowych to juz mialam dosc....

za to w domu to sie doprosic nie moga slaskiego obiadu he he wiec musza poczekac az mi przejdzie dopiero:eviltong: a za mocno ich nie moge rozbestwic bo potem beda za duzo wymyslac:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka10']Taaaa:diabloti:
Ja inaczej troche to widze:evil_lol:[/QUOTE]

Taaa ja chetnie Twojej opcji poslucham..:diabloti:
sluchaj starszej doswiadczonej czyli mnie :diabloti:
a widzisz Ramona tez mi przyznala racje wiec kochana chcesz czy nie 2 do 1..:evil_lol: musisz nam na slowo uwierzyc..:diabloti:

Ramona smiech to zdrowie, sport to zdrowie:diabloti: ..same korzysci z tego są :cool1:

Ania ja bym chyba tez tak reagowala jakbym w tych zapachach dziennie byla..;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Nie mogła bym, bo mam za słabą silną wolę :D i wyglądała bym ni mniej ni więcej - jak pączuś;) z moją genetyką to chyba nawet jak stado pączków:D
Pegazko jak zawsze masz rację:P:D[/QUOTE]

Kobieto jak ja Cie znam :cool1: Ty nie zdazysz pomyslec a ja juz wiem co chcesz napisac..:mdrmed:

Vivica dziekuje w imieniu dziewczynek:)
rowniez pozdrawiam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...