Jump to content
Dogomania

Joker i Toffi + cała reszta....


Cola

Recommended Posts

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nawiazujac do kulinariow to uwieeelbiam grzybki, pod kazda postacia, czasnku nienawidze ihihihihih za to moj brat uwielbia i na kazda chorobe je czasnek.

Co to fotek...widze ze Toffi polknal bakcyla na dobre i baaardzo dobrze!! :multi:
Cola, ciesze ze sie bo moze spotkamy sie na Polach M. :razz: Moj klub bedzie miec tam pokazy o 15. W sumie bedziemy tam caly dzien zbierac datki dla psiakow ze schroniska :smilecol: Bedzie mozna poskakac z naszymi psiakami po torze za datek ;) i wiele innych atrakcji :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Cola, przyszłam się do ciebie pożalić, że nie kupię sobie w maju mojego wypatrzonego aparatu, bo do 20 maja musze zapłacić haracz (czytaj podatek) do US taki, że mi kapcie spadły :placz: :placz: :placz: [/B]
[B]I to wszystko przez Malawaszkę, bo mi pożałowała :angryy: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Poświata[/B] straszne rzeczy piszesz o tym aparacie :shake: ale mam nadzieję, że do niedzieli narobisz całą masę fot i będziesz coś wklejać :cool3:

[B]Alu[/B] niom..jeśli wszystko wypali i będzie ładna pogoda, to tak...bo na nadzielę zapowiadali deszcz :mad: a tu tyle atrakcji - kunie i psy

[B]evaxon luthien[/B] hihi głodomorki :evil_lol:

[B]anetta[/B] Toffi ma bakcyla jak Jokera trzyma się na smyczy...wtedy robi wygibasy i śmieszne minki...Joker ma większego bakcylka i bardziej zacięty :evil_lol: To może się spotkamy na polach :cool3:

[B]agabass[/B] dzięki :)

[B]PIKA[/B] hahaha takich Twoich zeberek to jest pełno nad Smródką :evil_lol:

[B]KaRa[/B] rzeczywiście wygląda jak by chciał zjeść liście z drzewa...żyrafa :evil_lol:

[B]Maga[/B] biedactwo:glaszcze: ale kupisz po 20 maja :cool3: na pewno masz tam jakieś wypchane skarpetki ;)


i mały wygibas

[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/8135/20060507img99993075ek.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Cola koniecznie weź udział [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25424"]w konkursie MAJA[/URL]. Te foty poprostu wymiatają:cool2: :klacz: .

[quote name='Cola'][B]Poświata[/B] straszne rzeczy piszesz o tym aparacie :shake: ale mam nadzieję, że do niedzieli narobisz całą masę fot i będziesz coś wklejać :cool3: [/quote]Eeeeeeeeeeeee :shake: , ja se chyba wezmę urlop, pooglądam Wasze galerie z fotami. Za to potem, jak Wojtecki wróci to ho,ho,ho.... będzie się działo :multi: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']

..a którą fotkę majową chcesz wstawić?? :cool3:

[/quote]

cola wszystkieeee!!:cool3: a na powaznie to jak tylko bede miała dostep do netu i chwilke czasu to poszukam czegos i zapytam jeszcze raz czy te mogą być, ok?:eviltong: bo sie zdecydowac nie moge wszystkie mi sie podobują straaaasznie :cool3:


[I][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/8135/20060507img99993075ek.jpg[/IMG][/I]
[I] [/I]
[I] [/I]
[I]a z tej sie usmiałam co niemiara :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: [/I]
[I] [/I]
[I]miłego dnia :buzi:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']toż to RTG stawow biodrowych w powietrzu :evil_lol:[/quote]

:evil_lol: i nie trzeba znieczulać psa :lol: jednak trochę mu żabki z czasów sceniacka zostało :evil_lol: a może zapiszę go na balet :evil_lol: szpagat w powietrzu już robi :evil_lol:

[quote name='Poświata']Cola koniecznie weź udział [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25424"]w konkursie MAJA[/URL]. Te foty poprostu wymiatają:cool2: :klacz: .

Eeeeeeeeeeeee :shake: , ja se chyba wezmę urlop, pooglądam Wasze galerie z fotami. Za to potem, jak Wojtecki wróci to ho,ho,ho.... będzie się działo :multi: .[/quote]

Tiaaa...może bym i wzieła udział, ale mam problem z wyborem fotki :roll:
..no tak urlopik dobrze Ci zrobi, odpoczniesz sobie od aparatu (ja odpoczywam od poniedziałku, aby w weekend...ehhhh :) )...a potem czekamy na zasyp galerii :cool3:

[quote name='madzia18sosnowiec']cola wszystkieeee!!:cool3: a na powaznie to jak tylko bede miała dostep do netu i chwilke czasu to poszukam czegos i zapytam jeszcze raz czy te mogą być, ok?:eviltong: bo sie zdecydowac nie moge wszystkie mi sie podobują straaaasznie :cool3:[/quote]

Ok. a wstawiaj które chcesz i nawet się nie pyatj :lol: będę miała niespodziewankę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola'][quote name='Poświata']Cola koniecznie weź udział [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25424"]w konkursie MAJA[/URL]. Te foty poprostu wymiatają:cool2: :klacz: [/QUOTE]Tiaaa...może bym i wzieła udział, ale mam problem z wyborem fotki :roll: [/quote]Jest jeszcze wersja, że ktoś może nominować zdjęcia zrobione przez Ciebie :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Jest jeszcze wersja, że ktoś może nominować zdjęcia zrobione przez Ciebie :cool3: .[/quote]

madzia się do tego szykuje :cool3: ale ma problem które :lol:

..jeszcze jedno zdjęcie trójki, tym razem wszyscy patrzą w obiektyw :)

[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4483/20060507img99992713ms.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

:roflt: Toffi, ty wygibusie :roflt: wyglada jakby ktos go upuscil z kilkunastu metrow :lol: Toffik spada na cztery lapy :lol: A jaka ma mine przy tym :roflt:

Tak patrze na ta ostatnia fote i czegos mi brakuje :lol: Cola, powinnas tez miec wywalony jezor :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Tak patrze na ta ostatnia fote i czegos mi brakuje :lol: Cola, powinnas tez miec wywalony jezor :lol::lol:[/quote]

..zostałam usytuowana w środku, bo właśnie nie mam jęzorka na brodzie... taka symetria się stworzyła :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]Cola[/B] a gdzie jest Smródka? :roll:

[quote name='Maga100'][B]bo do 20 maja musze zapłacić haracz (czytaj podatek) do US taki, że mi kapcie spadły :placz: :placz: :placz: [/B][/quote] za duzo zarobilas :evil_lol: i nie pomyslalas, bo trza bylo sobie jakies odpisy pozalatwiac :evil_lol:


[quote]

[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/8135/20060507img99993075ek.jpg[/IMG][/quote] O matko :roflt: on ma wszystko w innych kierunkach, nawet pysk nie taki jak trzeba :roflt: rozpadnie sie biedak :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[B]PIKA [/B] Smródka to jest Potok Służewiecki (Sadurka) i chyba wszystko jasne....a dlaczego wszyscy mówią na nią Smródka...sami się domyślcie :evil_lol:

[B]Maga[/B] :-o :roflt: :roflt: :roflt: Ja taka drobniutka, delikatna i miałabym udźwignąć 35 kg i jeszcze nim rzucać?? :roflt::roflt::roflt: A jakim cudem? Salto w powietrzu robił :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Porządne psy same o siebie dbają :cool3: i trenuja wygibasy??
Cola nie wiem czy Cie o to pytałam jeśli to nie problem?? Czy Twoje chłopaki mają klejnoty i jak sobie radzisz w końcu 2 dojrzałych mężczyzn razem i na fotkach bawią sie jednym przedmiotem a krwi nie widac ... wiesz znając samce AST i Labów :crazyeye: i pełen podziw jak to robisz :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...