Jump to content
Dogomania

Joker i Toffi + cała reszta....


Cola

Recommended Posts

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roflt: :roflt: klepojajeczny :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]


to mi się prawie kojarzy z ajerkoniakiemni nie wiem czemu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='Cola']:roflt::roflt::roflt: teraz się zastanawiam czy on w ogóle coś tam miał?[/QUOTE]
zależy od ilu lat jest obi - dzokejem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dbsst']to mi się prawie kojarzy z ajerkoniakiemni nie wiem czemu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no nie wiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]


zależy od ilu lat jest obi - dzokejem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roflt: bardzo trafne określenie :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']to mi się prawie kojarzy z ajerkoniakiemni nie wiem czemu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Bo głodnemu chleb na myślo? :evil_lol: O właśnie, zapomniałąm, że mam jeszcze trochę ajerkoniaku domowej roboty, mówię wam, PYCHA! Debe, chcesz? :diabloti:

Cola, od oglądania występu tego pana boli mnie tyłek :roll: :evil_lol: Czy w tej konkurencji jest ocena za styl i ile punktów on dostał? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Cola, od oglądania występu tego pana boli mnie tyłek :roll: :evil_lol: Czy w tej konkurencji jest ocena za styl i ile punktów on dostał? :evil_lol:[/QUOTE]

mnie tyłek nie bolał, ale brzuch :evil_lol: gdyby to było na styl, to dostałby punkty na minusie :evil_lol: ale tak to dostał tylko 3p karne za wyłamanie (wjazd w przeszkodę), czyli całkiem niezły wynik :diabloti:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oooo kolorystycznie to samo :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

to samo...maska i płaszczyk niebieskie :p dobrze, że J ma krótką sierść :evil_lol: chyba bym oćwirkła gdyby mi przyszło te kudły szczotkować :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']:roll: ale że co dokładnie? :diabloti:[/QUOTE]
że się chłopakowi włos na zimę sypnął :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

i co tam u Walusia Walentynusia - jak urodzisz 14 lutego to masz przekichane wiesz o tym :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: nawet jakby coś się stało i wyszła by dziewczyna to robocze imię już ma :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

to wszystko z miłości :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dwa oblicza Jokera :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

tia...przed zmianą płci :evil_lol:

[quote name='dbsst']że się chłopakowi włos na zimę sypnął :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

i co tam u Walusia Walentynusia - jak urodzisz 14 lutego to masz przekichane wiesz o tym :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: nawet jakby coś się stało i wyszła by dziewczyna to robocze imię już ma :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

to wszystko z miłości :D[/QUOTE]

taka moda na skina :evil_lol: wszyscy na blokowisku omijają go szerokim łukiem :evil_lol:

właśnie się obawiam tego 14 lutego...po tym jak mnie lekarz pocieszył :roll:
jak będzie dziewczyna to A. składa reklamację :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']
właśnie się obawiam tego 14 lutego...po tym jak mnie lekarz pocieszył :roll:
jak będzie dziewczyna to A. składa reklamację :evil_lol:[/QUOTE]
a jak będzie chłopak to roboczo będzie na forum u cioci db Walenty i ciocia d padnie ze śmiechu ha ha ha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']a jak będzie chłopak to roboczo będzie na forum u cioci db Walenty i ciocia d padnie ze śmiechu ha ha ha[/QUOTE]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]czyli imię wybrane :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]


jak dla kogo wybrane :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]Cola, nie przejmuj się głupimi babami :diabloti: Ja cię obronię :diabloti:[/B]

[B]Tadzio stał się Tadziem dobrych kilka dni po przybyciu na ten świat :cool1: Przedtem właściwie nie było propozycji :cool1: A z najlepszym wypalił A. - MIESZKO :flaming: :chainsaw: Nie było nawet dyskusji :diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]Cola, nie przejmuj się głupimi babami :diabloti: Ja cię obronię :diabloti:[/B]

[B]Tadzio stał się Tadziem dobrych kilka dni po przybyciu na ten świat :cool1: Przedtem właściwie nie było propozycji :cool1: A z najlepszym wypalił A. - MIESZKO :flaming: :chainsaw: Nie było nawet dyskusji :diabloti:[/B][/QUOTE]


:evil_lol: :evil_lol: z Mieszkiem to mi mój wczoraj wypalił :shake: wcześniej wypalił Sergiuszem i tak jakoś się tego uczepił...ja cały czas mu gadam, że Junior dostanie imię jak się urodzi :p
Tadzio i tak miał sporo szczęścia :evil_lol: tylko kilka dni był dzidziusiem...mój TZ był maksymalnie długo dzidziusiem i gdyby nie jego starsza siostra to nie wiem czy do tej pory miałby imię :evil_lol: :evil_lol:

P.S. TZ wyżera mi mandarynki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...