Jump to content
Dogomania

Joker i Toffi + cała reszta....


Cola

Recommended Posts

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]Imiona męskie na G :hmmmm: , Gallus, Gniewomierz , Gniewomir , Godzimir , Godzisław , Godzimierz , Godzisz , Gotard , Gotfryd , Gabor , Gabin , Gordon , Gedeon , German :hmmmm:[/B][/COLOR][/QUOTE]

o rany Aluś skąd te imiona?? co za kosmos

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]Imiona męskie na G :hmmmm: Gabriel , Gerard , Gerwazy , Grzegorz, Gustaw , Gwidon , Gaweł , Gallus, Gerald, Gniewomierz , Gniewomir , Godzimir , Godzisław , Godzimierz , Godzisz , Gotard , Gotfryd , Gaspar , Gabor , Gabin , Gordon , Gedeon , German :hmmmm:[/B][/COLOR][/QUOTE]

:grins: zgadłaś

Link to comment
Share on other sites

Doberek :multi: mój syn stwierdził o 5 rano, że się wyspałam :angryy:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no to obstawiam na Gotard , Gaspar , Gabor lub Gordon ....:p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

obstawiaj dalej :eviltong: do listy imion męskich na G dorzucę jeszcze: Gaudencjusz, Genadiusz, Gerazym, Giedymin, Gilbert, Ginter, Gorazd, Gościrad, Grodzisław, Gwalbert, Gwidon

[quote name='Maga100'][B]to ja wybieram Gniewomierza :p[/B][/QUOTE]

oooo...Maga naprawdę nie wiedziałam :diabloti: to gratulacje :cool3: a tak się zarzekałaś, że już nigdy przenigdy :evil_lol:

[quote name='Olcia']Cola aż się boję spytać które wybrałaś:)[/QUOTE]

:roll: ja? MY....to było jedyne imię, na które oboje powiedzieliśmy "może być" :evil_lol:

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]No Cola ...nooooo [/B][/COLOR][/QUOTE]

:roll: ale że co nooooo??

Kto chce zobaczyć portret aliena?? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']

oooo...Maga naprawdę nie wiedziałam :diabloti: to gratulacje :cool3: a tak się zarzekałaś, że już nigdy przenigdy :evil_lol:

[/QUOTE]

[B]ty tu nie wymyślaj ciętych ripost, tylko zdradź imię :cool1:[/B]
[B]przecież kiedyś i tak podasz, więc zrób to teraz :diabloti:[/B]

[B]i gdzie ten portret?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]fajny ten Gienio :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE]

fajny, fajny alienik :evil_lol:...ale nie Gienio :eviltong:

[quote name='Olcia']no moja droga kawał przystojniaka z tego naszego G[/QUOTE]

a jak laski będą się oglądać... :cool3:

[quote name='dbsst']ha ha ha w Ciebie się nie wdał :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
czy to może G jak Gerard :cool1:[/QUOTE]

mówisz, że do małża jest podobny? :evil_lol:

:laola::laola: nareszcie odzyskałaś trochę pamięci :evil_lol: (mówiłam wiosną)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']
mówisz, że do małża jest podobny? :evil_lol:[/QUOTE]
nie przypominam sobie, żebys miała oczy na uszach ha ha
[quote name='Cola']
:laola::laola: nareszcie odzyskałaś trochę pamięci :evil_lol: (mówiłam wiosną)[/QUOTE]

to było jak olśnienie ha ha ha ha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']nie przypominam sobie, żebys miała oczy na uszach ha ha [/QUOTE]

hmmm....a gdzie Ty tam widzisz miejsce na uszy?? uszy są z boku a nie w oczodołach :evil_lol:

[quote name='dbsst']to było jak olśnienie ha ha ha ha[/QUOTE]

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: czyli są szanse, że moja pamięć też niedługo wróci :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']hmmm....a gdzie Ty tam widzisz miejsce na uszy?? uszy są z boku a nie w oczodołach :evil_lol: [/QUOTE] a przetłumaczysz mi teraz z polskiego na nasze :evil_lol::evil_lol:


[quote name='Cola']
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: czyli są szanse, że moja pamięć też niedługo wróci :p[/QUOTE]

a czy ja mówiłam, że mi wróciła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']:roflt::roflt::roflt: padłam ... [url=http://www.youtube.com/watch?v=opMiCyoRzYM&feature=player_embedded]YouTube - andarilho, critérios 2009[/url][/QUOTE]
:crazyeye: HAHHAHAHAHA genialny :lol::lol: Skubany, że się utrzymywał w tym siodle to naprawdę...:evil_lol:
Ale po zejściu z kunia to chyba trzymał się za dolną część ciała :evil_lol:


[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]Imiona męskie na G :hmmmm: Gabriel , Gerard , Gerwazy , Grzegorz, Gustaw , Gwidon , Gaweł , Gallus, Gerald, Gniewomierz , Gniewomir , Godzimir , Godzisław , Godzimierz , Godzisz , Gotard , Gotfryd , Gaspar , Gabor , Gabin , Gordon , Gedeon , German :hmmmm:[/B][/COLOR][/QUOTE]
:mdleje::crazyeye:


Widziałam Aliena :crazyeye: Śmiechowy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']cola mi pamięć do tej pory nie wróciła:)[/QUOTE]

załamka :roll:

[quote name='dbsst']a przetłumaczysz mi teraz z polskiego na nasze :evil_lol::evil_lol:

[B][COLOR=Blue]nie chce mi się :eviltong: poczekam, aż mrówka odda Ci IQ[/COLOR][/B]


a czy ja mówiłam, że mi wróciła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

:roll: ...czy mnie też to czeka....pamięć zanika w ciąży i już nie wraca?? :placz:

[quote name='Maga100'][B]czyli nie Genowef :shake:[/B][/QUOTE]

noooooo nie :eviltong:

[quote name='anetta']:crazyeye: HAHHAHAHAHA genialny :lol::lol: Skubany, że się utrzymywał w tym siodle to naprawdę...:evil_lol:
Ale po zejściu z kunia to chyba trzymał się za dolną część ciała :evil_lol:

[B][COLOR=Blue]jeśli w ogóle ją miał :evil_lol: :evil_lol:[/COLOR][/B]



Widziałam Aliena :crazyeye: Śmiechowy :evil_lol:[/QUOTE]

i przystojny :cool1:

Witamy słonecznie :cool1: :loveu:
...gdyby nie pewni debile, którzy w środku nocy stali pod oknami i śpiewali WKS Śląsk bla bla bla coś tam.....to byłabym megawyspana :p gdybym miała dubeltówę to bym im normalnie postrzeliła doopska solą :diabloti:
jest taka śliczna pogoda, że aż żal siedzieć w domu :shake: ...a może syn będzie dzisiaj łaskawy? :roll:

Link to comment
Share on other sites

był i nadal jest :) śpi sobie cichutko i co jakiś czas zmienia pozy....stwierdzam, że zaczynam się powoli przyzwyczajać do tego bólu więzadła, tudzież pieczenia - wręcz przypalania gorącym metalem...
dzisiaj mam mega lenia i nic nie robienia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...