Jump to content
Dogomania

Joker i Toffi + cała reszta....


Cola

Recommended Posts

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vectra']a ja nieśmiało podniosę rączkę bo mam pytanie :diabloti:
czy nie boisz się ,że ten niebiesko biały potttooor z uściskiem paszczy 100 ton , sie pogniewa i zje dzidziusia ? wiesz z tema psami to nigdy nic nie wiadomo :cooldevi:[/QUOTE]


Cola ja bym się zastanowiła nad pytaniem Vetry bo moje ruskie siedzą pozamykane w klatkach i to takich powzmacnianych:) , a jak wychodzą z klatki żeby się napić albo zjeść to Alan jest zamykany w klatce:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']zupełnie nie rozumiem Olciu , dlaczego zamykasz Alana gdy ruskie misie jedzą .. przecież takie młode mięsko , najlepsze dla piesków - zdrowe !! :diabloti:[/QUOTE]

a to też przemyślałam ruskie są dwa Alan jeden, więc doszłam do wniosku że muszę go jeszcze ciut podtuczyć:) otowrzyć klatkę zamknąć całą trójkę w jedym pokoju i wyjść na spacer i to musi nastąpić jak najszybciej, póki Alan jeszcze nie raczkuje, żeby ruskie nie musiały się nabiegać za nim:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a ja nieśmiało podniosę rączkę bo mam pytanie :diabloti:
czy nie boisz się ,że ten niebiesko biały potttooor z uściskiem paszczy 100 ton , sie pogniewa i zje dzidziusia ? wiesz z tema psami to nigdy nic nie wiadomo :cooldevi:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]słuszne pytanie:diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Waszka marzy o dużym ruskim :diabloti:[/QUOTE]

heheh nawet ruskie pare lat temu ją zalizały:) i o ile dobrze pamiętam to nadir za rękę złapał bo ciotka się ociągała z rzuceniem piłki:)

Wasza zabierze ruskie jak będzie miała bliźniaki to taka motywacja dla niej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']hehe to my lepsi Alan mieścił się w gondoli tylko miesiąc w foteliku samochodowym do 13 kg mieścił się tylko do 3 miesięcy, i biedak jeszcze dobrze nie siedzi a musi już w "dorosłym" foteliku jeździć[/QUOTE]

bosh to jakis potffór nie dziecko Pudzian nowy rośnie czy co :evil_lol:

[quote name='Olcia']pies morderca i "szczotka"[/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='Olcia']o tym nie pomyślałam, ale Alan ma 4,5 miesiąca więc mam nadzieje, że te żyłki nie będą za stare:) w końcu dobro burków najważniejsze:):)[/QUOTE]

narazie to sam tłuszczyk jak u wieloryba :evil_lol:

[quote name='Olcia']
Wasza zabierze ruskie jak będzie miała bliźniaki to taka motywacja dla niej:)[/QUOTE]
ha ha ha a raczej środek na płodnośc weźmie ruskie zajdzie w ciaże :evil_lol:

[quote name='malawaszka']hahaha a ja chciałam tylko zapytać KTÓRA TO SIĘ Z MOIM TZ ZGADAŁA I MU WE ŁBIE W TYM TEMACIE NAMIESZAŁA HĘ??!! :x[/QUOTE]
jak to która cała brzuchato-dzieciata częśc dogo było ciężko ale jak widzimy cos sie ruszyło w temacie :diabloti:

czemu cie nie ma Cocacola :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']czyli mam rozumieć że TZ też za bliźniakami???[/QUOTE]

nie :lol: chyba nie :mdleje: aż tak daleko w rozmowach nie zaszliśmy :lol:

[quote name='Maga100'][B]ale że w sprawie rusków czy bachorzątek? :razz:[/B][/QUOTE]

ale że moja droga sprawa rusków to była dyskutowana zanim razem zamieszkaliśmy coby nie robić niepotrzebnego zamieszania jakby coś nie pasiło :lol:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol:myślę że bachorzątek :p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

no

[quote name='dbsst']
jak to która cała brzuchato-dzieciata częśc dogo było ciężko ale jak widzimy cos sie ruszyło w temacie :diabloti:
[/QUOTE]

wiedziałam, że to Wasza sprawka

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]nie ma Cioci Coli ??[/B][/COLOR][/QUOTE]

CocaCola gdzieś pisała że wyjeżdża czy tylko ja to widziałam? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...