Jump to content
Dogomania

Puchar Polski 2009 Zabrze


Magda&Bloom

Recommended Posts

  • Replies 615
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

info dodatkowe:
Każdego dnia zawodów od godziny 8.00 do południa będzie dostępne stoisko handlowe miejscowej piekarni , bedzie można kupić świeże wypieki, gotowe kanapki , gorącą kawe i herbate oraz zimne napoje.

W trakcie trwania zawodów będzie okazja na zmierzenia psa wraz z wpisem do książeczki.

[COLOR="Red"]Przypominam że rezygnacja z uczestnictwa w zawodach bez konsekwencji finansowych tylko do 20.06.2009[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A jaką drogą składamy rezygnację? Można napisać na maila, którego dostałam (z informacją ile trzeba zapłacić) ? Bardzo nie chciałabym rezygnować ale do tej pory nie mam żadnego transportu i chyba nie pozostanie mi nic innego jak zrezygnować :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']A jaką drogą składamy rezygnację? Można napisać na maila, którego dostałam (z informacją ile trzeba zapłacić) ? Bardzo nie chciałabym rezygnować ale do tej pory nie mam żadnego transportu i chyba nie pozostanie mi nic innego jak zrezygnować :shake:[/quote]


Rezygnacja po 20 czerwca nie zwalnia z opłaty startowej, rezygnację do 20 czerwca można złoży za pośrednictwem maila lub priv. Oczywiście nikogo nie namawiam do rezygnacji no i mam nadzieje ze wszyscy dojadą na zawody.

Popatrz na listę startową, z Warszawy jest najwięcej osób, myślę że ktoś będzie Cie mógł zabrać.

Link to comment
Share on other sites

Pati właśnie wskoczyła ;-)

A przy okazji - takie małe przypomnienie ;-) - jeśli ktoś naprawdę chce jechać na te zawody, a się zagapił, nie zdążył, spóźnił - koniecznie jak najszybciej zgłoście się na listę rezerwową! To nie jest tak, że klamka zapadła i koniec, jest trochę roszad i osób wycofujących się, więc jest duże prawdopodobieństwo wskoczenia kogoś na czyjeś miejsce - tylko na tej liście musimy was mieć (a bez końca roszad robić nie będziemy ;-)).
W tej chwili na rezerwowej mamy tylko 3 osoby.

I tak samo apel do już zgłoszonych - jeśli wiecie, że z jakichś powodów was nie będzie, przez oba, czy choćby przez jeden dzień - dajcie nam znać! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ito']info dodatkowe:
Każdego dnia zawodów od godziny 8.00 do południa będzie dostępne stoisko handlowe miejscowej piekarni , bedzie można kupić świeże wypieki, gotowe kanapki , gorącą kawe i herbate oraz zimne napoje.
[/quote]

[B]ito[/B]: rozpieszczasz :loveu: Nawet nie mysle juz o szukaniu noclegu w okolicznym hotelu. No bo na miejscu bede miala wszystko co potrzeba: torek, piwko, towarzystwo i nawet świeże pieczywo ! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Pati, mój brat pierwszy raz z nami nocował pod namiotem, jak miał dwa lata, więc możesz taki sport ekstremalny poćwiczyć :diabloti:

Ja też będę nocować pod namiotem, ale mam nadzieję, że jednak bez Sergiusza... :roll:.

Link to comment
Share on other sites

Uff w końcu zalogowałam wczoraj się na konto banku i przelew poszedł...(w ramach bezpieczeństwa mam problemy z logowaniem się z radiowego net - co ma swoje dobre :razz: strony)...
Czy załapię się na kawałek podłogi? ja + 3 kenellki... :diabloti:
Bo nie wiem czy dam radę w namiocie... Bo po ostatnim wyjeździe "odczuwam braki w kwestii całych rurek":-(
Pozdrawiam
CHI & BBB

Link to comment
Share on other sites

Doobra, zapłaciłam wczoraj więc nie ma odwrotu, jadymy :diabloti:
Tylko z noclegami jest jakaś ostra kupa. Chyba muszę naprawdę zainwestować w namiot [SIZE=1](ciekawe jak to zniesie mój kanapowiec :lol: i ja też... - ostatnim razem jak spałam w namiocie miałam jakieś 7 lat:diabloti:)[/SIZE][SIZE=2] ale w razie wielkiej ulewy znajdzie się kawałek podłogi ?[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Ale twoje malolaty maja ciut wiecej niz 20 miesiecy o ile dobrze wiem.....:roll:[/quote]

Zaczęłam jak miały 3 lata, choć przyznaję, że czasem żałowałam, że nie mogę ich zamknąć w pokoju.
Na polach widuję dzieciarnię w różnym wieku.

Link to comment
Share on other sites

Trening- w piątek od 15 - teren jest duży, przeszkód dużo wiec bez zapisów każdy poskacze

Nocleg-

----W namiotach na terenie zawodów , kilkanaście metrów od ringu, ilosc namiotów nieograniczona :evil_lol:

---- w Sali bankietowej, sala ma ograniczona ilosc miejsc, bardzo trudno mi określić ile osob sie zmiesci, nie robimy zapisów.

Pomieszczenia na klatki- chłodne szatnie , mysle ze wszyscy sie pomieszcza

Teren jest mało osłonięty od deszczu lub słonca, wiec jezeli ktos ma mozliwosc zabrania pawilonu ogrodowego to bardzo proszę - bedzie można rozstawic w poblizu ringu.


Pełny dostęp do prysznica i ubikacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...