Jump to content
Dogomania

Białe szaleństwo, czyli Axel i Magnus ;)


Feigned

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='agaciaaa']No nie bądź taka, pokaż Axela!!! Strasznie jestem ciekawa jak wygląda :lol:[/QUOTE]

łahaha :diabloti:
dużo psów jest strzyżonych na takie "zero", nie wiadomo czego nie wymyślałam :evil_lol:

[quote name='Dada']Boze Magda, nie moglaś na mnie poczekać???? Jutro sie z wizytą zapowiedziałam i uniknęłabyś oszpecenia biednego pieska.
A Manius na pewno zostanie obfocony, taki model piękny![/QUOTE]

nie taki on znowu biedny :diabloti: no co zrobisz jak debil ze mnie :evil_lol: możesz spróbować go ratować, ale nie wiele zostało hahaha, zresztą Axel to Axel, nie musi byc najpiękniejszy, jak jemu tak dobrze to to wystarczy :) ale i tak czekam aż odrośnie :lol:
Maniuś to supermegahiper słodziak i rozwala mnie tymi swoimi gałami 24/h

Link to comment
Share on other sites

My z Izą jutro wpadamy na oględziny Axelosa, relacje bedą zdane! I po kryjomu zdjęcia robione!
Jedno mnie martwi, Magda chce Axela ubrac w ... sukienkę! Toż to zbrodnia w biały dzień!!!!! (taki dresik spider doga w jakim pomyka łysy, czy kombinezon z plecaczkiem w jakim pomyka łysy to juz co innego) ale sukienka???!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

hahahahhahahahahhhahahaha! o mamo mamo padłam i nie wstanę..
Aga w jakim świetle Ty przedstawiasz mojego białaska kochanego?! sukienki niestety żadnej nie posiadam :shake: ale zdążę uszyć przez noc :diabloti:
albo pożycz spider doga :roflt: a Axeloskowi nie pozwolę robić zdjęć, bo wygląda jak kurczak i jak już zapowiedziałam zamknę go w łazience, co by Wasze oczęta go nie ujrzały :evil_lol:
będą się śmiać z mojej pokraki.. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akaka']aleś Ty wymagająca :eviltong: białe jest pod kolor Axela :D ale może na zamówienie zrobią różowe :loveu:[/QUOTE]

aaa bez kitu, dobre :lol: nie ma swojego futra, to chociaż sztuczne będzie miał, białe pasuje w takim razie :evil_lol:


no dobra.. prędzej czy później (czyt. jutro) i tak się wyda.. więc niech będzie :diabloti: Axelinka na swoich kurzych łapkach :roflt:

[IMG]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/IMG_1192.jpg[/IMG]

[IMG]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/IMG_1201.jpg[/IMG]

przystojniak, co? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Jest :multi:
Fajnie wygląda :loveu: :loveu:
I widzisz? Będziesz miała słit focie na wystawie :evil_lol:[/QUOTE]

no co Ty, te foty chyba nie oddają dobrze rzeczywistości :evil_lol: te jego łapencje takie chude, że aż dziwne, że go utrzymują :diabloti:
łiii :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Ale on jest brzydki :D Ale i t5ak go wymiziaj ode mnie ha ha[/QUOTE]

hahahah dzięki Izuś :evil_lol:


Axel ma taką dużą, nieproporcjonalną głowę, śmiesznie wygląda :lol: ale zaczynam się przyzwyczajać i niezmiernie pociesza mnie fakt, że szybko rosną mu włosy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']Magda, nie masz sukienek? A ja to byłam pewna, ze chcesz go w sukieneczkę ubrać, bo masz sporo kiecek swoich lalek :diabloti::loveu::evil_lol:[/QUOTE]

miałam.. ale mama oddała :placz: płakałam za nimi chyba z tydzień :shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...