Jump to content
Dogomania

Białe szaleństwo, czyli Axel i Magnus ;)


Feigned

Recommended Posts

[quote name='Zuzia&Snoopy'][URL]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/h.jpg[/URL] nie no rozwiany włos to jest to :D Axel mknie jak strzała :D
Szkoda tylko że zdjęc tak mało...[/QUOTE]

:evil_lol:
niestety na razie nie mam nic nowego, ale w tym tyg. na pewno coś się pojawi :cool3:

[quote name='ojsterek']Ale masz śliczne psiaki!! Z jakiej hodowli jest Magnus? Zakochałam się w nim :loveu:[/QUOTE]

dzięki :loveu:
od Zbójnika Ondraszka :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='ojsterek']Ale masz śliczne psiaki!! Z jakiej hodowli jest Magnus? Zakochałam się w nim :loveu:[/QUOTE]

mi ostatnio chodzi po głowie ciągle Maniuś na prezydenta :D. Dzieciak wpatrzony w Magdę i teraz jak lalka wygląda :loveu:, dobrze, że go dzisiaj nie było, bo nic nie robię tylko się gapię na niego i mój pies - a jego braciszek też :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę znaleźć ich strony internetowej :placz: [B]Feigned [/B]może masz jakiś namiar do hodowcy? Przejrzałam już kilkanaście hodowli ale w żadnej nie znalazłam takiego ślicznego Magnusika.
On jest bardzo podobny do pienia, którego widziałam na wystawie mnrd w Łodzi chyba w 2005r. Nie mogłam sobie wtedy pozwolić na dodatkowego psa ale do dziś nie mogę odżałować tej boskiej owieczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']mi ostatnio chodzi po głowie ciągle Maniuś na prezydenta :D. Dzieciak wpatrzony w Magdę i teraz jak lalka wygląda :loveu:, dobrze, że go dzisiaj nie było, bo nic nie robię tylko się gapię na niego i mój pies - a jego braciszek też :evil_lol:[/QUOTE]

haha :evil_lol: weeź, bo się zawstydzę :) :loveu:
no oni dla siebie nawzajem są najlepszym rozproszeniem haha :lol:

[quote name='ojsterek']Nie mogę znaleźć ich strony internetowej :placz: [B]Feigned [/B]może masz jakiś namiar do hodowcy? Przejrzałam już kilkanaście hodowli ale w żadnej nie znalazłam takiego ślicznego Magnusika.
On jest bardzo podobny do pienia, którego widziałam na wystawie mnrd w Łodzi chyba w 2005r. Nie mogłam sobie wtedy pozwolić na dodatkowego psa ale do dziś nie mogę odżałować tej boskiej owieczki.[/QUOTE]

hodowla nie ma strony internetowej, ale p. Małgosia jest na forum :) nick Agama
ojj, a widzisz, jeszcze do niedawna Magnusiska brat był w hodowli, ale już znalazł domek :)
ale to serio bardzo fajny miot, zresztą Dada (post wyżej) ma tatusia maluchów :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Szczenki są tak udane, że szykuje się powtórka z rozgrywki, więc moze podobny Magnes się urodzi :eviltong:
Jak zainteresowana byś była to pisz na pw i wszystko Ci powiem, rodowód, fotki, informacje wyślę, albo prosto do Gosi to przecież jej hodowla. Ja po prostu uwielbiam gadać o tych psach i mam Magnusa tatusia i miotowego braciszka.
A Magnes śliczny jest :loveu: /wiem, wiem - jestem monotematyczna :evil_lol: Ale on taki niepozorny był w wieku 3 miesięcy, pulpeto a teraz po prostu ahh, sama wiesz :eviltong:
Taki królewicz, księciunia syneczek piękny

Link to comment
Share on other sites

Oj bardzo jestem zainteresowana :lol: Szykowałam się na gryfonika belgijskiego ale dziś mnie Magnus zamagnetyzował i się zastanawiam, która rasa będzie dla nas odpowiedniejsza. Jeśli będzie to grzywek to na pewno Zbójnikowy :loveu: Próbuję znaleźć więcej informacji o rasie w internecie, bo tak ogólnie grzywki znam ale dość pobieżnie więc będę wdzięczna za wszelkie info na PW o Waszych pieskach :cool1:

Link to comment
Share on other sites

serio?! aaaa :loveu::loveu: rewelacyjny pomysł :cool3:
[B]Aga[/B], nadal jest pulpeto :evil_lol: ale jesteśmy na dobrej drodze :diabloti: ja się w nim zakochuję co raz bardziej z każdym dniem, jest świetny :lol: bez wątpienia wniósł mnóstwooooo radości do naszego domu, co dwa psy to nie jeden :cool3: zresztą ja Ci już mówiłam, nie wyobrażam sobie teraz, żeby mieć jednego psa.

[B]Ojsterek[/B], dobre, magnetyzujący Magnes :lol: dobry wybór! u mnie też na początku miał być gryfonik, jeszcze przed Axelem, ale mam swoje białe i ani troszeczkę nie żałuję :loveu:

[B]Martyna[/B] nie wierzę :o :o :diabloti: teraz to jestem wręcz dumna :evil_lol: Mańki dwa? :diabloti: Maniek jest tylko jeden :shake: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']Boską ma tą kokardencję, a jak mu do pysia pasuje:loveu::loveu:[/QUOTE]

:loveu:

[quote name='smallpati']Jaka kokarda wypasiona :cool3:
On jest boski :loveu::loveu:

Nie da mu się zlikwidować tych przebarwień koło oczu? My tez mamy wiecznie z tym problem :roll: cały czas taki brązowawy kolor, do szału mnie to dobija

a jak dawno już Axela nie było :mad:[/QUOTE]

dzięęęki :loveu:
da się, ale najpierw trzeba znaleźć przyczynę i ją zlikwidować, inaczej ciągle będą zacieki. U Magnusa to jeszcze jeszcze, on łzawi tylko trochę, a to dość normalne
gorzej jest u Axela, on miał mieć nawet przetykane kanaliki, ale okazało się, że ma za wąskie i teraz jest tylko gorzej :roll: ja przemywam płynem Show Techu i trochę pomaga
jest jescze taki proszek, który likwiduje łzawienie, ale on zawiera jakiś tam antybiotyk, więc ja bym nie ryzykowała, chociaż podobno jest bardzo skuteczny

[quote name='Izuuus']Magnus jaka panienka :cool3:[/QUOTE]

ja to w ogóle mam dwie panienki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]dzięęęki [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG]
da się, ale najpierw trzeba znaleźć przyczynę i ją zlikwidować, inaczej ciągle będą zacieki. U Magnusa to jeszcze jeszcze, on łzawi tylko trochę, a to dość normalne
gorzej jest u Axela, on miał mieć nawet przetykane kanaliki, ale okazało się, że ma za wąskie i teraz jest tylko gorzej [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] ja przemywam płynem Show Techu i trochę pomaga
jest jescze taki proszek, który likwiduje łzawienie, ale on zawiera jakiś tam antybiotyk, więc ja bym nie ryzykowała, chociaż podobno jest bardzo skuteczny[/QUOTE]

no to faktycznie nie za fajnie masz z chłopakami :razz:
U nas przebarwienia są od łez, ale nie mamy większych problemów więc tylko przemywam to w miarę możliwości, bo to troszkę jak syzyfowa praca, ja przemyję a tu znów przebarwienie, tylko Moli ma taki kolor zbliżony do sierści więc jeszcze to się tak nie rzuca w oczy jak na białym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']no to faktycznie nie za fajnie masz z chłopakami :razz:
U nas przebarwienia są od łez, ale nie mamy większych problemów więc tylko przemywam to w miarę możliwości, bo to troszkę jak syzyfowa praca, ja przemyję a tu znów przebarwienie, tylko Moli ma taki kolor zbliżony do sierści więc jeszcze to się tak nie rzuca w oczy jak na białym.[/QUOTE]

u nas też od łez, to zawsze jest od łez ;p
ano syzyfowa, dlatego ja z Axelem sobie już trochę odpuściłam.. przemywam od czasu do czasu, ale nie tak jak kiedyś
bardzo dużo psów ma takie przebarwienia, tylko właśnie na białym najbardziej to widać :)

Link to comment
Share on other sites

Magda się nie chwali zdjęciami :placz:
A jest ich troche. Zostałam zaproszona z moimi chłopakami do Magdy (czyli z tatusiem i braciszkiem Magnusa) oraz Zuza z Magnatem - też bratem. Więc było mega rodzinnie :loveu: Dzieeeeeki!
Dzisiaj też był egzamin z kursu posłuszeństwa i powinna się Magda pochwalić, bo jest czym - była z Mańkiem najlepsza, bezbłędna, po prostu kujony! :multi: Proszę mi tu się nie lenić i opowiadać!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...