Jump to content
Dogomania

MOPS+off


wirka

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ratunku! od trzech dni Budyn raz dziennie zwraca pokarm. Wiem że w ogrodzie zjada czereśnie z pestkami, ktore póżniej widze w kupce/ kupke i siu robi normalnie/ oraz wczoraj znalazłam w zwróconym pokarmie. Jutro wyjeżdzam i zostawiam go pod opieka siostrzenic i sie boje czy nie zostawiam go chorego. Zachowuje sie normalnie, jest wesoły i zdrowy, ma apetyt, co mam robic?

Link to comment
Share on other sites

kasiara jesli normalnie sie zachowuje i ma apetyt to chyba mu nic powaznego nie jest ...dopilnuj, zeby nie jadl juz czeresni Mysle, ze nawet by nie zaszkodzilo go przeglodzic i podac tylko siemie lniane do picia (bardzo dobrze robi na uklad pokarmowy, lagodzi wszelkie podraznienia) Oczywiscie jesli bardzo sie denerwujesz to wizyta u veta z pewnoscia nie zaszkodzi

Link to comment
Share on other sites

Ło matko! ale mnie wystraszyłyście :o Właśnie przyjechałam a Budyń był pod opieką mojej siostrzenicy. Wygląda zdrowo :-? jest wesoły jak zwykle ale siostrzenica mi mówiła że raz mu sie zdarzyła kupka w domu i były w niej pestki...więc musiał je znowu jeść....nic mu chyba nie jest ale będe go musiała pilnowac z tymi czeresniami bo nieżle sie przestraszyłam. Acha, czy wasze mopsiki tez mają taki suchy nosek,zrogowaciały i suchy?Oddycha normalnie jak na mopsa przystalo z róznymi dzwiękami czasami ale ten nosek..nie powinien być mokry?

Link to comment
Share on other sites

Laseczki ja zadnym ekspertem nie jestem, ale osobiscie polecam oliwe z oliwek (natluszcza i do tego zjadliwa, psu nie zaszkodzi).
kasiara wez Budynia na kolana i wacik (albo patyczek kosmetyczny) i zobacz czy to przypadkiem nie brudzik sie osadzil i wyglada jak zrogowacenie na nosie ; mozesz wczesniej nawizlyc, to bedzie latwiej schodzic.
To co ten mopsik na focie ma to zaschniete syfki, ktore gromadza sie w ciagu dnia na nosie i jeszcze wlaza pod falde:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...