Jump to content
Dogomania

MOPS+off


wirka

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie moge sie pochwalic, ze juz kupilam, ale...sprawa jeszcze nie jest przegrana :wink:
Nnikka - ty klamczucho :lol:
Troll jest w Łodzi i to nie jeden :lol: :lol: :lol:
tu masz adresy - ul. Piotrkowska 43
ul. Piłsudskiego 15/23

Link to comment
Share on other sites

Musze wykąpać Budyna, caly jest w czereśniach i piasku ale nie wiem za bardzo jak sie do tego zabrać, przez całe życie kąpałam tylko koty, a pies? Czy może byc szampon dla psów i kotów? Wczoraj kąpałam nim Ptysia. Czy trzeba go suszyć czy tez sam wyschnie?Przepraszam za takie banalne pytania ale ja naprawde nie wiem/znam sie dobrze na pielegnacji persów/ a pazurki jak często mu obcinać? Czy coś jeszcze co do pielęgnacji mopsów?

Link to comment
Share on other sites

Mysle, ze szmpon dla kotow psu nie zaszkodzi. A u mnie kapiel wyglada nastepujaco:
Klopsa wkladam do wanny, mocze woda, piore, splukuje, wycieram recznikiem i wilgotnego puszczam liczac sie z demolka w domu, bo mlody biega jak szalony. Wysycha sam. No chyba, ze jest zimno to podsuszam suszarka (ale letnim powietrzem i malym strumieniem).
Pazury przycinamy jak trzeba, tzn jak juz widac, ze ewidentnie sa za dlugie. Niektore psy sobie swietnie same scieraja pazury i nie trzeba nic obcinac. Moja Rudi sama sobie sciera tylne ale przednie trzeba obcinac - srednio co 3 miesiace, Buba tez raczej sobie sam sciera, czasme przy okazji wizyty u weta cos mu tam podetniemy.

Co jeszcze?
Uszy - normalnie bierzesz patyczek i czyscisz albo sa takie specjalne plyny, ktore wlewasz do ucha (kilka kropli) a pies sobie sam ten miod (fuj) wytrzepie.
Mordka - tez bierzesz wilgotny wacik albo szmatke i wycierasz faldki.
Zeby - jak dasz rade to mozesz szczotka i pasta dla psow mu wymyc zeby (u mnie sie nie udaje za bardzo ten manewr) albo jakies specjalen czyszczace gryzaki coby mu sie kamien nie zrobil na zabkach.

Link to comment
Share on other sites

Budyn juz czysciutki, pachnacy a moje smierdziele ciagle biegaja :-? tez sie musze zabrac za kundle, ale jak sobie pomysle ze po 5 min beda wygladaly tak samo, to mi sie odechciewa :roll:
Ptysiek jedzie w weekend do stalicy, wiec go pranie raczej nie ominie, ale reszcie moze sie upiecze do poniedzialku :fadein:

Link to comment
Share on other sites

To powodzenia w stolicy :D :olympic: Wiesz że ja mam kota o imieniu Ptyś?i tez był kąpany dwa dni temu a słychać go było w całej okolicy, tak sie darł/nie cierpi prania/ i wszystkie zwierzaki warowały pod łazienką - Mos z solidarności z kumplem a Budyń z ciekawości 8) Teraz sie zastanawiam czy Budynia nie oprawic w ramke i niech tak zostanie :wink: bo pikny sie zrobił i zmienił kolor/ w pewnych miejscach nawet zaróżowił :wink: / i długo sie pewnie nim takim piknym nie naciesze. :D

Link to comment
Share on other sites

Wrzucam Ptyśka - jeszcze przed praniem :roll:

[img]http://img299.imageshack.us/img299/4339/fragilefarratmiracanis7ju.jpg[/img]

[img]http://img299.imageshack.us/img299/1328/fragilefarratmiracanis2it.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[b]Nata,[/b]

Doslownie CUDO! Piekny, slodki, przesymaptyczny :-)
Czy bedziesz na Wystawie w Wawie? A jesli tak, to czy moge przyjsc go wymiziac? Przepraszam, ale nie moge sie powstrzymac ... :oops:[color=darkred][/color][color=darkred][/color][color=darkred][/color]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...