Jump to content
Dogomania

Trzyłapka Alma ma dom!!!


Chandler

Recommended Posts

Pomimo swojego kalectwa Alma jest radosna, no i ... przecudna - spójrzcie tylko na zdjęcia.

Alma ma około 10-11 miesięcy. Przebywa teraz w schronisku "Ostatnia Szansa" Bożeny Wahl wraz z ponad 700 innymi psami. Trafiła tam z targowiska w Rawie Mazowieckiej. Ktoś zostawił tam cztery szczeniaki, a
jakaś osoba zatelefonowała do schroniska i tak psiaki trafiły do "Ostatniej Szansy".
Dwa szczeniaki nie przeżyły parwowirozy. Alma przetrwała.

Suczka daje sobie doskonale radę pomimo kalectwa - jest ruchliwa, pogodna i bardzo wesoła. Ponad wszystko uwielbia pieszczoty. Ot - beztroski, radosny i ciekawski młodziutki psiak.
Niestety, ta ciekawość świata doprowadziła Almę do kalectwa. Żyje teraz na trzech łapkach, ale jak widać z jej miny - wcale jej to nie przeszkadza.

Alma szuka odpowiedzialnego opiekuna i domu, w którym będzie żyła pełnią swojego pogodnego i radosnego psiego usposobienia. Ta suczka da swoim opiekunom wiele radości.
Alma jest wysterylizowana.

Telefon kontaktowy w sprawie adopcji -
[B]0 - 509 201 457[/B]

[B]Oto Alma.[/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/316/d1f5feab24baf8d0.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]



[B]Ta pogodna trzyłapka pomimo kalectwa daje sobie doskonale radę. [/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/443/c323b9fb278e6a42.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jejku, jaka ona podobna do mojego trzyłapka Nelsonika! Nelsonik jest starszy, ale bardzo podobny, rudawy, z czarną mordką, nawet nie ma tej samej łapki.
Bardzo chciałabym powiedzieć ewentualnemu domkowi, że z takim psiakiem nie ma żadnych problemów, tak jak wyżej jest napisane, te psy są całkowicie sprawne. Problemy mogą wynikać jedynie z charakteru psa bądż innych czynników, tak jak przy każdym psie. Jeśli chodzi o uwagi ludzi na ulicy, to przynajmniej ja spotykam się tylko z sympatią i serdecznością.
Alma, mam nadzieję, że znajdziesz szybko domek, będę trzymać kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler'][B]kasikitd [/B]to Alma ;). Chyba ją pomyliłaś z innym psiakiem, ale nie szkodzi - bo to fakt - piękna jest.[/quote]

Oj tam czepiacie się szczegółów :eviltong::evil_lol:!!

Vega to moja dogomaniacka podopieczna z Palucha. Jej wątek jest w moim podpisie. A w Almie Kasia się zakochała, bo wygląda jak jej Nelsonik, który jest moim ulubieńcem :loveu:! Ależ to zawiłe.......:p:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]DIF[/B] - bardzo Ci dziękuję. Przeczytałam, jak gdzieś pisałaś na dogo o Twojej historii z trójłapkami i tak znalazłam wątek poświęcony tym psiakom. Jeszcze raz - wielkie dzięki za tak szybką reakcję i umieszczenie w wątku ślicznej Almy - może ją ktoś wypatrzy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler'][B]kasikitd [/B]to Alma ;). Chyba ją pomyliłaś z innym psiakiem, ale nie szkodzi - bo to fakt - piękna jest.[/quote]
No coś mi się pokręciło :roll: Ale dla mnie wszystkie trójłapki są piękne i wspaniałe, więc śledzę te wątki trzymając kciuki, by znalazły swój domek.
Alma też jest piękna i tak podobna do mojego Nelsonika!
Jestem pewna, że da mnóstwo radości swojemu domkowi.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Alma- sunia żyjąca na przekór wszystkiemu!

Są takie psy, które mimo, że skrzywdził je los niosą radość i nadzieje.
Taka jest Alma.
Suczka, która żyje na przekór wszystkiemu.
Mimo tak młodego bo 10 miesięcznego wieku doznała odrzucenia.
Ktoś się jej pozbył, ostatecznie trafiła do schroniska.
Dwoje jej rodzeństwa nie przeżyło parwowirozy.
Ale ta radosna istotka żyje, żyje pełnią życia, jest jak mały promyczek słoneczka, który wywołuje uśmiech na twarzy.
Kocha ludzi i inne psy.
Niestety nie ma jednej łapki, ale ona tego nie widzi, nie widzi, że jest inna, nie zachowuje się jak kaleka.
To pełny życia szczeniak, ciekawski i radosny.
Szuka domu, szuka człowieka, który nie będzie widział w niej kaleki- którą nie jest- a ujrzy w niej przyjaciela.
Szuka człowieka patrzącego sercem, szuka kogoś kto jej już nie skrzywdzi, nie odda- pokaże co to dom, miłość, nauczy żyć.
Nie jeden czterołapy pies nie dorówna jej urokowi, energiczności i pogody ducha.
Jest jak aniołek przenikający do ludzkich serc i napełniających je miłością.
Gdy patrzę na Almę ogarnia mnie podziw- tak podziw, ile w tym małym piesku nadziei, ona cieszy się tym co ma, nie skarży się- przyjmuje z pokorą życie takie jakie jest, ona żyje chwilą.
Obserwując Almę nasuwa mi się jedno pozory mylą, nie wolno patrzeć płytkim wzrokiem- popatrz w głąb, a ujrzysz cudowną istotę pod powłoką psa.
Jeśli dasz dom Almie- ona da Ci coś czego nie kupisz- da Ci bezinteresowną miłość i wierność.
A psia miłość jest czysta jak łza.
Psia miłość nie zna granic.
Psia miłość wybaczy Ci spóźnienie, spalony obiad.
W zamian Alma oczekuje tylko jednego- traktuj ją jak normalnego szczeniaka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...