Jump to content
Dogomania

Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!


Helga&Ares

Recommended Posts

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O nareszcie udało mi się znaleźć Wasz wątek :)

Słyszałam, że trafił do Was Kajtek moja wielka miłość :loveu: w zwiazku z tym mam pytanie co u niego ? Ostatnio odświeżyłam jego ogłoszenia i podałam już namiary, które znalazłam z stronie Waszego schroniska.

Mam jeszcze pytanie. Jako, że ostatnio zorientowałam się, że mieszkam całkiem niedaleko Gaju, więc pomyślałam, że mogłabym Wam w jakiś sposób pomóc jeżeli jest taka potrzeba i stąd moje pytanie : Czy jest coś czego na aktualną chwilę psiakom bardzo potrzeba ? Przypuszczam, że zapewne karma w puszczkach zawsze się przyda, ale pytam też o to czy jakieś miski bądź koce są potrzebne ? Co prawda nie dysponuję zbyt dużymi finansami, ale zawsze jakiś grosik bym znalazła :oops: I jeszcze jedno, jak wygląda u Was wolontariat ? Czy poszukujecie wolontariuszy czy macie już wystarczająco dużo osób do pomocy ? Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilmo']O nareszcie udało mi się znaleźć Wasz wątek :)

Słyszałam, że trafił do Was Kajtek moja wielka miłość :loveu: w zwiazku z tym mam pytanie co u niego ? Ostatnio odświeżyłam jego ogłoszenia i podałam już namiary, które znalazłam z stronie Waszego schroniska.

Mam jeszcze pytanie. Jako, że ostatnio zorientowałam się, że mieszkam całkiem niedaleko Gaju, więc pomyślałam, że mogłabym Wam w jakiś sposób pomóc jeżeli jest taka potrzeba i stąd moje pytanie : Czy jest coś czego na aktualną chwilę psiakom bardzo potrzeba ? Przypuszczam, że zapewne karma w puszczkach zawsze się przyda, ale pytam też o to czy jakieś miski bądź koce są potrzebne ? Co prawda nie dysponuję zbyt dużymi finansami, ale zawsze jakiś grosik bym znalazła :oops: I jeszcze jedno, jak wygląda u Was wolontariat ? Czy poszukujecie wolontariuszy czy macie już wystarczająco dużo osób do pomocy ? Pozdrawiam :)[/quote]

Hello!!!! :loveu:
Co do Kajtka i potrzeb Gaju niech się wypowie Helga.
A jeśli chodzi o ręce do pracy, to ich nigdy nie za wiele!!!
Psiaki chcą wychodzić na spacerki, chcą głaskania i miziania, a i inne, brudne prace zawsze są do zrobienia, więc zapraszamy!!!

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie Kajtka i potrzeb wypowiem się wieczorkiem. Wpadłam tylko na chwilkę, bo mam świeżutko nowinkę - RAMBO właśnie został odeskortowany do nowego super domku z ogrodem pod Poznaniem!:multi:
Czekam też na zdjęcia z Pręgusiowego domku, które mam dostać jutro:eviltong::loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga&Ares']Dzisiaj takz eodwiedziła nas "dobrze odżywiona" Płateczka:loveu::loveu: Rany jaki ten pies jest PIĘKNY![/quote]
dziękujemy za docenienie urody naszej królewny,bardzo chcielibyśmy zostać z wami dłuzej i popomagać ,ale niestety transport nie własny tylko stryjka ,a stryjek niecierpliwy ,nasze auto sie rozkraczyło,ale to nic straconego, jak odbierzemy od mechanika to wpadniemy jeszcze raz :lol:
a może ktoś wie co tam u mojego małego bubu(chodzi o to czupiradełko które przywiozłam)taką bidną tą dupke miał kudeł nieznośny,czuje sie jak ostatnia świnia że go oddałam ,ale naprawde nie dalibysmy rady,obyło sie bez płaczu,bo bubu zachwycił sie od razu paulą i mnie zupełnie okichał,chociaz to dobre...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Hello!!!! :loveu:
Co do Kajtka i potrzeb Gaju niech się wypowie Helga.
A jeśli chodzi o ręce do pracy, to ich nigdy nie za wiele!!!
Psiaki chcą wychodzić na spacerki, chcą głaskania i miziania, a i inne, brudne prace zawsze są do zrobienia, więc zapraszamy!!![/quote]

A mogłabym się chociaż pokrótce dowiedzieć jak to wszystko wygląda? Czy powinnam najpierw gdzie się zgłosić czy wystarczy po prostu pojechać do schroniska i powiedzieć, że chce się pomóc? I jeszcze jedno, jak wygląda taki wolontariat? Wiem, że w niektórych schroniskach wolontariusze mają jakieś dyżury, czy to dyżury codzienne ? Muszę się przyznać, że jeżeli tak to może być to dla mnie problem, bo do czerwca jestem studentką dzienną, więc moja dyspozycja czasowa nie jest zadowalająca, dlatego myślę, że udało by mi się zagospodarować tylko 1-2 dni tygodniowo. Aktualnie jestem także w trakcie pisania licencjatu, ale myślę, że za ok. miesiąc się z tym uporam i naprawdę chciałabym Wam pomóc :oops: Moja mama to także wielka psiara, a że ja nie jestem zmotoryzowana i będzie mnie musiała zawozić to może i będą 4 ręce do pracy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie potrzeb:
W zasadzie zawsze przyda się karma (sucha i mokra), może być jakieś mięcho,obroże, smycze, szelki, środki np. przeciwpchelne itp.
A także: pomoc przy socjalizacji psów(dla zorientowanych w sprawie), spacery, mizianie i "pochodne":evil_lol:
Co u Kajtka? Ten mały dżolero jest coraz bardziej ludziolubny----->na poczatku szczekał i się bał. Szaleje na spacerach, na cmoknięcie przybiega i kręci dupinką. Fajny psiak;)

Ja wygląda wolontariat - przede wszystkim przyjeżdżasz, kiedy masz czas. Nie ma jakichś harmonogramów itp. itd. Robisz w zasadzie, co chcesz (nie zrozumcie mnie źle:evil_lol:) czyli chcesz wyjść z psem na spacer to idziesz, wolisz pomóc przy sprzątaniu to pomagasz, znasz troszkę psy - pomagasz w socjalizacji zalęknionych (btw właśnie pracuję z Łatką - nie ma jej na stronie, od roku siedzi w budzie i nie wychodzi), możesz z nimi rozmawiać i je szkolić, zdjęcia im robić i ogłaszać.... I co tam jeszcze;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Peter Beny']Cieszę się bardzo że u Kajtka wszystko ok , no i może dzięki niemu nowa dobra duszyczka wam pomoże :loveu::loveu: Mam nadzieje że Kajtuś szybko znajdzie nowy domek i będzie miał swojego ludzia :loveu:[/quote]

Kajtek pozdrawia swoich wielbicieli:lol:
[url=http://picasaweb.google.com/mm.dominika/Kajtek#]Picasa Web Albums - Dominika - Kajtek[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga&Ares']Kajtek pozdrawia swoich wielbicieli:lol:
[URL="http://picasaweb.google.com/mm.dominika/Kajtek#"]Picasa Web Albums - Dominika - Kajtek[/URL][/quote]

Jaki on jest piękny :loveu::loveu::loveu:

Zainteresowanych Kajtusiem zapraszamy na jego wątek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wyrzucili-mnie-jak-smiecia-kajtek-prosi-o-dom-131268/index13.html#post12088083"]tutaj [/URL]:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']a ja chciałam zapytać o bubu którego do was przywiozłam,może potrzebuje allegro albo czegokolwiek,to taki słodki dzieciak ,może mogę coś dla niego zrobić?[/quote]


[url=http://picasaweb.google.pl/mm.dominika/Bubu#]Picasa Web Albums - Dominika - Bubu[/url]

Allegro możesz zrobić, jak najbardziej. Jest na prawdę słodki, szaleje na punkcie pluszaków i piłek!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Czy Bubu został zdiagnozowany??[/quote]

Bubu ma stare złamanie, które zrosło się samoistnie i niestety nic z tym nie zrobimy. Ale pies porusza się normalnie i ni e wygląda jakby mu coś przeszkadzało, by go bolało. Szaleje z zabawkami i aportuje jak każdy normalny pies. A słodki jest jak cukierek


[SIZE=1]Moja miłość[/SIZE]

[IMG]http://i650.photobucket.com/albums/uu226/photodomi/buldi.jpg?t=1239313342[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Kochliwa jesteś :)
A co to? Kto To??[/quote]

:evil_lol::loveu::evil_lol:

To mix buldożka, w średnim wieku i "rozmiarze", mieszka w kojcu z Łatką, z którą ostatnio zdarza mi się pracować(ta co siedzi w budzie od roku). Nie wychodzi z kojca bo się boi na smyczy drętwieje. Ale jak jestem u nich to ładuje się na kolana i łapeńki podaje:loveu: i buziaki rozdaje i w ogóle! Jest taki spokojny i strasznie kochany. Najchętniej sama bym go wzięła, ale niestety to niemozliwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga&Ares'][URL="http://picasaweb.google.pl/mm.dominika/Bubu#"]Picasa Web Albums - Dominika - Bubu[/URL]

Allegro możesz zrobić, jak najbardziej. Jest na prawdę słodki, szaleje na punkcie pluszaków i piłek!![/quote]

słodziasty bubu:loveu:jeżeli chodzi o piłki i pluszaki to u mnie pożerał(nie wspomnę o ładowarce do telefonu)jutro mu zrobię allegro,ale powiedz domi ,że to prawie terier jest:cool3:u mnie też latał jak dziki i bawili się z altą(płata niestety chce pożreć wszystko co jest mniejsze od niej i pojawia się w domu,straszna z niej zazdrośnica,alte zaakceptowała,ale było srednio na poczatku,teraz to juz całkiem siostrzyczki:lol:)
miłość masz piękną!

ulotki doszły

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...