Jump to content
Dogomania

Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!


Helga&Ares

Recommended Posts

[quote name='stonka1125']słodziasty bubu:loveu:jeżeli chodzi o piłki i pluszaki to u mnie pożerał(nie wspomnę o ładowarce do telefonu)jutro mu zrobię allegro,ale powiedz domi ,że to prawie terier jest:cool3:u mnie też latał jak dziki i bawili się z altą(płata niestety chce pożreć wszystko co jest mniejsze od niej i pojawia się w domu,straszna z niej zazdrośnica,alte zaakceptowała,ale było srednio na poczatku,teraz to juz całkiem siostrzyczki:lol:)
miłość masz piękną!

ulotki doszły[/quote]

terrier walijski jak nic!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='stonka1125']a teraz pokaże szczęśliwego pieska(no może nie końca szczęśliwego,bo na diecie jesteśmy)
[IMG]http://img144.imageshack.us/img144/2972/p4230006.jpg[/IMG][/quote]

:loveu::loveu::loveu:

W domach:
Esta, Bubu, Mój Spajkuś:loveu:, Tara, Tequila, Mikuś, Soluś, Sali, Solo

Mamy 6 dużych nowych psów. Sukę ONkę w tragicznym stanie bez ucha.

Link to comment
Share on other sites

"
[FONT=Arial][SIZE=2]WITAM SERDECZNIE![/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]TO JA SZCZĘŚLIWA WŁAŚCICIELKA BUBU. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]CHCIAŁAM POWIEDZIEĆ, ŻE PSIAK JEST PRZEUROCZY, BARDZO ZABAWNY, NO MOŻE TROSZKĘ ZA DUŻO NAS PODGRYZA BO CIAGLE MU GŁUPOTKI W GŁOWIE. CHYBA MU SIE U NAS PODOBA ZAPRZYJAŹNIŁ SIĘ Z NASZYMI DWOMA KOTKAMI I UWIELBIA PLUSKAĆ SIĘ W OCZKU WODNYM. WŁAŚCIWIE TRZEBA GO PILNOWAĆ BO NAJCHETNIEJ SPĘDZAŁ BY W NIM CAŁY DZIEŃ. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]NIESTETY NIE ZAŁĄCZE W TEJ CHWILI JEGO FOTOGRAFI Z NOWEGO DOMU BO MUSIELIŚMY GO DOŚĆ MOCNO PRZYSTRZYC BO MIAŁ BARDZO SFILCOWANĄ SIERŚĆ I NIE WYGLĄDA OBECNIE TAK ZABAWNIE JAK WCZEŚNIEJ, ALE JAK TYLKO ODROSNA MU ŚLICZNE, NOWE WŁOSY ZARAZ PRZYŚLEMY JEGO ZDJĘCIE, ACHA I U NAS W DOMU NAZWALIŚMY GO FUKS- POMAŁU ZACZYNA REAGOWAĆ NA NOWE IMIĘ. TO NA RAZIE TYLE. SERDECZNE POZDROWIENIA I TRZYMAMY KCIUKI ZA INNE PSIAKI ŻEBY TEŻ IM SIĘ UDAŁO ZNALEŹĆ NOWY DOMEK. POZDRAWIAMY"


[/SIZE][/FONT]

Korunia DS
[URL="http://picasaweb.google.com/mm.dominika/PsacerKoraAres300409r#"]Picasa Web Albums - Dominika - Psacer Kora+A...[/URL]


Oskarek ma dom;)

Link to comment
Share on other sites

kopiuję z aktualności
Pati z lasu - obraz nędzy i rozpaczy!
Cudem znaleziona w lesie, skrajnie wyczerpana i zrezygnowana, a w jej wyniszczonym, chudziutkim ciele tliły się ostatnie iskierki życia.
Wygląda strasznie!!! Całe jej ciało, wyraz oczu oraz postawa krzyczą: CIERPIENIE I BÓL!!!
Na pierwszy rzut oka sunia jest skrajnie zagłodzona, ma matową, pozbawioną życia sierść, wyciągnięte sutki wskazujące na liczne ciąże, wyłysienia, otarcia na całym ciele, okropnie długie pazury uniemożliwiające prawidłowe poruszanie się, chore oczy, a na domiar złego nie posiada lewego ucha...
Boimy się nawet myśleć jak spustoszony jest jej cały organizm...
Mimo ewidentnie okropnych przeżyć, sunia jest łagodna, spokojna, jakby przepraszała za kłopot jaki nam sprawiła swoim pojawieniem się...Ma wolę walki o życie, ale czasami w jej oczach pojawia się niema prośba o to, by już jej nie krzywdzić, by dać jej odpocząć, by nie bić, by otoczyć choć odrobiną czułości i miłości - by jej pomóc....
Bardzo chcemy uczynić dla niej co tylko jest w ludzkiej mocy, ale boimy się, że nie podołamy finansowo.
Niejednokrotnie otwieraliście już Państwo swoje serca na cierpienie naszych podopiecznych i wspieraliście nas dzielnie w naszej walce o każde skrzywdzone psie istnienie. Prosimy, wspomóżcie nas i teraz, bo bez Was i Waszej hojności nasza walka będzie skazana na niepowodzenie.


[B]
Gdyby ktoś zechciał wspomóc jej leczenie finansowo, podajemy numer konta:
Fundacja "Dr Lucy"
Numer konta bankowego 74 1240 6902 1111 0000 5659 4412
ul. Mickiewicza 33, 63-100 Śrem
z dopiskiem "Na Pati".

Informacja dla osób wpłacających pieniążki z kont zagranicznych:
przed numerem konta należy wpisać: Pl. Pkopplpw[/B]



Będziemy Państwa na bieżąco informować o stanie zdrowia Pati.





Pati jest w tej chwili w lecznicy, czuje się lepiej. Może jutro uda mi się ją odwiedzić

Link to comment
Share on other sites

czytałam aktualności,chciałam wiedzieć coś więcej o suni,ale rozumiem ze na razie nic więcej nie wiadomo,gorączkowo szukam tymczasiku dla niej żeby nie szła do schronu,wiem że w waszym schronisku jest ok,ale zawsze domek choćby tymczasowy może być lepszy,biedne suczydło kurde............

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

dzwonil do mnie pan z Gorzowa Wielkopolskiego w sprawie adopcji duzego psa do kojca, chcial naszego Fuksa ale on w zimie w kojcu nie moze byc wiec stanowczo odmowilam, [B]pan szuka mlodego psa, najlepiej samca, duzego, do kojca, do pilnowania, mial trzy kaukazy[/B] ... telefon moge podac na pw ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

przepraszam za off ale sprawa jest pilna :placz:
[quote]
UWAGA!!!!!
SARA I FIODOR ZAGINĘŁY!!!!!!!

Wczoraj, 7 lipca 2009 r., ok godziny 17.00 psy poszły na spacer z mężem. Sara biegała luzem po łąkach, Fiodor był na smyczy (taśmie 20 metrowej). W pewnym momencie, odgryzł smycz i pobiegł w długą, a Sara za nim. Psy zaginęły w okolicach Ustowa, Kurowa i Przecławia koło Szczecina, prawdopodobnie pobiegły za dziką zwierzyną. To teren niezamieszkały, ogromny, dziesiątki hektarów pól i łąk, one mogą być wszędzie :-(:-(:-( Szukaliśmy do północy, dzisiaj od 5 rano, ale psów ani widu ani słychu. Nie wiem, jak one przeżyły tę noc, Sara nigdy nie była poza domem, musi być przerażona :placz:
Powiadomiłam TOZ w Szczecinie, koło łowieckie i schronisko. Agaga21 zrobiła plakat, zaraz będę drukować i rozwieszać gdzie się da. Sąsiadów z osiedla już powiadomiłam.

Jestem załamana :placz::placz::placz: Błagam o pomoc, te psy są dla mnie wszystkim :placz::placz::placz:

Mój nr telefonu 600881691, niestety nie mam dostępu do internetu, teraz jestem u rodziców, aby skopiować plakat, który Agata mi wysłała na maila.

Jezu, nie przeżyję, jak coś im się stanie ... :-(

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/jak-pies-z-psem-czyli-co-nowego-u-fiodora-sary-d-125620/index34.html#post12588630"]Jak pies z psem czyli co nowego u Fiodora i Sary. ;D[/URL]


[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/38/6a47012ba7a90495.jpg[/IMG][/URL][/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...