Jump to content
Dogomania

Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!


Helga&Ares

Recommended Posts

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to ja wstawię jeszcze filmik, na chwilę refleksji.. być może widzieliście go wcześniej

[URL="http://www.brightlion.com/InHope/InHope_pl.aspx"]Brightlion | In Hope - Polish[/URL]

zainspirował mnie do stworzenia nowego działu na stronie schroniska


a co do wątku to jeszcze muszę go dopracować:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga&Ares']

[SIZE=1][COLOR=PaleGreen](wiedziałam, że to Płakuś:evil_lol:)[/COLOR][/SIZE][/quote] No i z czego rżysz???:evil_lol::mad:
Od wstępu mówiłam, że to mój MAN :diabloti: Wypłakał sobie tę miłość i już!! Teraz to ja już nic na nią nie poradzę, bo przepadłam :shake:

Link to comment
Share on other sites

Pani Fiedziuk ze Zmigrodu, która była u Was z Białaskiem:loveu: Jest bardzo poruszona losem psiaczków oraz waszymi wielkimi sercami, wiem że zamówila kołdy i zbiera rózne potrzebne przedmioty po znajmoch:) Ja mam nowe obcinaczki do pazurków i różne takie, to sie wybierzemy do Was w przyszłym tygodniu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

No więc nasza Figa vel. Tosia pojechała dzisiaj do nowego domu, do Krakowa. Jej nowa Pańcia zamówiła dla naszych szczeniorów ok. 250 puszek dobrej karmy, wzmacniającej układ immunologiczny, a także przywiozła wiele kołder i kocyków. Złota dusza

Relacje:

[I]"
Szczęśliwie dotarłyśmy do Krakowa!Tosia po kolacji /piersi z
kurczaka/wyleguje się na kanapie.W podróży była grzeczna,choć 3 razy
wymiotowała-ale sama zeszła z fotela na podłogę-jest b.mądra!W domu już się
zadomowiła i wydaje się być zadowolona.Pozdrawiamy wszystkich o wielkich
sercach.Magda,Lucyna i TOSIA."[/I]

i zdjęcie królewny z nowego domu :loveu:

[IMG]http://images27.fotosik.pl/315/9c9a6045bba3f694.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga&Ares']No więc nasza Figa vel. Tosia pojechała dzisiaj do nowego domu, do Krakowa. Jej nowa Pańcia zamówiła dla naszych szczeniorów ok. 250 puszek dobrej karmy, wzmacniającej układ immunologiczny, a także przywiozła wiele kołder i kocyków. Złota dusza

Relacje:

[I]"[/I]
[I]Szczęśliwie dotarłyśmy do Krakowa!Tosia po kolacji /piersi z[/I]
[I]kurczaka/wyleguje się na kanapie.W podróży była grzeczna,choć 3 razy[/I]
[I]wymiotowała-ale sama zeszła z fotela na podłogę-jest b.mądra!W domu już się[/I]
[I]zadomowiła i wydaje się być zadowolona.Pozdrawiamy wszystkich o wielkich[/I]
[I]sercach.Magda,Lucyna i TOSIA."[/I]

i zdjęcie królewny z nowego domu :loveu:

[IMG]http://images27.fotosik.pl/315/9c9a6045bba3f694.jpg[/IMG][/quote]
Szczęśliwości maleńka!:loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga&Ares']Do nowego domu pojechała też Ada, która czekała na tę chwilę chyba ze 2 lata! :multi:
Jest już wysterylizowana i pilnuje grzecznie swojej Pańci.

Niewidome psy - Beki i Bary - obywatele Bawarii :loveu:
[/quote]
Bardzo się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Ale jest też smutna wiadomość - Paula była na rutynowym spacerku z Psiakami gajowymi. Ajna pobiegła w las, zaczęła jakby tropić, czegoś szukała...Kiedy Paula podeszła w to miejsce, zobaczyła coś strasznego ...Pod kawałkiem materiału leżał Jamniczek, nieżywy już...:-(:placz::-( Kto mu to zrobił?:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga&Ares']Ale jest też smutna wiadomość - Paula była na rutynowym spacerku z Psiakami gajowymi. Ajna pobiegła w las, zaczęła jakby tropić, czegoś szukała...Kiedy Paula podeszła w to miejsce, zobaczyła coś strasznego ...Pod kawałkiem materiału leżał Jamniczek, nieżywy już...:-(:placz::-( Kto mu to zrobił?:shake:[/quote]
O Matuchno:placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...