Jump to content
Dogomania

Rzeszów 6. II. 2005


Chimera

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sh_maniak']Justynko wielkie gratulację :D :angel: :angel:[/quote]
Martuś, dzięki!!!

Już zjadłam, więc piszę:
Psy - Rüden
Klasa otwarta

597. FRED Pętkowskie Wzgórza, rude, 2001-03-14, 64865/I/01, V-8458 (ADAM SAVIANO-CHIKARA FILAKAS), hod. Romuald Siemieniec, wł. Ewa Ciebiera -[b]1.dosk.CWC, NPwR[/b]
Klasa championów

598. GAIBUN Żelazny Jar Ch Pl, pręgowane z białym, 2001-10-06, 16027/XII/01, V-8921 (HONEY Czech Jakobin-CHIKARA Żelazny Jar), hod. Violetta Papierska, wł. Elżbieta Pac-Jankowska [b]1.dosk,CWC[/b]
Suki - Hündinnen
Klasa szczeniąt

599. MIDORI Turzycowa Dolina, czerwone, 2004-05-21, 24655/II/04, PKR w przygotowaniu (BISHO Tajgeta-KAYGA Halne Wzgórze), hod. Ewa Moliszewska, wł. Katarzyna Nerowska -[b]nieobecna[/b]
Klasa młodzieży

600. BANJI Toszi-Kon, czerwone, 2004-02-01, nie podano, V-10996 (HOGUN Halne Wzgórze-TOSHIKA Halne Wzgórze), hod. Janusz Popowicz, wł. Tadeusz Puka [b]2.lokata, dosk(?)[/b]

601. ENISA Porażynianka, złote, 2004-03-19, 17278/XII/04, V-11088 (RENGOKU DE LA VALLEE DES DRAGONS SAKRES-FOSA Pętkowskie Wzgórza), hod. Marek Kasperczak, wł. Elżbieta Pac-Jankowska[b]1.dosk,zw.młodzieży, zw.rasy[/b]

Link to comment
Share on other sites

[b]Gratulacje nice_girl rozpoczętego dorosłego championatu :P tak trzymać.[/b]
Mam także wieści od dogomaniaczek Sonya-Nero oraz Bibi wiozą wspólnie do domu 2 zakończone dorosłe championaty Polski oraz trzy razy BOB , które ich pudelki dostały na tej wystawie :P

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich :D :klacz:
i poprosze kogos wtajemniczonego :P o BOG IX

a ja widzilam w teleekspresie :P jak pokazywali wlasnie pudelki... pokazali jak ktos strzyze sredniaka czarnego i tak sobie pomyslalam, ze to moze Sonya-Nero :wink: (po samych rekach nie poznalam :wink: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina']

a ja widzilam w teleekspresie :P jak pokazywali wlasnie pudelki... pokazali jak ktos strzyze sredniaka czarnego i tak sobie pomyslalam, ze to moze Sonya-Nero :wink: (po samych rekach nie poznalam :wink: )[/quote]

Zapewne to była Sonya-Nero :P

Link to comment
Share on other sites

SUPER !! GRATULACJE !!
Ciekawe co tym razem na stronę dadzą, bo w ubiegłym roku moja suka była 2 BOG ale na stronie dali tylko 1 lokaty w grupach. Pisałam do nich w tej sprawie, chodziło mi o zdjęcie meilem, ale odsyłali mnie na stronę gdzie było tylko 1 miejsce w grupie a moja była druga........ i koło błędne się zamykało........ i do dziś zdjęcia nie mam z BOG........ :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']Gratuluję sukcesów.
I co, może jakieś baski się pojawily?
Zdrówko :fadein:[/quote]
Nie, nie pojawiły się. Przecież nie było żadnego basenji zgłoszonego.

Gratululacje dla dogomaniackich ozdóbkowych championów! :drinking:

Zna ktoś moze BOG I? :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nice_girl'][quote name='sh_maniak']Justynko wielkie gratulację :D :angel: :angel:[/quote]
Martuś, dzięki!!!

Już zjadłam, więc piszę:
Psy - Rüden
Klasa otwarta

597. FRED Pętkowskie Wzgórza, rude, 2001-03-14, 64865/I/01, V-8458 (ADAM SAVIANO-CHIKARA FILAKAS), hod. Romuald Siemieniec, wł. Ewa Ciebiera -[b]1.dosk.CWC, NPwR[/b]
Klasa championów

598. GAIBUN Żelazny Jar Ch Pl, pręgowane z białym, 2001-10-06, 16027/XII/01, V-8921 (HONEY Czech Jakobin-CHIKARA Żelazny Jar), hod. Violetta Papierska, wł. Elżbieta Pac-Jankowska [b]1.dosk,CWC[/b]
Suki - Hündinnen
Klasa szczeniąt

599. MIDORI Turzycowa Dolina, czerwone, 2004-05-21, 24655/II/04, PKR w przygotowaniu (BISHO Tajgeta-KAYGA Halne Wzgórze), hod. Ewa Moliszewska, wł. Katarzyna Nerowska -[b]nieobecna[/b]
Klasa młodzieży

600. BANJI Toszi-Kon, czerwone, 2004-02-01, nie podano, V-10996 (HOGUN Halne Wzgórze-TOSHIKA Halne Wzgórze), hod. Janusz Popowicz, wł. Tadeusz Puka [b]2.lokata, dosk(?)[/b]

601. ENISA Porażynianka, złote, 2004-03-19, 17278/XII/04, V-11088 (RENGOKU DE LA VALLEE DES DRAGONS SAKRES-FOSA Pętkowskie Wzgórza), hod. Marek Kasperczak, wł. Elżbieta Pac-Jankowska[b]1.dosk,zw.młodzieży, zw.rasy[/b][/quote]

:o

kto sędziował akity

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...