Jump to content
Dogomania

Rzeszów 6. II. 2005


Chimera

Recommended Posts

[quote name='nice_girl'][b]Foxydoxy[/b]

A mogłabym prosić o corgi?
Ja wiem, że to tak trochę po kumotersku, ale z jednego oddziału jesteśmy... :wink: ;)[/quote]

Cardigan:
Psy otwarta - 1
Suki młodzież -1

Pembroke:
Psy młodzież - 2
Psy champion - 1
Suki pośrednia - 1 8-)
Suki otwarta - 1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='foxydoxy'][quote name='nice_girl']Dzięki, dzięki :D
Czyli jesteśmy same w klasie, w sumie to było przewidywalne. Ale corgi dość sporo, ciekawa jestem, co się kryje pod tymi ilościami w poszczególnych klasach :wink:[/quote]

Jeszcze są 3 dni na zgłoszenie konkurencji ....[/quote]
Nie strasz :wink: Ale do pośredniej to raczej nie ma konkurencja co zgłosić :wink: Klio jest urodzona w roku, w którym było bardzo mało miotów :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nice_girl'][quote name='jostra']Czy na stronie będzie info tylko o ilości psów czy też będą konkrety? :)[/quote]
Myślę, że podobnie jak przed sierpniową wystawą, będzie zamieszczony katalog z nazwami psów. :D[/quote]

Myśle, że będzie 8-)
Konkrety - bez danych właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

A ja niesmialo zapytam czy moze ktos, kto jedzie do Rzeszowa z Krakowa lub okolic mialby miejsce w samochodzie dla stosunkowo szczuplej dzieweczki (bez zwierza oczywiscie)? :oops: Oferuje partycypacje w kosztach, zabawianie rozmowa :evilbat: i co tam jeszcze by ktos chcial (w granicach rozsadku, oczywiscie).
Wybieram sie w celach edukacyjnych, bo moj zwierz nie nadaje sie jeszcze do publicznego pokazywania i w sumie troszke szkoda mi kasy na taki wypadzik jakbym miala jechac sama.
Jesli ktos bylby tak mily i moglby mnie zabrac to plisssss prosze mnie poinformowac na priva, za co z gory dziekuje.

Jeszcze niesmialo zapytam: czy ktos zna moze stawke goldenow na te wystawe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='foxydoxy'][quote name='nice_girl'][quote name='jostra']Czy na stronie będzie info tylko o ilości psów czy też będą konkrety? :)[/quote]
Myślę, że podobnie jak przed sierpniową wystawą, będzie zamieszczony katalog z nazwami psów. :D[/quote]

Myśle, że będzie 8-)
Konkrety - bez danych właścicieli.[/quote]
A kiedy można się go spodziewać? :D

Link to comment
Share on other sites

[b]Zeliika i Nice_girl[/b]

Doczekacie do jutra?

Dziś jeszcze (choć zgłoszenia były do soboty) kolega
wprowadza resztki z faksów, maili i poczty.

Jutro tj. we wtorek wieczór (może wcześniej) będzie zamknięty
katalog przedwystawowy na stronie oddziału.
[url]http://www.zkwp-rzeszow.org.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Zamkniety nieodwracalnie katalog na bieżącą wystawę już jest dostepny na stronie rzeszowskiego oddziału ZKwP 8-)
[url]http://www.zkwp-rzeszow.org.pl[/url]

Być może dla niektórych z Was (z całym szacunkiem) rok 1997 to prehistoria, ale już wtedy robilismy w Rzeszowie takie rzeczy:

[url]http://www.polbox.com/k/kynolog/zglosz.htm[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...