Jump to content
Dogomania

Radom 2005 Krajowa


Guciek

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ludziska to co-zrobić Wam identyfikatorki cobysmy suie poznali z daleka a nie lataki do kazdeog z yorkiem, huskym czy pudlem? :lol: Zapraszam natopik na WYSTAWACH o identyfikatorach, na ostatniej stronie widac moje dzieła :D

Link to comment
Share on other sites

ja chciałam powiedzieć,że ten pierwszy wzór identyfikatorków padł na naszym forum o yorkach,więc my mamy takie już :wink: ..ale myślę,że mnie nie będzie trudno poznać :wink: jakby co w yoreczkach,w poście o wystawach,jest sporo moich fotek,np z Nowego Dworu :wink: ja to ta z najmniejszym piesiem z brązowymi włosami i bigaśną,prostą grzywką :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Janosik']Guciu!
Jadę nawet na wrotkach :lol: Wystawiać będe dwa husky, mojego Mł.Ch.Pl Janosika i debiutantke koleżanki.Pozdrawiam i do zobaczenia na wystawie.[/quote]

A czy Janosik z Warszawy, co wystawiać będzie dwa Husky, to ten Janosik, o którym myślę? :roll:
Pańcia Jagienki pyta :wink:

Link to comment
Share on other sites

KORONA - moze probuj sama sie do nich dopchac, po terminie jest dopiero kilka dni, moze sie zgodza! :lol: A jak nie to moze przez swoj oddzial, pewnie ktos kogos zna z tego Radomia. Powodzenia!! Trzymam kciuki abys pojechala bo i ja jade, i adde zabieram (choc ostatnio jej grozilam, z jedie ZA mna na rowerze :wink: )

Link to comment
Share on other sites

Spróbuje... Na stronie jest info że pracują dziś od 17.30. Mam nadzieje, ze to prawda bo strona chyba 100 lat nie aktualizowana.

Mam problemy techniczne, bo mam zepsuty telefon i będe musiała lecieć na pocztę :roll: Więc, niech lepiej pracują... :wink:

Mam nadzieje, ze się uda... Bo coś mi to zgłaszanie na wystawy ostatnio nie wychodzi...

Do zobaczenia. OBY!!!

Link to comment
Share on other sites

No nie. Ja to mam pecha :-?
Radom to moje rodzinne miasto, rodzice tam mieszkają, miałam dwustuprocentowa pewność, że pojawię się na wystawie i... okazało się, że 19 maja przylatuje z Anglii w odwiedziny moja przyjaciółka... Proponowałam jej wyjazd na wystawe, ale nie chce. Terminu przylotu tez nie chce zmienić :roll: No normalnie iść się powiesić :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...