Jump to content
Dogomania

Elwis-owczarek niemiecki-z Białegostoku przez Wawę trafił do Pucka i ma nowy dom!!!


modliszka84

Recommended Posts

modliszka moje gratulacj:klacz:e wspaniale przeprowadzona akcja, oczywiście przy udziale wielu wspaniałych ludzi - wam tez gratuluje
Czekamy na wieści z nowego domu Elwiska
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ludzie kochani, a co z domkiem z Bydgoszczy? Czy został w inny sposób "zaowczarkowany"? Pytam, bo w Bydgoszczy pilnie potrzebuje pomocy ONeczka:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/maltretowany-owczarek-zamkniety-w-komorce-na-dzialce-sprawa-u-prokuratury-130329/index2.html#post11710862[/url]

Link to comment
Share on other sites

Elwis mieszka z dwoma pannami, w olbrzymim domu z ogrodem. Na parterze i w domu, czyli dokladnie jak sobie wymarzyc mozna akurat dla Elwisa. Nowa wlascicielka z corka uwielbiaja owczarki, co widac po zdjeciach :) Elwis nie przejal sie zbytnio zmiana otoczenia i zachowywal sie bardzo przyjacielsko do wszystkich domownikow, byl zaciekawiony i duzo wachal. Bardzo lagodny jak do tej pory w sposobie bycia. Domownicy wygladaja na odpowiedzialnych ludzi i deklaruja (zreszta pozwolilam sobie wziac to na pismie), ze nie pozwola, zeby drugi raz mu sie cos takiego przytrafilo, jak odsylanie z domu niby stalego. W ciagu dwoch tygodni jestem umowiona na wizyte, strzele kilka zdjec, to Modliszka wstawi. Pozdrawiam i zapewniam, ze Elwis nie wygladal na stesknionego za Panem z Bialego :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

własnie , jakies fotki byy poprosili w końcu;)

przepraszam za offa. zginęły mi psy, prosże o pomoc, dawanie ogłoszeń, przeszukiwanie portali, moze ktoś ma znajomych w okolicy?

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f96/2-owczarki-niemieckie-mierzeszyn-k-gdanska-5-6-luty-2009-a-131136/"][COLOR=#000000]2 owczarki niemieckie Mierzeszyn k. Gdańska 5/6 luty 2009[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kochani, Elwis sie na dobre zadomowil. Wyglada niezle, przytylo mu sie. Mial rtg i okazalo sie, ze .... dysplazji nie ma. Ma zwyrodnienia kregoslupa w ostatnim odcinku. Nie wiem co jest gorsze, oba schorzenia sa powazne. Elwis nazywa sie nadal Elwis, nie zmieniono mu imienia. Ma dwie kolezanki, z ktorymio roznie sie uklada. Robi sie zalotny w stosunku do kolezanek i dlatego w marcu, jak juz sie bardziej przyzwyczai do nowego domu, straci meskosc :diabloti:
Mam zdjecia, ale musze przejsc u Zbojniego lekcje wstawiania zdjec na fotosiku. Pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...