Jump to content
Dogomania

Elwis-owczarek niemiecki-z Białegostoku przez Wawę trafił do Pucka i ma nowy dom!!!


modliszka84

Recommended Posts

sie pozmieniało

Elwis znalazł DOMEK w Pucku na morzem:multi: Przepraszamy najmocniej jak potrafimy Państwa z Bydgoszczy ale tam po prostu nie ma schodów i wolimy unknąć ryzyka kolejnego niepowidzenia jeśli jest tka możliwość bo pies mógłby nie wytrzymać już tego psychicznie.

[B][SIZE=5][COLOR=red]Więc na dzień dzisiejszy szukamy transportu jutro tj [COLOR=black]30 stycznia o godzinie 15:00 z Warszawy do Trójmiasta[/COLOR] [COLOR=black]albo chociaż w tę stronę.[/COLOR] Jest możliwośc transportu łączonego . Nawet jeśliby ktoś jechał nawet ze 100 km w tę stronę to by mi bardzo ułatwiło. Odbiorę psa w trasie.[/COLOR][/SIZE][/B]

[COLOR=black]A Państwu z Bydgoszczy polecamy tego psiaka. Jest transport wawa-bydgoszcz, 6 lutego więc mógłby byc już u Państwa. Ma iśc do mieszkania bo skacze przez 2 metrowe płoty i w domku z ogrodem jest ryzyko że by komus uciekl więc 2 piętro to dla niego nie problem. Trzeba by go jedynie pewnie nieco ucywilizować do mieszkania w domku.[/COLOR]

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=black]T[/COLOR]o cudowny, młody owczarek niemiecki, który uwielbia zabawy i bieganie za rzucanym patykiem. [/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=3]Bardzo chętnie i szybko się uczy, jest bardzo posłuszny.[/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=3]Dobrze dogaduje się z innymi psami, chodzi z nimi w stadzie, także mógłby zamieszkać już z inną bidą.[/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=3]Najbardziej lubi głaskanie, jest niezwykle przyjazny, łagodny, kontaktowy i wesoły. [/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=3]Najbardziej nadaje się dla ludzi, którzy prowadzą aktywny tryb życia i zapewnią mu ruch, który uwielbia.[/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=3]Jest wykastrowany i zdrowy.[/SIZE][/B][/CENTER]


[IMG]http://www.ursynow.waw.pl/data/gallery/psy_10.jpg[/IMG]

w razie czego proszę o kontakt na wątku, lub PW ze zmną uzytkownikiem Cantadorra lub Modliszka84

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A Pani to skąd jest?
Są 2 bidy na cito . Jedna 9 lat w Gdańsku i druga młodsza w Warszawie. Sunie i dziś coś wyczytałem na owczarku w dolnośląskiem -pies.
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Więc na dzień dzisiejszy szukamy transportu jutro tj [/COLOR][COLOR=black]30 stycznia o godzinie 15:00 z Warszawy do Trójmiasta[/COLOR][COLOR=#ff0000] [/COLOR][COLOR=black]albo chociaż w tę stronę.[/COLOR][COLOR=#ff0000] Jest możliwośc transportu łączonego . Nawet jeśliby ktoś jechał nawet ze 100 km w tę stronę to by mi bardzo ułatwiło. Odbiorę psa w trasie.[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Takie ogłoszenie znalazłam na portalu białostockim:
"11 lutego 2009 ok 15-16 jadę do Gdańska i mogę zabrać za opłatą 4 osoby"
[COLOR=#000000][B]Dane kontaktowe:[/B]
790224387
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR]
zagadać o tym czy przewiezie psa?
Czy to koniecznie musi być jutro o tej porze? nie można w sobotę albo w piątek ale później?

Link to comment
Share on other sites

No więc jutrzejszy transport Elwisa żeby nie bylo nieporozumień wygląda tak:

1. Mąż Zachary wiezie Elwisa do Wawy gdzie ma byc przed 15:00 na Żwirki i Wigury.

2. Zdzwania się z moim człowiekiem , który wiezie psa w strone Gdańska.

3. W polowie drogi do Gdańska spotykam się z nim ja, przejmuję psa i wiozę go do Pruszcza gd.

4. Na obwodnicy około godz 18-19, na wysokości Pruszcza Gd na zjeździe na drogę nr 226 w stronę Kościerzyny ( ostatni zjazd przed bramkami na autostradę) odbiera go ode mnie Cantadorra.

5. Cantadorra wiezie Elwisa do Pucka do DS.

Link to comment
Share on other sites

Modliszko84, to mój mąż nie powiedział Ci,że do samochodu wpakował się Dżeki... tj. Elvis vel Dżeki.Tak go nazywali byli już opiekunowie.Pies przesympatyczny.Mam nadzieję,że będzie mu lepiej nad moim kochanym morzem.Napisz później coś o nowym domu Elviska.

Link to comment
Share on other sites

zachary - powiedział powiedział ale niech i na niego Pimpek mówią byle by był szczęsliwy ;)


No i chciałam oficjalnie podziękować kilku osobom, bez których nie byłaby cała akcja możliwa... przede wszytskim...
Cantadorra która dała ogłoszenia w Dzienniku Bałtyckim i Radiu Gdańsk, sprawdzała potencjalnych chętnych i cały czas była wielkim wsparciem przez te wszystkie dni poszukiwania domu dla Elwisa.
Zbójini który bez chwili wahania zaproponował pomoc w transporcie i cały czas interesował się losem tego psa.
Zachary i jej mąż, dzięki którym Elwis mógł dojechać do Warszawy.

no to dziękuje! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...