Jump to content
Dogomania

pies w górach


hannnka

Recommended Posts

Nie wiem co sie dzieje z tymi przepisami.. ale co szukam jakis gor zeby z psem sie wybrac to wszedzie ZAKAZ, ZAKAZ, ZAKAZ..
a Wy piszenie, ze smycz+ kaganiec i no problem.
Widac przepisy sie pozmienialy.. rok 2010 nie jest przyjazny psom.

Czy ktos moze mi pomoc?
Wiecie gdzie mozna sie tego roku wybrac z psem w gory bez problemu zeby zobaczyc to co ciekawe, polazic troche?
Z gory dzieki za odpowiedzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monmik']Czy ktos moze mi pomoc?
Wiecie gdzie mozna sie tego roku wybrac z psem w gory bez problemu zeby zobaczyc to co ciekawe, polazic troche?
Z gory dzieki za odpowiedzi...[/QUOTE]
Dwa dni temu wróciliśmy z urlopu w Beskidzie Śląskim. Złazikowaliśmy gruuubo ponad 100 km. Klimczok, Szyndzielnia, Błatnia, Skrzyczne, Skalite, Biały Krzyż, Grabowa, Kotarz, Hyrca, Beskidek, Przełęcz Karkoszczonka - bez problemu. Rok temu to samo plus Barania, Orłowa, Stary Groń - też bez problemu. Nasz psiak jest mały i nie wzbudza emocji, ale we wszystkich tych miejscach widziałam inne psy - berneńczyki, labki, goldeny, ONy i sporo innych niemałych psiaków - swobodnie korzystały z uroków górskich szlaków.
[SIZE="1"](A potem pojechaliśmy w Twoje strony - do Gdańska. W ogródku restauracji nad Mołtawą, przy żurawiu, jedliśmy obiad i pani kelnerka przyniosła miskę z wodą dla pieska jak go tylko zobaczyła, sama z siebie, nieproszona. W knajpce przy Nowym Targu, blisko Neptuna, wypiliśmy piwo i też nikt krzywo na psa nie patrzył, mimo że to nie był już ogródek ale wnętrze. To było bardzo miłe - ukłony dla Gdańska :))[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

w przyszłym roku planujemy połazikować trochę po górach - mazury nas odstraszyły kompletnie.. chcemy miejsca gdzie można połazić po górach - oczywiście z psem, miejsca gdzie można nieoficjalnie, ale oficjalnie już nie, kompletnie nas nie interesują.
Myślałam o Szczyrku.. co o tym sądzicie? są tam fajne pensjonaty przyjmujące z psami?

Link to comment
Share on other sites

Sachma, po prostu dzwoń i ustalaj warunki w wybranym pensjonacie.
Startując ze Szczyrku połazicie oficjalnie na legalu aż pod korek. Nam tam jest fajnie. Z pensjonatów nie korzystamy, ale przez cztery i pół roku (a wyjeżdżamy średnio cztery razy w roku) nigdy nie mieliśmy problemu z pudlowatym - ani w restauracjach, ani w schroniskach. (Niemniej mamy nawyk ustalania telefonicznie spraw noclegowych podkreślając, że idziemy z psem).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...